0 oy
363 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (69 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Basta söyleyeyim yanlis anlamayın kizlar gösteriş olarak söylemiyorum sadece kiminin duası kiminin küçükte olsa yardımı ve nasil bulduğumu  da yazayım güven problemi olmasin. Bir haber ajansına röportaj yapmışlar resim dikkatimi çekince baktim ve cok üzüldüm. Hepimizin evladı var ve ben böyle şeylerde bilmiyorum hassasım. Haber ajansına yazdim aileye ulaşmak için iletişim numarasını gönderdiler. Ailenin iki.cocugunda da sağlık durumu var ki küçük.olan 11gun sonra 11 aylik olacakmış ve burnu yok bebeğin. Linki bulup koyacağım. Kiminin duası.kiminin de az da olsa yardımı kucuk buyuk önemli değil  bizim için küçük olan aile için çok.cok buyuk. Bu yüzden az sa olsa destek olsun diye paylaşıyorum ki dediğim gibi annesi de doyir maşaAllah deseler Allah şifa versin deseler de yeter diyor.  Ailenin iznini aldim paylaşım içinde. Destek olmak isteyen olursa özelden numarasını atarim kizlar birebir kendiniz de konuşup sorabilirsiniz.  

Allah razı olsun hepinizden. Rabbim evlatlarımızı bağışlasın ve görünen  görünmeyen belalardan kazalardan korusun inşaAllah.  Ve burada sma hastası için de paylaşımlar görmüştüm resim paylaşan olmuştu Allah razı olsun bilmeden aracı olarak hayra vesile oldular oluyorsunuz da.  Evlat candır ve her anne evladı için herseyi yapar el uzatmak istedim. Rabbim hepinizden elinizden gelen neyse geldiği kadarıyla razı olsun inşaAllah ❤

Uygulama tiktokmis kullanan  varsa oradan da bakabilir özelden de yazabilir.

Linki de ekledim. 

5 Cevaplar

+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Rabbim şifa versin bu dünya tatlısı kuzuma
(69 puan) tarafından
Ya Allah razı olsun canım inşaAllah inşaAllah ❤
-Reklam-
+1 oy
(2,064 puan) tarafından
Allah şifa versin 
(69 puan) tarafından
Amin canım  Allah razı olsun ❤
+1 oy
tarafından
Allah'ım sen yardım et 
(69 puan) tarafından
Amin inşaAllah canim Allah razı olsun ❤
0 oy
tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah canim
(69 puan) tarafından
Amin canım insaQllaj tez vakitte sağlığına kavuşur ❤ Allah razı olsun.
tarafından
İnşallah canım cümlemizden♥️
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kıyamam bebise ya. Allah yardımcısı olsun inşallah cok zordur
(69 puan) tarafından
Rabbim cumlemizin evlatlarının sağlığını daim kılsın canim zordur tabi dusunemiyorum  bile ben. Allah razı olsun ❤
(3,836 puan) tarafından
senden de Allah razı olsun canim. sağlıkla sınanmak ne kadar zor. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın
(69 puan) tarafından
Aynen canim Amin hem sağlıkla hem evladınla Rabbim kimseyi evladiyla sevdikleriyle sınamasın. Amin
 .

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 267 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dilekk (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
19 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 360 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anneolmak. (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pekiyasimdi (22 puan) tarafından soruldu

374,612 soru

11,204,272 cevap

34,506 kullanıcı

...