0 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde (945 puan) tarafından
Mesela ben bekarken çok rahattım istediğimi giyer yer içer gezerdim, ama çok tezat şekilde eşim doğulu ve tabi daha kapalı giyinmek durumunda kaldım, eskisi gibi birşey zaten yapamıyoruz virüs ten, e sonra hamile kaldım doğum yaptım kilo aldım derken, şimdi bekarlığımı özlüyorum. Ah diyorum keşke o zaman az daha gezeymişim :D insan sevince kültür farkı dinlemiyor, ama etkiliyor baya yaaa. Ben ege liyim eşim doğulu ben böyle rahat giyinip davranmak istiyorum ama, eşimin tarafına gidince 40 yaşında gibi giyinmek zorunda kalıyorum :D şimdi 40 yaşinda biri çıkar linç eder beni burda, ama başka türlü benzetemedim yani kusura bakmayın ablalar :D

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben akdenizliyim eşim doğulu değişen birşey olmadı hala bekarlık elbiselerimi giyiyorum bekarliktan daha rahat geziyorum o zaman gece cikamazdim şimdi gece gündüz ayırt etmiyoruz 
(945 puan) tarafından
Demek ki kafa yapısı onlar gibi değil
tarafından
Mersinden diyarbakır a geldim bende :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bekarken benim eşimde Doğulu :Dd ek olarak gebelik düğünde 58 şuan 68 kiloyum daha 3. Ayım gebelikte doğurana kadar bi 80 olurum sıçtım kısaca ahahah
tarafından
Bana boş geliyor :)))
(945 puan) tarafından
İnsan bi nefes almak istiyor yani
tarafından
Ben nefes alamıyorum kız astımım korona var maske ile yaşamamı bekliyorlar hık diye gidecemmmm ahahha
(945 puan) tarafından
O zaman başka tabi dikkat et canım kendine
tarafından
Ya işte korona bitene kadar :DD zor
0 oy
tarafından
Ben bekarken de evliyken de aynıyım. Eşim hiç kısıtlamadı şu ana kadar ikimizde karadenizliyiz aile yapılarımız çok benziyor sıkıntı yaşamadım 
(945 puan) tarafından
Eşim beni kısıtlamıyor zaten onların tarafına gidince sadece şöyle giyin böyle giyin falan diyo sinir basıyo bana da :D
tarafından
Yani bunların hiçbiri olmuyor demek istemiştim aslında :D
(9,247 puan) tarafından
Dark nerelisin
tarafından
Sinopluyum canım
0 oy
tarafından
Bakarken ama o zaman zayıftım yüzüm çirkin di şimdi yüzüm güzel ben kiloluyum ama hamileyim üçüncüyü doğurcam yaş 24 yarışmaya kırşehirden katılıyorum:)
tarafından
Ilk çocuğum 13  yaşındayken ben otuz yasinda oluyorum Evet ikincide 10 üçüncüde yediye giriyor ben otuz besken 18 yaşında diyeri 15 diyeri 12 yaşında  oluyor bende biraz zayıf olursam ablaları sanar lar belki :)
(945 puan) tarafından
Maşallah valla iyi cesaret :)
tarafından
Cesaret degilde neyse:)iyiki olmuslar
tarafından
Şaka takildm seho hemende kizdin bana
tarafından
Yok kızmadım bebegim
0 oy
tarafından
Bekarken tabiki şuan hiç beğenmiyorum 
(945 puan) tarafından
Bende kendim için öyle düşünüyorum :(((
0 oy
tarafından
İyi de kapalı olup genç tarzı da çok fazla kıyafet var bu sana kalmış bişey. Ben her halimle güzelim :D ne bileyim bekarken de çok gezen biri değildim evde oturup film izler kitap okurdum giyim kuşam konusunda da evlendikten sonra daha güzel oldu zaten kapalıydum ama bekarken güzel giyinmezdim 
(945 puan) tarafından
Kız ben kapalı değilim, sadece böyle nasıl desem hani açık kıyafet falan giydirmez o tarafa gidince eşim öbür türlü karışmıyor . Evet güzel kıyafetler var da canım kilolar duruyo daha, sezeryan göbükü gitmedi çok sevmiş beni :D  zor oluyo böyle kıyafet bulmak
tarafından
Göbüş varken her türlü kıyafet bulmak zor bacım valla :D
0 oy
tarafından
Ben bekarken ki hayatımi giyinisimi bakımlı halimi daha çok seviyorum evliyken kısıtlamalar geldi eşimle aile yapılarınmiz hiç uymuyor evime gelen  arkadaş esleei hep der sen nasıl evlendin nasıl ailen seni verdi diye gönül bu konuyor iste bir yere (•‿•)
(945 puan) tarafından
Aynı ben işte bizde öyleyiz ama sevince katlanıyo insan
tarafından
Can sağolsun boşver Bekar evli halımizi
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bekarlığımdan tek kilomu özlüyorum başka bişey pek özlemiyorum bekarken nasılsam şimdide öyleyim 
0 oy
tarafından
Bende malatyalıyım  ama doğu  doğu  diye belirtmişsin alakasi yok bende açık  biriyim 

Doğu  olunca  illa kapali eve tikiliyorsun gibisinden bisey yok.yani sana oylesi denk.gelmis

