0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından
Merhaba hanımlar eşim benden önce bi nişanlı lık geçirdi bende geçirdim biraz önce tik tok da eşimin takip ettiklerine baktım eski nişanlısını takip ediyormuş sonra dikkat ettim baktım büyük görümcem de takip ediyor napmam lazım sizce nasıl tepki vermeliyim 2 3 gün önce tv bozuldu 1 yaşında çocum var evde canı sıkılıyo diye dün yatacak zaman annmelre bıraktı şuan annmelrdeyim daha öncelerdr farklı bir konu oldu görümcem le aramda görümcem hemen kaynanam ı aradı söyledi kayananm da beni aradı sen niye böyle söylüyosun diye bn napmalıyım sizce bayram üstü susup oturuym huzurumu kaçırmıyım eski bişey için mi yada görümceme eşime mesaj atıym kalıym annmelerdede bayramda bile gitmiyim eve 7 aylık da hamileyim 3 yıllık evliyiz 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Görümcenin boş ver ama eşine söyle ne diye takip ediyorsun. Geçmiş bitmiş ilişki canlanmasın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Takip etmeleri doğru değil ama kuzum bu arıza çıkaracak bir konu değil ki
tarafından
Eşin yapması tuhaf belki dikkat etmemiştir uyar onu oda saygı duyar umarım
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Esine sor hayirdir bu niye takip ediyorsun diye 

Ne cesaretle ediyor takip
0 oy
tarafından
Ne sus ne de tartış cnm
tarafından
Napsın yaa gıı
0 oy
tarafından
Sen niye susuyon ya. Eski nişanlısını takip etme nedir. Hala aklında eski nişanlısımı var da takip ediyor. Ben eşimin ağzına tükürürüm şahsen. 
0 oy
tarafından
Tavrını koy eşine çok yanlış yaptığı ne dmek eski nişanlı ya kafasını ucurrum
0 oy
tarafından
Eskıden kalmadır belkı onceden takıp edıyosa evlendıkden snra cıkarmayı engellemeyı unutmustur belkı hemen fevri davranma ıstersen . Unutmustur yanı . Benımde gorumcem esımın eskı sevgılısıyle olan resmnı paylasmıs  onceden aradan epey zaman gecmıs ama ben gordum konustum uyardım orda oldugunu blıyomusun yoksa unuttun mu dedm. Benm hosuma gıtmeyen bısy bu durum dedım ozur dıledı ve hemen  kaldırdı resmı , unutmus acıklama yaptı. Dedıgım  gıbı oda unutmustur muhtemelen . Ama yenı bı sekılde takıp edıyolarsa ona bısy dıyemem. Bıde bunun ıcın yuvanızın huzurunu bozmaya gerek yok. Sız uyarın konusun rahatsız oldum cıkar bunu nıye takıp edıyosun kardesn yada ablan neyse oda takıp edıyo de  ondan snra bakalm nasıl cevap alacksn cnm. 
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Yaptıkları cok ayıp hele eşinin görümce yi boswer ama esin takip edemez bence
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Aksiyon istiyorsan geçmişe takıl kavga çıkar 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Tik tok ne ya ergen misiniz tik tok kullanıyorsunuz söylediğim insanların zoruna gidebilir ama ne yaptıkları bellisiz bir medya eşinde takip edemz eskisini falan evlenmiş aklında hala o varsa onunla evlenseymis 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Koskoca insanlar tık tokta ne buluyo Allah aşkına. Tık tok izlemesi ayrı bi saçmalık eski nişanlısını takip etmesi saçma. Güzel bi dil ile sor bakalım ben eski nisanlimi takip etsem hoşuna gider mi diye. 
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Eşine direk de ben eski nisanlimi tiktokta takip etmek istiyorum diye 
0 oy
tarafından
Görümcene bişey deme yani ona karışmaya hakkın yok tanıyodur nişanlılık zamanından takip ediyodur ama eşinin takip etmesi ne alaka yani ben olsam eşime hesap sorardım 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Gorumcen seni ilgilendirmez ama esine sor bu ne diye

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 894 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 480 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde Oglummmmm (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
0 oy
8 cevap 183 göst.
7 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Maylaj (20 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,514 kullanıcı

...