0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

28+2 haftalık hamileyim bebek dönmüş karnımda aşağı inmiş erken doğum olabilir dedi doktorum ağar kaldırmamı soyledı bel ağrılarım kasılmalar biraz daha arttı çok tedirginim :(

7 Cevaplar

0 oy
(604 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canim ilk kızımda 29 5 doğum yaptım  2. De erken doğum tehtidi vardı 20 haftalıktan itibaren   ilaç ve iğnelerle çok şükür 39. 5 de doğum yaptım  kafana takma sitres yapma iş bişey yapma ağır kaldırma bol b dinlen ben hamileliğim boyunca hiç bı iş yapmadım sürekli yattım benim rahim ağzı kısalığı da vardı doktor bı mucize bu kadar dayanması dedi  sağlıkla kucağına alırsın inşallah 
tarafından
Zaten stresten olmuştur agar kaldırmadım hiç temizlik yaptım perde taktım pencere sildim ondanda olabilir sağolsunlar yardımcı olucak kimsede yoktu herkes kendi hamileliğinde ne kadar iş yaptıgını dedi durdu zararlı oldugunu bildiğim halde mecburen yapmıştım :( inşallah cok erken gelmez
(604 puan) tarafından
Progrstan fitil ve iğne kullaniyomusun canım malesef herkes  kendini dusunuyo canım herkesin işleri görülsün yeter benim lekelenme olmuştu 2. Hamileliğimde 20 haftalıktim zaten ilki erken olduğu için hep risk vardı doktor 35 e kadar gelirse  şükür diyordu    ama doktor da çok önemli cidden ilk cocutumda ben 3 gun önce doktora gitmiştim herşey normal diyip yollamisti   belki benimle ilgilenip ilaç vs verseydi erken doğum olmazdı
tarafından
Hiç bişey kullanmıyorum doktor vermedi baska doktora gidicem tekrardan bakalım o ne dicek bazı doktorlar tuhaf oluyo bakıp gonderıyo hemen
(604 puan) tarafından
Erken doğum tehtidi olan kişi bu ilaçları kullanmak zorunda canım bjnlar engelliyor muhakkak başka doktora git durumun varsa bı özele git derim  ama erteleme
tarafından
Teşekkür ederim canım en yakın zamanda giderim inşallah başka bi doktora ❤️
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından
CNM dikkat et uzan dinlen banada 31 de denildi maşallah 35 4 ü gördüm  dikkat edersin bir şey olmaz
tarafından
Çok teşekkür ederim canım inşallah bekler  benim bebişte sürekli yatmış mıydın gün boyu temizlik felan yapıyo muydun
(368 puan) tarafından
Yok CNM sürekli yatmadım 2 buçuk yaşında oğlum var mümkün değil yormadım hafif temizlik kolay yemekler  öyle yaptım  sende  dinlene dinlene yap işini
tarafından
Öyle yaparım artık çok sagol canım ❤️
0 oy
(1,601 puan) tarafından
İnşallah birşey olmaz cnm dikkat et bende erken doğum yaptım ağır kaldırdımm diye düşünüyorum 34 haftalikti 
tarafından
Aminn inşallah çok teşekkür ederim canım küvezde kaldı mı peki
(1,601 puan) tarafından
Evet 15 gün kaldı oğlum kuvezde
tarafından
Allahım bağışlasın size ❤️ 15 gün çok zor olmuştur size su an pandemide var daha çok sıkıntılı
0 oy
tarafından
daha çok erken gerekirse yat hiç kalkma ne kadar geç oldu o kadar iyi ben 33 haftaliktim o kadar sıkıntısı olmadi ama seninki şuan doğarsa çok sıkıntı çekersin çünkü haftası çok küçük annen falan yakınsa onda da kalabilirisn 
tarafından
Çok teşekkür ederim annemde uzakta artık oyle olucak herhalde cok kucuk oldugu için tedirginim bende kilosunu sormayı unuttum ama 1 bucuk bile değildir belki inşallah bekler bebişim seninki ne kadar küvezde kalmıştı
tarafından
9 gün kuvezde 3 4 gün normal odada kaldı. biz kilodan dolayı bekledik bide beslenmeden
tarafından
Allahım bağışlasın size ❤️
tarafından
Amin şimdi 23 ayligiz :)
0 oy
(410 puan) tarafından
Ayaklarinin altina yastik koyup uzan mumkun oldukca kalkma is yapma
tarafından
Tamam teşekkür ederim ❤️
0 oy
(603 puan) tarafından
Valla bende de aynı durum vardı bugün tam 38 haftalık olduk sende olursun inşallah sakin ol 
tarafından
Neler yaptın inşallah ya
(603 puan) tarafından
Yemek yapıp makinaya bulaşık koymaktan başka hiç iş yapmadım bol bol uzandım dinlendim uyudum beslenmeye dikkat etmeye çalıştım ama kuzum bence en önemlisi moral motivasyan kötü düşünme kötüyü çağırma tabi es ve aile desteği de önemli
tarafından
Aile desteği yok sağolsunlar eş desteği var sadece inşallah zamanında olur sağlıcakla kucaklarımıza alırız
0 oy
tarafından
Sürekli yat hiç ayağı kalkma sadece tuvalet için ayağa kalk
tarafından
O kadar dikkatli mi olmalıyım :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merveeee (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
0 oy
3 cevap 155 göst.
0 oy
3 cevap 112 göst.
20 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu

378,052 soru

11,315,082 cevap

34,755 kullanıcı

...