0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızlar eşiniz anneler gününde doğum gününde  falan kendi annesine hediye alsa ama size ve sizin annenize almasa napardiniz 

23 Cevaplar

+1 oy
(3,830 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Almasın diyenlere hayret ettim mesele hediye değil ki değer vermektir benim eşim hem kendi annesine hem de benim anneme alır almazsa ikisine de almaz  İlla alsın diye beklemiyorum ama benim annemi de kendi annesi gibi görmeyecekse ne yapayım ben öyle kocayı 
(274 puan) tarafından
Benimde derdim bu zaten almayacağım param yok dediği zaman Tamam dedim birsey demedim ama gizli gizli gidip annesine almasına çok kırıldim
(3,830 puan) tarafından
Haklısın canım alabiliyorsan sende kendi annene al
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Almasın sen al yeter herkes kendi annesine alsın bence 

(274 puan) tarafından
Ben neyle alicam çalışmıyorum ki
tarafından
Peki eşine dedinmi yada eşinden para istesen vermezmi sana
(274 puan) tarafından
Ben hediye alalım annelerimize dedim almicam param yok dedi mesajlarından gördüm şimdi annesiyle mesajlaşmış hediye almış
(749 puan) tarafından
Cnm almk zorunda degil bnce snde üsreleme
+1 oy
(118,484 puan) tarafından
cok takiyonuz bu hediye isini ayy
(274 puan) tarafından
Ben calismiyorum neyle alicam
esinin verdigi harcliklari biriktirebilirsin  bende calismiyom
illa hediye almak zorundada degilsinki bi pasta bi kek borek corek yap gotur
(274 puan) tarafından
Annem baska sehirde yaşıyor ayrıca evden dışarı cikmadigim içinde paraya ihtiyacin yok  diye para vermez bana
(749 puan) tarafından
Hayy agzina saglık
+1 oy
(5,492 puan) tarafından
Hiç bişey, mecbur değil ki benim anneme almaya, adam akşama kadar eşşek gibi çalışıyor, 6.30 da işe gidiyo, bazen 10 u buluyo gelmesi, o kazanıyo parayı, annesine hediye aldı diye ne diyim ki. Bende anneyim, o kadın o kadar zorluklarla büyütmüş eşimi, hakkıdır hediye almak. Ben desem de almasa bozulurum ama
(274 puan) tarafından
Ben dedim annelerimize hediye alalım diye bana almicam param yok dedi kendi annesine benden gizli almış
(5,492 puan) tarafından
Erkekler parayı ben kazanıyorum ben harcarım yapıyo maalesef, öyle yapacağına bi 50 tl de sana verse de sen de ufak bişey olsan olmuyo sanki.
(274 puan) tarafından
Bende öyle birsey beklerdim çok üzüldüm
(749 puan) tarafından
Hauy seninde agzina saglik.sanki biz kazandigimiz parayla kaynansmiza hefiye ala ala ölüyoz
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Oylee bisey yapamaz tutki yaptii. En pahalisindan aldirrim anneme
(274 puan) tarafından
Benden gizli almış mesajlarından gördüm şimdi uyuyor uyanınca. Yüzüne vursam mi napsam bilmiyorum bana almicam demişti çünkü
(61 puan) tarafından
Annesiyle konus öylesine bı ara hediye almış falan derse eşine öyle sorarsın annesinden duymuş gibi..
(4,152 puan) tarafından
Soyle canm karar degistirdin sanirim almissin hadi simdid3 bnm anneme secelim de mesaj ulasir onaa anlarsa.
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Bizim oyle ben aldım anneme o almadı bende onunkı ne almadım
(274 puan) tarafından
Ben calismiyorum ki canım
0 oy
tarafından
Annesine ben aliyorum o almiyor benimkinede almiyor zaten;)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Öyle bise yapmaz ama yapsa da bende kendime anneme alırım onunkine almam 
(274 puan) tarafından
Çalışmıyorum ben çalışsam bende iki anneye de alırım ona sormam bile ama
(9,626 puan) tarafından
Çalış veya çalışma canim o sana zaten para vermek zorunda
(274 puan) tarafından
Yasaklardan dolayı uzun zamandır dışarı çıkmıyorum paraya ihtiyacım yok diye de vermiyordu
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Aynen öylede oldu kendi annesine  5 parça bisey aldı bastan aşağı ayakkabısina kadar aldı neymis bayramda giyecekmişte herkes yanına gidince güzel giyinsinmi yasak var dedim diye herkes sanamı sorcak ben sanamı sorcam gidicemde diyo.Aldığı şeyleride bana aldirttı internetten zorla kavga dövüş parasını ödedi dedim anneler günüya bnde mesaj atarm artık param yok nslsa bn çalısrkrn alıydm hep hiç demedi ki sende bisey al snra diyo calşrken bnm anneme almassn hep kndininkine al beni nptı etti haksz suçlu durumuna düşürdü ama kndini hiç demiyo dün kargonun biri geldi zorla bana açtırdı bnde attm masanın üstüneki döküntü posetleri toplim onu öyle atamassn o annemin diyo kardesimde anneme almış adres bnm evi vermiş açtm baktm onun kargoyu da onuda attm masanın üstüne dedim bak onuda attm anneminmiş nluyo yani seni öldürürüm annemle ilgili herseye dikkat edeceksn ona laf söylemiyceksn diyo oturdum ağladm bıktm annesine bisey dediğim yok en ufak biseyde neler yapıyo
(1,534 puan) tarafından
Yok cnm ya ama zoruma gitmedi değil
(274 puan) tarafından
Herkesin zoruna gider canım çok ayıp etmis bi anne onda var sanki annesinin yanından hiç ayrılmasaymış madem anası o kadar kiymetliyse
(1,534 puan) tarafından
Aynen keske hiç tanımasaydim hiç evlenmeseydim
(454 puan) tarafından
Ay çok üzüldüm valla ya okuyunca böyle insanlar evlenmesin anasının dizinin dibinde kalan otursun deli belli oldum okurken
(1,534 puan) tarafından
Aynen hiç evlenmeseydi annesiyle yasasaydı hep
0 oy
(454 puan) tarafından
Ben baya bozulur yüzüne söylerim valla onun annesi değerli olabilir ama benimle evli beni seviyor sayiyorsa benim annemde alması lazim 
(274 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm böyle yaptığı için uyansın güzelce konuşmayı düşünüyorum üzüldüğümü kırıldığımı soyleyecegim
(454 puan) tarafından
Bencede konuş canım içinde kalmasın
0 oy
tarafından
Alsnn anasına bnaa almazsada olur ama eşim genelde bana alır anasna almaz:)))
(274 puan) tarafından
Annesine almasina birsey demiyorum genelde hep ihtiyacını alir annesinin ama bu anneler günü benim annemi de düşünmesini beklerdim
tarafından
Vala bizimkiler uzakda cnm oyuzden almiyoz
0 oy
tarafından
Bizde tam tersi oldu sabah şakasına dedim anneme hediye aldim diye  halbuki almadim denemek için dedim iyi yapmissn tm dedi
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Kıyamet kopardı
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Valla benim eşim de almaz anneme ama ben alırım kendim verdiği paralardan ha annesine de ben almam eşim kendi alsın sonuçta herkesin kendi annesi ayrı yanı 
(274 puan) tarafından
Kenarda param vardı bende onunla şimdi anneme sipariş verdim o parayı da annem vermişti eşim değil kadına kendi parasıyla hediye almış olacağım
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Aldığı hediyeyi kafasında paralarım napayım 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Yani konuşmaktan başka yapacak birşey yok.