Bizde kapali  evde otur gezme.gibi seyler yok
(945 puan) tarafından
Söylediklerinle alakası yok, bize kalsa çıkar gezeriz eşimleyken giyimime karışmaz rahatım, ailesine giderken öyleyim biraz daha kapalı giyin falan filan diye konuşır eşim . Her doğulu tabi ki bir değil beni  eşim açık görüşlü bi insan ailesi değil
(945 puan) tarafından
Virüs var diye çıkmıyoruz sonuçta şuan herkes evinde onun bıkkınlığı var üzerimde ondan dertlendim gezememeye
tarafından
Yazdıklarına bakılırsa  baskıda  gibisin diye dedim  zaten ailesine de sürekli gitmiyorsundur bosver esinin yannda vs rahatsan sorun yok
0 oy
(13,603 puan) tarafından
Esimle ayni memleketteniz kültür farkı yok ama ben her yönüyle bekarlik hayatimi cok özlüyorum. 
(945 puan) tarafından
Sen Almanya da mıydın öyleydin sanki dimi
(13,603 puan) tarafından
Almanyaya gidip geliyoruz canim. Eşimin Turkiyedeki işyerini kapatamadik o yüzden temelli gidemeyiyoruz. Yilin yarısı orda yarisi burda geçiyor.
(945 puan) tarafından
Bende almanyadayım biraz da o yüzden özlüyorum bekarlığımı ya burda hiç arkadaş yok insan bunalıyo
(13,603 puan) tarafından
Ya inaninki ben Almanyaya gelince daha fazla insanla görüsuyorum , hayatim daha hareketli oluyor. Türkiyede daha icine kapanık bir hayat yasıyoruz. Bende Turkiyede sıkılıyorum.
0 oy
tarafından

2 şekilde de çok rahatım. Ama evlendikten sonra daha rahatım. Evlenmeden çalışıp para harcıyor dum.  Evlendik tren sonra eşimin yardımıyla. Emekli oldum şimdi. Keyfime göre harciyorum

(945 puan) tarafından
Ne güzel, bende bekarken çalışıp eve destek oluyordum falan, evlendikten sonra hep eşimin parasını yiyorum haha daha güzelmiş böylesi :) şaka bi yana çocuğum daha küçük büyüsün de valla ne iş olsa razıyım maksat biraz hareket bereket olsun
0 oy
(964 puan) tarafından
Tabikide bekarken 
(945 puan) tarafından
En net cevap :)
(964 puan) tarafından
Oyle valla kuzu evlenince delirdim
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Bekarken yaşamak istediklerimi dibine kadar yaşadım o yüzden keşke şunu da yapsaydım diyemiyorum. Evliyken de ipler benim elimde olduğu için karışanım edenim yok yine gezer ederim :D
(945 puan) tarafından
Sorun gezmek değil zaten virüs ten çıkmıyoruz, bende bekarken çok hızlıydım ama işte böyle evde kalınca keşke az daha gezeymişim diyo insan :)
0 oy
tarafından

Prensesler gibiydim ben baba evinde evlendim yine bakimliydim da cocuk dogdu dogali(2 aydir) paspalim :D

(945 puan) tarafından
Çocuk olunca insan ister istemez kendine bakamıyor ya tüm vakit çocuga gidiyo valla banyo yapınca şükür diyorum bende hahahaha
tarafından
Al benden de o kadar :D
tarafından
Yaş beni yazmışsın
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ben çok  gozel gariyam her halimi beğeniyorum rabbim yaratmış bakımlı bakımsız seviyorum kendimi 
(945 puan) tarafından
En güzel insan kendini seven insan valla :)
(2,550 puan) tarafından
Demi yani disqrdaki beğenmiş beğenmemiş çok sorun değil insan önce kendini sevmeli begenmeli
(945 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Tabiki evli olmayı daha çok seviyorum. İstediğimi yapıyorum arkadaşlarımla tatile gidiyorum onlar bizde ben onlarda kalabiliyorum istediğimi giyebiliyorum bekarken bu kadar rahat değildim evliyim annem hala karışır eve geç gitme saçını bu renge boyama bunu giyme diye 
(945 puan) tarafından
Oh oh ne güzel valla
(3,830 puan) tarafından
Güzel tabi zaten bu yüzden benim eşim ❤️ arkadaşımla bir yere gitmek istemediğim zaman eşimi ararlar Haticeyi ikna etsene diye eşim git o kadar ısrar ediyorlar diye beni ikna etmeye çalışır ama ben onun gibi değilim bu huyumdan nefret ediyorum eşime haksızlık ediyorum bensiz bir yere gitse tepki gösteriyorum
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bekarken cnm
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Ayy şimdi beğeniyorum bennnn
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bekarken nasılsam ewlenince öyle oldum.asla kimse kimseyi değiştirmeye çalışmadı. Hala eski tarzimdayim eski bekar arkadaslarimla zaman geçiririm.ewlilik birbirine ayak uydurmak tır olduğu gibi kabullenmektir
0 oy
(449 puan) tarafından
Ben doğuluyum eşim izmir ben buraya gelin geldim ve daha kapalı giydirmek istediler etek falan ama ben giymedim annem de dedi gördünüz kızım tayt giyiyordu baba evinde falan dedi bide biz geç uyanırız akşamlatı gezeriz babamın arabasını falanda çalardım yani ama kaynanam gilde akşam hayatı sıfır ve sadece ev gezmesi var kesinlikle dışarı hayatı yok egeli olmasona rağmen ve biz doğulu olmamıza rağmen üniversite hayatımda normal erkek arkadaşım gelmişti babamla tanıştılar babam kardeşin gibi demişti erkek arkadaşıma ve eamnet etmişti ve getçektende kardeşim gibiydi emanet etti artık srn düşün demekki ege yada doğu fark etmiyor inanki bebeğim
(945 puan) tarafından
Her doğulu bir olmuyor canım doğru söylüyorsun

İlgili sorular

+1 oy
49 cevap 708 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde Younitygirl (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 345 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,194 puan) tarafından soruldu