0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Bende kas agrısı ve bas agrısı devam ediyor normal mi acaba 

2 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından

Eşim korona olmadı ama korona aşısı vuruldu. 

1 aydır hastaneye gidip geliyor kas ağrısı sırtında ağrı uyuşma baş dönmesi yaşıyor . :// 

Aksi gibi eşimin yengesi de korona atlattı aynı belirtiler onda da var :// 

Ağrılar için kas gevşetici ve ağrı kesici kullanıyorlar
(6,136 puan) tarafından
Bazılarına asi ağır geliyor kayinvalidem de 2 gün ateşlenip sitmalanmis ağrıdan kalkamamis 3. Gün de aynisi olsaymış ambulansı arayacakmis aile hekimi asi ağır gelmiş demiş
(4,875 puan) tarafından
Esra canım biz vurulduktan 10 dk sonra acillik olduk Allah'tan hastane bahçesinde beklettiler olası durum için aynı gün içinde 3 defa hastaneye kaldırdım eşimi. .
2 güne bir acile gidiyoruz öyle bir durum ki kolda uyuşma sırtta ağrı vs kalp krizi belirtileri her gittiğimizde ekg kan tomografi veriyoruz serum yeyip geliyoruz ertesi gün yine aynı. :((
(6,136 puan) tarafından
Allah Allah Allahim bian once şifasını versin inşallah doktorlar bisey demiyor mu? Neden böyle oldu hadi oldu neden geçmiyor? Allah korusun ya psikolojikman kotu etkiler her iğne vuruldugunda aklına gelir hangi aşıyı vuruldu?
(4,875 puan) tarafından
Amin canım Allah razı Olsun İnşallah.
Panik atak dedi doktor ama  sürekli olan bişey ortada bişey yokken oluyor.
Şu kapanma bir bitseydi hemen memlekete gidecez hastaneye.
Zaten 2. Doz aşı vurulmayacak
(6,136 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İllet biteceğine iyice yayılıyor hadi bizi geçtim çocukların da psikolojileri mahvoldu memlekette anasi kafasını sisirmezse biraz bari kafa dinler yoksa tek başınıza ilkimle zor olur :(
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Hastaneye yattığım gün kesildi ama ondan önce 3 gün fln evde agri çekmiştim gecen sene
(1,037 puan) tarafından
Ya devlete gıttım zaten 14. Gun zorla test yaptı gıt ozelde yaptır dedi bu saatten sonra vırus saymıoz dedı sonra ozele gttım pozitif cıkınca bısey olmaz gecer agrılar devam edcek dedı bazen dayanamıyorum
(6,136 puan) tarafından
Devam edecek derken hap vermediler ki cek otur der gibi millet deliye hasret biz de akıllıya
(1,037 puan) tarafından
Agrı kesici verdi bıde kalpte sıkıntı olustrmus kan sulandırıcı verdi. Kalp agrısı nı hıc soylemıyorum bile cok agııro. Agrı kesici ıcecen dıo vucut kendini Bı sure toplayamazmıs herkes bise dıo 20 gun dolmadan vırus atlatılmaz diyen doktorda var kıme ınancam bılmıom
(6,136 puan) tarafından
Evet bana da aynısını dediler 1 ay atamazsın diye 10 aylik oğlumu benden 1 ay uzak tuttular kayinavalidem bakti hastalığı unutup oğluma ağladım 1 ay hemen toparlansam da 1 ay dolmadan vermediler oğlumu bana kayinvalideme imza attirdilar eve birisi gelir yada cocuk dışarı cikarsa 3 bin TL cezası vardi çocuğumu alırsam o ceza bana da yazılırdı. Ha sonunda ne oldu biliyor musun aile hekiminle konuştum belki oglunda korona geçirmiştir ama sen bilememisindir dedi bir ihtimal bulaşmasın diye senden uzak tuttuk dedi
(1,037 puan) tarafından
Bu ne sacmalık ya. Şaka gibiler yemın ederim çok oldum suan yazdıklarına. Kime ınancam ne yapcam inan bilmiyorum negatıfe dondum mu bilmiyorum yapmana gerek yok test dediler yapmıolar. Agrıların peki nekadar surede gectı canim. Agrılarım var diye mi acaba hala pozıtıfım. Ne zMan negatife doncem bılmıom.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 329 göst.
29 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Mınıkkız7 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
0 oy
11 cevap 136 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 119 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu