0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (1,690 puan) tarafından

Herkese iyi geceler :) :)

Ya ben bugün 5 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 kapalı balkon camı sildim.. Tüm odaların perdelerini yıkadım, astım.. Ama kaç saattir kol ağrısından duramıyorum, çok ama çok ağrıyor.. Hareket ettiremiyorum.. Kas gevşetici, ağrı kesici içtim ama gram fayda etmedi.. Önerebileceğiniz bir şey var mı lütfen yardım edin ağladım ağlayacağım ağrısından o kadar ağrıyor.. 

5 Cevaplar

+1 oy
(797 puan) tarafından
Ancak dinlenince gecer canim o agriyi bilirim esin biraz ovsun sicak dusta iyi gelir 
(1,690 puan) tarafından
Kuzum valla kıpırdatamıyorum ya çok fena çok :( eşim yok benim canım :) inan duş alacak halim yok her yerim koptu yorgunluktan :) :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
canim bende boyun fitigi var benmde basima vurur agrisi cok is yapinca isleri birden yapmamaya calis bende krem var onu suruyorum agri kesici iciyorum lakin sen kas gevsetici almissin uyuyup dinlen
(1,690 puan) tarafından
Kuzum hangi krem o sendeki.. Bende de var krem de ilaç kutusu biraz yukarıda kalıyor kolumu kaldırıp da alamadım o yüzden sürmedim olmazsa yarın süreyim..
+1 oy
tarafından

image

krem bu canim bana da bir arkadas verdi. yakiyor sur uzerinide sarip sicak tut .
(1,690 puan) tarafından
Kuzum Allah razı olsun senden peki bu kremi neren bulabilirim biliyor musun.. Eczaneden mi yoksa trendyol da falan var mı
tarafından
canim bana arkadas vermisti ama baktim simdi n11 de var trendyolda dr tuna yani farmasinin urunu varmis etki aynimi onu bilmiyorum
(1,690 puan) tarafından
Çok sağol canım benim ya Allah razı olsun zahmet verdim sana da helal et hakkını ❤️❤️
tarafından
yok canim olur mu oyle sey helal olsun tabiki
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Zeytin yagi ile ov kuzum 
(1,690 puan) tarafından
Ayy Allah razı olsun demiyorum hemen çok sağol canım benim ❤️
(14,081 puan) tarafından
Şifa olsun kuzum bende öyle yorulunca kolum ağrıyor zeytin yagi ile ovunca geçiyor
(1,690 puan) tarafından
Ay inşallah geçer ya valla çok kötü dayanamıyorum :(
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Maşallah hepsini birgün de nasıl yaptın kız masaj yapsın eşin belki geçer inşallah
(1,690 puan) tarafından
Kuzum yaptım da yapmaz olaydım :( valla yaptıkça yapasım geldi durduramadım kendimi :( eşim yok benim kuzum.. Kendi başımın çaresine bakıyorum :)
(1,601 puan) tarafından
Kusura bakma bilmiyorumdum keşke birazını da yarın yapsaydın
(1,690 puan) tarafından
Yok kuzum estağfurullah.. Yarın da çok işim var.. Mutfak dolapları silinecek iç dış.. Ev sürğpürülüp silinecek toz alınacak.. Of of :) :) yarına kadar geçmesi lazım bu kolun :)
(1,601 puan) tarafından
Benimde hepsi duruyor valla zaten bayram havası yokki kimse gelmez diye rahatım bide salonuma perde fon diktirdim gelsin öyle baslicam bakalım tek olunca da zor oluyor iki küçük bebem var bide Allah kadınların yardımcısı olsun inşallah
(1,690 puan) tarafından
Ya işte hep alışkanlık olmuş bayram temizliği denilen bir şey var ya ondan yapıyorum yani.. Bir de yaz da geliyor yapayım dedim.. Ailemle yaşıyorum annem var ama o oğluma bakıyor bir de yeni corona atlattık tam iyileşemedi hala o yüzden onu yormak istemiyorum çok.. Ben yapıyorum işleri.. Normalde annemle yapardık biz.. Benim de 1 çocuğum var 8 gün sonra 28 aylık olacak ama sana yemin ediyorum 10 çocuğa bedel aşırı yaramaz :) :) amin valla işimiz çok zor gerçekten

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
21 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.

377,894 soru

11,310,746 cevap

34,743 kullanıcı

...