0 oy
913 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızceler kayinvalidenin evine illa her gün gidilmeli her gün aranmalı mı ben bu durumdan aşırı bunaldım sizlerle dertleşmek istedim biz evleneli 10 ay falan oluyor işte hele ki ilk zamanlar sürekli sürekli kahvaltıya bile ya laftan anlamiyorlardi bence bu artık sevgi değil de bogmakti ben de çok daralmıştım niye gelmiyorsun gel birlikte olalım yav ben seninle evlenmedim ki bı düş yakamdan annemlere gidince misal bir hafta kalcam onu aramıyorum yani niyr arim zaten sürekli yüz yuzeyiz özlemiyorum da laf eder durur ay hiç sevemedim ya

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben senede bir gidiyorum ayda 1 ararsam arıyorum bazen de kandil ve bayramlarda sadece 
(124 puan) tarafından
Sorun olmuyor mu laf etmiyorlar mı bide yaşınız nedir
tarafından
26 yaşındayım 3 senedir evliyim. Başta ettiler ama artık alıştılar onlar laf ediyo diye kendimden ödün vermedim böyle kabullendiler bir şey demiyorlar artık
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Her gün gidince tabiki de insan sıkılır arada olsa daha iyi olur hem sen özlersin hemde onlar 
0 oy
(2,075 puan) tarafından

Ben severim kayınvalidemi ya. Haftanjn 5 günü ordaydk hep. Oğlunu bosuyorum hala iki gunde bi ararim :D

