0 oy
971 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar. Ben eşimin ailesiyle görüşmüyorum oda benimkilerle görüşmüypt. Haklı sebeplerimiz var. Ama benim biraz daha ağır. Onlar yüzünden çok şey yaşadım eşinden ayrı kaldım çok zorluklar yaşadım bana çok üzüntü yaşattılar. Ve ailesiyle hiçbi zaman görüşmiceğimi söyledim. Kayınvalidem hasta eşim sürekli gidip geliyor. Bugunde annem rahatsızlanmış babam hastaneye kaldırmış evde yatıyormuş dedi. Bende geçmiş olsun allah şifa versin durumu şuan nasıl diye sordum. Şimdi allah korusun tabi bişey olursa eşim ailesiyle görüşmüyorum diye beni suçluıo benden soğuyup boşanmaya kalkar mı? Yani anneme bak bişey oldu sen görüşmüyordum n falan diye. Benim gibi olan yada böyle bişry yaşayan var mı? 

22 Cevaplar

+3 oy
(2,291 puan) tarafından
Bu sebepten boşanacaksa hiç durmasın 
-Reklam-
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Esin bu konuda baski yapyormu görüş die hastaligin seninle ne alakasi var oglu görsyor zaten 
0 oy
(17,599 puan) tarafından
Biz ne bilelim adama sorsana ayrıca sorun ne bu kadar büyük görüşmeyecek kadar ben eşim üzülmesin diye arada bi şam şeytanı suratlarını çekiyorum napayım bazende alttan almak lazım bu şekilde yürüyor evlilik
0 oy
tarafından
Hayır ama ilerde bisey olsa başına kalkması olası 
0 oy
tarafından
Öyle bişey yapmaya hakkı yok o zaman o da senin ailenle görüşsün 
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Ne alaka sen mi hastalandiriyosun ?
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ay saçmalamaa yaa boşayacaksa boşasın haklısın madem kim napıyosa yapsın
0 oy
(2,529 puan) tarafından
sen konuşmayınca ölecek değil ya sonuçta. Seninle ne ilgisi var onun hasta olmasının 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bakmak istemiyorsan bakmaya bilirsin sana o kadar şey yasatan insana nasıl bakacan ki
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bişey olursa olur seninle ne alakası var.. sadece asla onun görüşmesine karışma.. anne evlat ayrılmaz ne olursa olsn .. 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Annesi ölürse belki vicdan yapabilir ama boşanmaz heralde bence büyüklük sende kalsın git gör bir duasınıda alırsın bakarsın eşinde senin ailenle barışır
0 oy
tarafından

Her ne yaşanmişsa bitti gitti bugün varız yarın yokuz.Sende eşinde konuşup anlaşin sadece önemli şeylerde görüşün

