0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

3 yasında otozımlı Kızımın Crp turbidimeterik 0_0, 5 aralıgında bizim sonucumuz 6,6 antibiyotık baslandı pediyatrik ateslenme testi yaptrın dedı 2 ayrı doktora gittik biri öyle diyeride neden atesleniyor 2 ayda bir bunu bulalım dedi kızımın gecmısındeki tüm crp sonuclarına baktım bazılarında hafif yükselme olmus lakin suan cok fazla yükselmiş bilginiz varmı lüften bilgisi olan paylassın piskoljım bozuk faklı hastalıkyan korkuyorum kendınıde ifade edemiyor neresi agrıdıgını söyleymedıgı için bilemiyoruz halsiz ve ates tek tük öksürük

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah sifa versin annesi üzülme sen dik dur suan en cok sana ihtiyaci var  ya şafi de bol bol sifa olur inşalalh 
(1 puan) tarafından
Allh razıolsun  saolun güzel dualarınız için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabb'im şifa versin canım bilgim yok
(1 puan) tarafından
Saolun Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Crp bin yükselmesi vücutta enfeksiyon var demek canım rabbim şifa versin bı de wbc ya da lökosit yazana bak
(1 puan) tarafından
Diyer sonucları hepsı normal sadece bu yüksek
tarafından
Crp tek başına bişey ifade etmez diyor doktorumuz wbc yüksekse eğer enfeksiyon der
(1 puan) tarafından
Hayır enfeksiyon var dedi buyrun attım size kan sonuclarını iki doktorda kanda enfeksiyon var dedı diyer tahlıler normal wbc bende öyle biliyordum lakin iki doktorda yüksek kanda enfeksiyon yüksek dedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 35 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
0 oy
8 cevap 196 göst.
0 oy
5 cevap 85 göst.

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...