0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
4 aylık hamileyim. Sürekli yediğim meyve de çilek. Yaşadığımız yerin çileği meşhur eşimde geçen gün aşeriyorum diye gidip kasayla alalım dedi gidip aldık neyse eve gelince tadını beğendim. O esnada kaynana aradı bende yolda eşime demiştim ki memlekete giderken annemlere de birer kasa götürelim çoluk çocuk yesin herkes. Kaynanama bahsettik işte aşerdi almaya gittik diye bende dedim anne gelirken sana da getrcem tadı enfes. Ne dese beğenirsiniz. Senden bize sıra gelirse getirirsin dedi . Moralim çok bozuldu anlatamam . Anneler gününde de nasibimi almştm zaten oğluna teşekkür edip bana etmeyerek  o kadına bu saatten sonra hiçbişey almam da götürmem de ona verceme bi garibana götürürüm.

18 Cevaplar

+5 oy
(940 puan) tarafından
Kıskanmış seni gittiğinde götürme 

Sorarsa benden size sıra gelmedi dersin 
(102 puan) tarafından
Hakettiği o ama bir kere ağzımdan çıktı bu defa götürürüm birdaha da götürmem eşim bile şok oldu adam ne diyceni şaşırdı boşver hayatım patavatsız dedi düşün yani
(940 puan) tarafından
Benim eşim de öyle der annesine esin yanındaysa salla boşver
(6,978 puan) tarafından
Yazacagim sey tamda buydu :)
(102 puan) tarafından
Haklısınız vala
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eskiden olsa. Savunjrdum kaynannalari ama artik bityi gozumde 
(102 puan) tarafından
Savunacak bir tarafı olurda savunuruz olmazsa savunmayız insan dediğin nezaket yol yordam bilmeli. Çok şaşkınım. Değmezler ya cidden
tarafından
Aynen oyle bidr bnmkisi 70 yasinda
(102 puan) tarafından
Yaşını başını almış ama gel görelim ki güzel söz yok hiç dillerinde
tarafından
Bndan sonra aynisini gorecek
(102 puan) tarafından
Arana mesafe koy ben mesafeli olmama rağmen böyle oluyorum ama neyse.
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Terbiyesiz başka dicek birşey bulamadımm...
(102 puan) tarafından
Galiba özetleyen tek kelime o..
0 oy
(878 puan) tarafından
Allah ıslah etsin bunlari nediyim bundan sonra ona göre davran
(102 puan) tarafından
Öyle yapacağım artık üzülmektense boşvermek iyidir
(878 puan) tarafından
Aynen öyle kıymet bilmiyorlar sonra da sen kendini korumaya alınca da değiştin diyorlar
(102 puan) tarafından
Tek bana  bile değil eşime bile diyorlar sen evlendin değiştin oda diyor eşime kimse laf söyleyemez haddini bilecek herkes diyor . Bunlar istiyorki kadın hep ezilsin Allah böylelerindsn korusun bzleri
0 oy
tarafından
kendin ye kız verme ona hamile olan sensin pis karı 
(102 puan) tarafından
Öyle demek yerine her seferinde beni yerin dibine sokuyor
tarafından
manyak kadın madem oğlunu kıskanacan niye everdin
(102 puan) tarafından
Evlenirken azmı taş koydu yolumuza. Eşim direnmese evlenemezdik
tarafından
bastan istemiyo dmekki manyak bu kaynanalar ya valla
tarafından
bende istenmeyen gelin gibi biseydim de tanıdıkça sevdiler karşı çıkmadılar
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Inadina ye yarasin :) her arandığında da cilek yiyorum anne müthiş tadı de catlasin :D
(102 puan) tarafından
Demi :D valla doğru diyorsun
0 oy
tarafından
Vicdansızz ya bir daha gönderme baksana haketmediğini belli etmiş.
(102 puan) tarafından
Asla birdaha bir tane toplu iğne bile göndermem.
0 oy
(738 puan) tarafından
Bence hiç götürme o lafın üstüne görsün gününü. Herkes haddini bilsin ya bu ne bi laf sokma çabaları felan ya aman gıcıklqr 
(102 puan) tarafından
Sanki oğluyla evli değilim üstüne kuma gelmişim gibi davranıyor bana anlamadım bu kadını
(738 puan) tarafından
Hakkettiği gibi davranacan böyle insanlara
(102 puan) tarafından
Öyle.
0 oy
tarafından
Valla ben olsam götürmem yerken de selfie sefam olsun yazar durum atarim
(3,973 puan) tarafından
Göturme bence benden size sıra gelmedi de otursun ppoposunun ustune:))