Görümcemi anlatsam neler yaşadık ama kovıd oldu aradım geçmiş olsun dedim 
(31 puan) tarafından
Ablacığım zamanında ona mesafeli bir şekilde iki taraflı da ailelerimizle görüşelim diye bir teklifte bulundum ama kabul etmedi ailenle hiçbir şekilde görüşmiycem dedi ben de tek taraflı görüşemem o zaman ailenle kusura bakma dedim ve konu kapandı bana o kadar kötü şeyler yaşattılar ki aylarca gözyaşım dinmedi sağlığımı kaybettim o yüzden hiç görüşmek istemiyorum öyle bir şey olursa da beni suçlar mı diye düşünüyorum ama tabii ki Kendi ailesiyle görüşmesine vs karışmıyorum zaten karışamam
tarafından
O senin ailene kıymet vermiyorsa sende verme o zaman cnm
0 oy
tarafından
Boşanma sebebi değil görüşüp görüşememek seni ilgilendirir ama eşini bu konuda kısıtlayamazsın mesafe koymasını isteyemezsin istediği zaman ailesini görmesini normal karşılamalısın 
0 oy
tarafından
Aynı durumu annem yaşadı hiç bir gelini babaannemi sevmezdi bir birlerini yerin dibine sokup çıkartırlardı en çok çekende annemdi Allah'a havale etti hiç bir zaman saygıda kusur etmedi babaannem 2 sene önce vefat etti ve sonuç babam sizin yüzünüzden sende annemi sevmedin kınalanın siz bakmadınız anneme falan gibi şeyler söyledi diğer gelinleri 1 bardak su vermiş insanlar değildi son günlerinde hala daha kalkıcak numara yapıyor derlerdi kendi oğlanları bile istemedi sonuç bir laf var çok kullanırlar kör öldü badem gözlü oldu hepsi için benzer durum sevmesemde görümceme görüşüyorum bir şey olursa eşimde ablamı istemedin dicek karakterde çünkü 
0 oy
tarafından
Bunun için bosanani hiç tutma bırak gitsin 
0 oy
(169 puan) tarafından
Aile yüzünden boşanacaksa hiç durmasın. Benim eşimde ailesi ile mıç mıç olalım istıyor. Bende ona dıyorum ben mesafelıyım her zaman. İstersen gıt ailene hergun gıdecek, kapı kapı gezecek birini al dıyorum. İstersen bu sebepten bosan dıyorum. Saçmalama dıyor bana
0 oy
(748 puan) tarafından
Canim ölümlu dunya allah rizasi icin esin icin gorus beddua alma en kotusu bosver be canim esini seviosan gorus gunah hastaymis bak bide 
(31 puan) tarafından
Abla o kadar zorluklar yaşadım ki bir kere bile beni arayıp sormadılar merak bile etmediler aksine bana nispet yaptılar görüştüler hiç umurlarında olmadım eşimle beni aylarca ayırdılar daha önce de eşim için bir adım attım be hiç görüşmiycem dememe rağmen görüştüm ama sonra eşim daha fazlasını istedi ya da bir tartışma esnasında ne yaptın ki sen de de görmezden geldi onun için yaptığım bazı fedakarlıkları şu anda da yaparsam eğer kendime saygısızlık olur ve gerçekten çok huzursuz olurum kendi içimde eşimi mutlu edeceğim diye ben kendimi yitiririm oda benim aile İle görüşmüyor sonuçta ve ona önceden teklif ettim gel ikimizde mesafeli şekilde görüşelim diye asla senin ailenle görüşmiycem dedi ben de o zaman tek taraflı ailenle görüşemem dedim
(748 puan) tarafından
Anliyorum seni ama emin ol zamanla esin herseyi anliyor ilk baslar oyle oluyor ama sonra esin senin hakli oldugunu illa anliyor yani
(31 puan) tarafından
Şimdi ben onun ailesiyle gidip görüşürsen eşim fazlasını isteyecek ve zaten benim ailemle hiçbir zaman görüşmek istemiyor bir yerde kendimi ezdirmiş olacağım sırf annesi hasta ve ziyarete gittim diye benim annem de rahatsız ve eşim geçmiş olsun diyip geçti ve bir daha da sormadık hiç görüşmek istemiyorum çünkü eşim mutlu olacak görüşeceğim diye kendimi çok huzursuz olacağım önceden yaptım bunu ama hiçbir artısını almadım
0 oy
(427 puan) tarafından
Ama oda senn ailenle gorumusyor senn ailene bisey olursa sende ona oyle der misin ki yani o bnu yapavilecek birimidir bilmem yada sen yapar msn bilmem ama vicdan azabi cektirecek baska bisey bulmali bnce sende skma canini derm nede olsa kotuye bisey olmuyr bn bunu anladm su yasimda
(31 puan) tarafından
Evet teklif etmeme rağmen reddetti tek taraflı görüşmemi bekle daha ailesiyle ben de tek taraflı olmayacağını söyledim yani hastalanmasını sebebi zaten ben değilim kendisi hasta aynı şekilde benim başıma gelse eşimi kalkıp suçlamam çünkü yaşanılan şeyler var ki görüşülemedi kalkıp bir şey demem ama onun tepkisi ne olur bilmiyorum öyle bir şey olsa bile benden soğumaması veya ayrılmaması gerekiyor çünkü yeterince zorluklar yaşadık annesinin eşyalarımı attığın hatıralarımı attığını annesini aldım seccade takımına kadar annesinin bana geri iade ettiğini ve günlüğümün sayfalarını yırttığını makyaj malzemelerimi aldığını Tüm eşyalarımı ayıkladığını annesinin o da gördü ve biliyor ben bunları yaptıklarını gördükten sonra zaten hiçbir şekilde onunla görüşmek istemedim
(427 puan) tarafından
Boswer o zaman hersey herkes yerli yerinde kalsn bacim kalan saglar bizi.dir deyip ailene bak sen birine bisey olsa inan esin senn kadr dert etmeyecektir sen teklif edip uzerine duzeni yapmissin kabul edip etmemekte kendisine kalmis o zaman kendi cvicdani i sorgulasin o ben kabul etmedim felan die sen ewine cocuguna bak derm kimseyi kazanmaya calisma yanidna olmak isteyen yanindadir zaten nacizane fikrm bu yani
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ne saçma bir sebep. Böyle bir sebepten boşanmanın lafını bile ederse sen koy kapıya onu 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Valla ailen benim için bitti dedim ciddiye almadı en son büyük kavga ettik o zaman kabul etti ve boşamadı aksine destek oldu. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 441 göst.
0 oy
18 cevap 428 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,152 göst.
0 oy
23 cevap 1,276 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu

377,348 soru