Eşim bu konuda çok düşüncelidir bir gece uyumadan önce anneler gününde annene ne Alcan internetten bakta al dedi bende hem benim anneme hem eşimin annesine hemde görümceme aldım görümcemin doğum günü olduğu için o a iki tane bişey aldım.
(274 puan) tarafından
Uyanınca güzelce konuşmayı düşünüyorum bende üzüldüğümü kirildigimi söyleyeceğim
(1,615 puan) tarafından
Bence de belki o zaman daha dikkatli olur
0 oy
tarafından
Benim amneme ben alirim zaten esimin almasina gerek yok herkes kendk annesine alsin
0 oy
tarafından
Çok takuyosunuz böyle şeylere ya sen kendin al hiç mi eline para  geçmiyor 
0 oy
tarafından

Anneler günü hediyesini bana alsın. Ne kendi annesine ne benim anneme alsin. Kendi annesinin iki tane kazık kadar oğlu var gitsin onlar alsın artık. Benim eşim zamanında çok almış anasına yeter. Benimde kazık kadar kardeşim var gitsin o alsın. Haksız mıyım :D

0 oy
(3,702 puan) tarafından
Sebebini sormak lazım bizde netten çiçek alacaktık iki  tarafa da pahalı olunca alamadık pazarda çok güzel Bi saksı çiçeği buldum annem uzak diye sadece kaynanama aldım çok sevindi 

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 191 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 388 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 783 göst.
11 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mavi-beyaz (1,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,510 göst.

374,644 soru

11,205,372 cevap

34,507 kullanıcı

...