(102 puan) tarafından
Öyle yapmak en doğrusu sanırım:))
(3,973 puan) tarafından
Bıde dusunmussun anne sanada getırcm demıssın, demeyebılırdın de. Gıcık oldum karıya :) göturme bısey
(102 puan) tarafından
Götürmicem o yiyeceğine benim gibi hamile  olan bir kadına veririm hiç yoktan dua eder :)
tarafından
Oh en güzeli canin
0 oy
tarafından
Aaa terbiyesiz ya oğlu artık evli ya gerekirse almaz bile onun ailesi sen ve çocuğun ya bu kaynanan çok kiskancmjs ya lafa bak bir de hamile kalınca daha bir kiskanclik yapıyorlar bende anlamadım vala ya ne kadar kötü halbuki kızım sen ye önemli olan sen ve karnındaki bebek demesi lazım ya terbiyesiz
(102 puan) tarafından
Aslaa ağzından ne kızım lafı duydum ne bişey gurbetteyim kocam haftalarca evde olmuyo arayıp bikere iyimisin demez.  Geçen dalga geçer gibi aşeriyonmu gııı dedi yok dedim kısa kestim sevimsiz itici bi kadın sevemedim onu hiç
tarafından
Ozaman ona göre davranacaksin canım soğuk davran kısa konuş hemen açma telefonu aradığında ve sen asla arama sürekli bahane bul ben öyle yapa yapa duzeldiler bana karşı değiştiler kayınpeder yenievliydim görüntülü arardi çocuk yok bir şey yok sen utanmadan neyin goruntulusunu ariyon rezil ettim ben senin öz kızın devilim daha iki haftalık evliyim eşim çalışıyor sen beni görüntülü ariyon dedim bir daha görüntülü ararsan açmam dedim esimdeyanimdaydi zaten o da şok oldu babası görüntülü arıyor diye daha birçok şey kaynanamla konuşurduk kaynanam bilmex telefonu kayınpederim açar ona o dahoparlir acardinler en son yine rezil ettim sen dinle dinle ordan utanmadan kadınların konuşmasını dinliyorsun derdim çünkü kaynanam adetimi sorardı misal konuşurduk adam.dinliyordu bir daha hiç aramadım eşime demişti açmıyor aramıyor diye eşim sinirlendi açma hoparlörü ayıp değil mi açarsan tabi aramaz diye yani canım şöyle yuzlerine. Benden size sıra gelmedi getirmedik de goturme
(102 puan) tarafından
Canım benim ya valla herkes neler yaşıyor götürmicem bende
0 oy
tarafından
Kaynanalar  formunda bugün Kaynana postundan geçilmedi ne seviyorlar gelinlerle ugrasmayi
(102 puan) tarafından
Keşke bizlere anne olabilselerde bizde böyle sıkıntı etmesek onları. Allah kendini bilen nezaketli görgülü kişilerle karşılaştırsın
tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Götürme kız hepsini sen ye afiyetle o da orda çatlasın.
(102 puan) tarafından
Oh canıma a değsin.dd
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Çok yedigini ima etmiş çünkü kendisi hiç hamile olmamış ve hiç asermemis
(102 puan) tarafından
Evet  dalga geçti o zoruma gitti işte
(3,458 puan) tarafından
Amaan sende ne takiyon ye boşver herşeyin azı karar fazlası zarar ama çokta abartma afiyetler olsun:)
(102 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Doğru bana getir bol bol dua edip yerim ❤️❤️❤️❤️☺️☺️☺️☺️
(102 puan) tarafından
Adresini ver yollarım:()
0 oy
tarafından
Aynısını annen dese bu kadar bozulmazdin bence şaka gibi geldi bana alınma canım ne olacak 
(102 puan) tarafından
Hayır annem dese de bozulurdum senden sora gelirse ne demekki ayrıca tek o olsa yine ses etmem kadın bana hayatımın en zor günlerini yaşattı huyunu bildiğinden manasını da anlıyorum
0 oy
(561 puan) tarafından
Bizim oralarda bir laf vardır Essegin s. Kni yesin ozmn ☺️ resmen oglunu kıskanmis böyle kal.taklara sinir oluyorum sanki kocasi gibi görüyorlar ogullarini
(102 puan) tarafından
Hay ağzın bal yesin aynen öyle vallahi
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Bende bugün hep bu cümleyi kurdum gerçekten haketmuolar
(102 puan) tarafından
Hakrtmiyorlar bizden uzak olsunlar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 560 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy