0 oy
513 göst.
Aile kategorisinde tarafından

O kadar sinirliyim ki sabah Sabah.  Merdiven leri 15 20 gündür silmiyorum silmiyecem de kadın gelmiş buraları bugün sileceksin diyor bende işine bak hoca eşimi arasın dedim. Kapattım kapıyı. Şimdi çamaşır asmak için balkona çıktım söyleniyor kapıda.   

Neden silmediğimi özet geçeyim.   1 aydır.  Nerdeyse  Elin adamları merdivendeler.    Üst katta tadilat yaptırıyor du.  Şimdi alt kattaki çıktı. 10 gün kadar oldu alt kata tadilat başlattı.  Merdivenlerin dibinde ardiye odası vardı orayı komple kırdı. Alt kata ekledi pazartesi orayı kırarken. Ben evde yoktum geldimki ayakkibligım pislik içinde insan alır yukarı koyar ağır bir şey değil. Plastik şey şimdi temizle yıka diyor.  Merdiven leri diyor. Ben nasıl kovayla su taşıyacak oraya 

BEN.  TEMİZLEMEK ZORUNDAMİYİM MERDİVEN LERDEKİ HALILARI BİLE BATİRMİSLAR BEN ONLARI NASIL YIKAYIM. MAKİNAYA DA OLMAZ

14 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Temizlemek  zorundad değilsin  canım  onların  kendi  pisliği  olduğu  için  o temizlesin  bizim  ew sahibi öyle  yapar  biz  temizlemesek bile  normal  bjr zamandan  kendi  temizler  bizede  hiç bir şey demez   sen onun  temizlikçisi değilsin  gitsin temizlikçi tutsun 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Yapmak zorunda değilsin o şekılde sıkma canını parasını sen anlıyon sen temızle de canım 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Bir daha kapıma böyle bir şeyle gelirsen polisi ararım diyeceksin tirsip oturacak aşağıya. Suna bak yaa oldu o mahvetsin sen temizle nerede yaşıyormuş aceba hanzo
tarafından
Birşey olmaz ki polis uyarır gider
tarafından
Olsun polisin geldiğini görse bile yeter o ona evinde bedava oturmuyorsun sonuçta
tarafından
Aynen cnm. Yaparım
0 oy
(410 puan) tarafından
Ohh valla iyimis ne kadar akilli 
tarafından
Çokkk
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Para toplanacak halılar temizlemeye verilecek ayrıca kimin tadilatı olduysa o temizler sen değil canım. Diren mecbur değilsin milletin pisliğini temizlemeye 
tarafından
Tek kiracı benim cnm binada
(1,267 puan) tarafından
Kiracı olman yapmak zorundasın anlamına gelmiyor
(4,061 puan) tarafından
İstediğin kadar tek ol benim evim değil snwin evin kendıne yaptırdın senin pisliğin de daha benimle uğraşır isen polisi çağırıncam yeter de
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Kendisi temizlemeli heryeri tadilat yaptirip sana atamaz kusura bakmasin normal olsa sil  derdim ama suan kendi yapmali
tarafından
Normalde her hafta sıkıyordum. Cnm ben ypamasam bile eşim veya kız kardeşim saolsun mutlaka yapardı
(2,597 puan) tarafından
Yani normalde olur ama o batırmış  sana atamaz bi arkadas demisya bidaha gelirsen polisi ararım  kim hakli kim haksiz onlar karar verir  de belki yapamaz
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Oh ne güzel ya kendi tadilat yaptırsın her yer pislensin , sen temizle , sakın temizleme 
tarafından
Temizleyemem ki cnm  evimi toplamaktan acizim. Çocuğuma birşey olur diye ona mı temizlik yapacam
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Kuzum anlayamadım apartmanda mı oturuyorsunuz normal temizlikçi gelmiyo mu binaya niye sana temizlettirmeye çalışıyo
tarafından
Cnm normalde 3 daire var 1 ci katın. Girişi bizden ayrı.  Ben 2 ci kattayim ev sahibi 3 katta    temizlikçi filan gelmiyor. Kışın binada tekdim yazın geliyor ev sahibi sade o yüzden ben temizliyordum. Şimdi. Evlerde tadilat yaptırıyor. Pisliğini bana temizle yıka diyor
(3,717 puan) tarafından
Yok ya ne kadar akıllı ev sahibin var şuna bak millet çok uyanık hiç yapma valla mecbur bırakırsa da kiradan kes 150 lira
tarafından
Hiç uğraşamam cnm bilsemki bu ay kira almayacak yapmam yapamam ben akşam eşime rica ediyordum. Evi ben çekeyim sen sil diye bide kovayla su taşıyamam
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sen once benim kirlenen halilarimi yika, ondan sonra agzini ac de. Zorunda defilsin, kim pislediyse o temizlesin, karsinda cocuk yok de
0 oy
tarafından
Kim tadilat yaptırıyorsa o temizlesin sen nie temizlion 
tarafından
Bende ona kızıyorum.  Emir veriyor bana
0 oy
tarafından
O pisletmiş o yıkasın senle alakası yok silme asla 
tarafından
Silmem cnm ama söylenmesi sinir etti
0 oy
(183 puan) tarafından
Okumadan diyorum yol anacim yoluncak cok insan var icinde kalmasin 
tarafından
Dimi :)))))))
0 oy
tarafından
Temizleme hamilesin bi de ne vicdansiz ya sana yap diyene kadar kendi yapsin
tarafından
Kendi pisliğim olsa hamilede olsam yaparım ama onun pisliği
tarafından
Onun pisligini temizleme mecburiyetin yok kiracisin diye mi ustune geliyo acaba ama babasinin hayrina oturmuyosn parasiyla oturuyosn
0 oy
tarafından

Benim annem merdiven siliyo aynı durum olmuş adamlar pisletmiş tadilat yapmışlar anneme diyormuş oradaki bi gerizakalııı yapacaksın temizliycen annemde demiş yapmam ben neden kendi pisliğinizi temizlemiyonuz demiş çuval çuval moloz varmış birde anneme diyolarmış işçiler annemde yöneticiye şikayet etmiş ağlamış üzülmüş yönetici de bunları bi azarlamış eşekk gibi yapmışlar temizliği tamam annemin görevi bina silmek ancak onların pisliğini temizlemek zorunda değil 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 87 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.