0 oy
370 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

1 cm açıklığım var. Nişanım geldi sabah 8 de suni sancı verecez dedi ilk doğumum olucak . Sizce kaç saate doğurmuş olurum sancim hiç yok 

22 Cevaplar

+1 oy
(2,479 puan) tarafından
Yani aciliyeti mi varmış 3-4 gün daha bekleselerdi keşke belki kendi gelirdi 
tarafından
Ne bileyim nişanım geldi diye herhalde . Alttan muayene edildim diye geldi yoksa gelmezdi bence
(271 puan) tarafından
Aynı durumu yaşadım. Suni sancı ile en fazla 3-4 cm oldu. En sonunda sezeryana aldilar
(2,479 puan) tarafından
Alttan muayene sonrası gelmesi normal ama nişan gelince doğum olmuyor ki kanlı mı geldi acaba seninki
-Reklam-
0 oy
(12,784 puan) tarafından
Bemim de sabah 8 de verildi öğlen  14.30 da dogum yaptım 
tarafından
Inşallah öyle olur
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Kisiden kisiye degisir bu durum.Bazi kisilerde 1satte 8cm acikliga ulasir bazilarin da oldugu gibi kalir
tarafından
Sağol cnm .
0 oy
tarafından
Benimde oyleydi oglen 3te taktilar sabah 7.30ta dogum basladi canm 
tarafından
Sağol canm
tarafından
Benim aksam saat 10dan sonra basladi  siddeti canim yurudum surekli yattigim yerde daha cok agriyodu Allah yardim etti sukur dayandim
tarafından
Demekki bunyeye bagli canim 1 cm acilma vardi sabaha kadar 5 cm olmus gerisinide kesi attilar
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ben iki gün suni sancı yedim sadece 3 cm açıldı. İnşallah senin kolay olur hemen doğurursun canım. Sabah verirlerse öğlene yada akşama doğurursun inşallah 
tarafından
Inşallah canm ya allah razı olsun
0 oy
tarafından
canim sabaha kadr acilman artar 3 4 saatte dogum yaparsin diye dusunuyorum 4 cmle 3 saat surdu bnde
tarafından
Sancim yok ama açılmam olur mu
tarafından
benm vardi ama oyle buyuk bir sanci degil adet gibi basladi git gide artti sanci olmayinca acilmiyor saniyorum ama  evdeysen yuru evi turla bazi hareketlet falan var youtubede belki o sekilde acilir biraz
0 oy
tarafından
Benimde akşam 8de verildi gece2.30dogrdum
tarafından
Hayırlısı canm inşallah ben de tez zaman da doğururum
tarafından
Amin ins cnm dualarım seninle gamzecim bnde hamileym şimdi yine o ilk dogumumdu
0 oy
(484 puan) tarafından
Benim gece 4 de başladı. Ama sancım yoktu. Sabah 8 buçuk da verdiler suni sancı. Öğlen 2 buçuk oldu hala aynı kaldı açıklık 3 cm. Bebeğimn kalp atışı yavaşladı hemen acil sezeryana aldılar. Çok zordu boşuna sancı çektim. İnşallah senin kolay olur. Allah kurtarsın hemen bir çırpıda.
0 oy
(78 puan) tarafından
Sana soru cevapta yazdım canim oku
0 oy
(7,118 puan) tarafından
3 saate kalmadan yapmıştım ama benim zaten şancı verilmeden önce de 4 cm açıklık vardı. 2. gebelikti. 
0 oy
tarafından
9 da verdiler 12 30 da doğdu Allah kolaylık versin
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ben akşam saat 20:00 da hastanedeydim  giriş serüm takma falan derken  yarım saati buldu  doğurmam 40 dakika sürmüştü .  Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Aynen bu saatlerde 1 cm açıklık vardı sabah suni şancı verdiler saat öğle 12 ye doğru dogum oldu
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Şuan suni vermedilerse lavoboya oturur gibi otur acilman olsun 
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Sabah 8de verildi öğlen 12de doğum oldu 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Benim 4 cm açıkliğım vardı saat gündüz 5 te doğuma girdim kendi sancımı beklediler baya onunlada olmayınca 1 saat filandı galiba sunı sancı verildi akşam 10du kızımı kuçağıma aldım
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bende 1 cmle girdim suni verdiler o anda kendi sancım başladı 5 dk sonra suni sancıyi kestiler 1 saat sonra doğum yaptım nefes egzersizleri ve sancı gelince çömelme yöntemiyle hemencecik doğurdum :))))
0 oy
tarafından
7 saatte dogum yaptim ama 7 saatin 7 sinde de sanci hissetmedim hafif hafif sanci verildi son yarim saatte falan cok kotu oldum onda da dogum oldu zaten 
0 oy
tarafından
24 saat sonra cnm. 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
10 saat sürdü benimki. Ama boynunda kordon olduğu için uzun sürdü dedi doktorum. Allah bir avazda kurtarsın inşallah 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 360 göst.
29 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 528 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 498 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 663 göst.