(594 puan) tarafından
Bahahahahahsh Ay güldüm valla he resmen bensin sen yani henüz bosamadim ama bosasam kesin arardım seviyom bende :)))
(2,075 puan) tarafından
:D Rabbim bozmasn yuvanizin huzurunu
(594 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah :)))
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben gitmem ama sağolsun kendi her gün gelir 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hoslanmiyorum ben bu kadar samimiyetten de gec aramak zorunda degilsin
0 oy
(802 puan) tarafından
Aynı apartmandayiz ayda 1 giderim 
(124 puan) tarafından
Vay be ne güzel mesafeyi koymussun
(802 puan) tarafından
Sorunlar oldu bide bu pandemi dolasiyla yukarı dahi çıkmıyorum aman Allah korusun premeture6 bebeğim var 1 yaşında daha çocuğum var virüs bilasir
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Valla kaynanamla bir sıkıntım yok çok şükür yengem olur kendisi 3 ayda bir giderim bayramlarda kandiller de ararım öyle zaten uzağız birbirimize
0 oy
(6,669 puan) tarafından
En guzeli uzak olmak mesafeli olmak 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
bende 10 aylık evliyim Allahtan başka şehirde yaşıyoruz :) Cumadan cumaya ararım başkada aramam 
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Onlarinki sevgi özlem  degil kontrol altinda tutma çabası. öyle  bir zorunluluğumuz yok canım. Saygını  eksik etme ama kendi kuralindan da ödün  verme... gelemem demeyi bil yoksa bu böyleeee devam eder gider. Sen bunaldiginla kalırsın. 
(124 puan) tarafından
Şu cümleye bittim kontrol altında tutma aynı cümleyi annemde soyledi babam hep bana kızar kendimi savunamiyorum diye dilsizssun der hakli
(3,854 puan) tarafından
Eee annen baban  bir şey  diyorsa  vardir bir bildikleri..doldurusa gel de sıkıntı  çıkar  demiyorum  ama kendi istediğin  zamanlarda gitmeyi de bil canım. Benim kaynanam 3 günlük  evliyken  bir başlamıştı  habire cagirmaya gittikce de iş  yaptırmaya.  Baktim bu sekilde mutsuz oluyorum kademe kademe koydum tavrımı. Çünkü  tepeme cikacaklardi. Ben de bekarken kendini savunamayan tiplerdendim ama evlilik hic kaldiramiyor bu huyu. Sen de ac gözünü habire gitmekten kontrol altinda tutulmaktan mutlu  degilsen... simdi  onlarda oğlumuz  evlendi ama hala bizim evde hala bizim oğlumuz  biz 1 numarasiyiz savasi veriyorlar
(169 puan) tarafından
Aynı benım kaynanam.35 yasında koca adam oglu halaa bebek muamelesi yapıyor. Hayır gıt ıbadetını yap. Yasıtlarınla takıl. Bıze yapışma. Ben senınle ne konuscam sürekli bı düşün yanı.
0 oy
(594 puan) tarafından
Kaynanasına gitmek için kocasına yalvaran tek gelin olabilirim :))) gurbetteyim malum Allah var kaynanam iyidir yani bazı şeyleri olmasa bide ama idare ediyoruz kalabalığı çok seviyorum bende kalabalık ailede büyüdüğüm için sanırım her hafta sonu eltimle anlaşır gideriz şimdi çocuk var diye haftada 1 anca gidiyoruz ama önceden 3-4 giderdim valla is çıkışı uğrardim felan oda gayet memnundu bundan ben hiç sevmem öyle arayıp konuşmayı genelde gitmeyi severim eltimde tam tersi arar sürekli ama benim kadar sık gitmez :)) 
(102 puan) tarafından
Ne kadar güzel bişey bu. Sen onu annem yerine o seni kızı yerine koymuş anlaşıyorsunuz. İnsan daha ne ister ki güzel aile olmak varken bizimkiler cadı karı sanki oğulları kocaları gibi davranıyorlar bizde el kızıyız ya ayak altı ediyolar. Ama adına sevindim
(594 puan) tarafından
Burda okuduklarım zaten beni benden aliyo hergun şükrediyom öylesine denk gelmedigim için heleki ailemden kimse yok burda kaynanamda öyle olsa daha korkunç olurdu Heralde. Ve teşekkür ederim Allahim herkesin sohbetini bol etsin inşallah :)
(102 puan) tarafından
Amin Allah gönlüne göre versin:))
(594 puan) tarafından
Amiiinn hepimizin inşallah :))
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Aynı binadayiz bazen bir ay görmediğim oluyor
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Her gün gitsen gel derler hergun aranmak isterler valla ben çok sıkılıyorum ayrıca allhtan uzak biraz cnm .herkesle öyle yani ailmle cevrenle hergun ne knusacan
0 oy
(339 puan) tarafından
Evimiz yan yana gibi bisi arada bahçe var sadece ben günlük görüyorum balkonda yada o bana geliyo yada ben gidiyom 
0 oy
tarafından
Vala karşı apartmanda oturuyoruz sürekli gelirlerdi ben gitmiyorum artık 1 aydan fazla oldu sadece kızımı almaya gittim hiç oturmadm anneler gününde de aramadım sormadım bazı insanlar ruh gibi oluyor ya bunalrda öyle olduğu için ne gidesim var ne sevesim en güzeli uzak olmak 
0 oy
tarafından
bizde hergun hergun değilde gittikmi kalıyoruz bende sıkıldım iyice eşime dedim bi dhaa kalmak yok annemde bile 3 gün anca kalıyorum ayda bir gittiğim için o da
0 oy
tarafından
Arada gorusunce  konuscak biseyler oluyor idare edebiliyorum  ama *** sık gorusunce sıkılıyorum ve sinirlencek biseyler soyluyor yada ben sinirleniyorum bilmiorum  mesafe candir oyuzden   4-5 bi gunde bi ararim bi ben ararim bi o sirayla:) genel.olarak seviyorum ama   
0 oy
(755 puan) tarafından
Pandemiden önce 10 15 güne bir gider 2 3 gün yatili kalir gelirdim şimdi ayda bazen 2 ayda anca gidiyoruz severim kaynanamı bı sorunda yaşamadık 2 yıl oldu evleneli 7 aylık bı kızım var 2 güne yada 3 güne ben aramasam o arar hal hatır sorar. Benden sana tavsiye mesafeni koy şimdiden böyle bunaldiysan Allah nasip eder de bebek gelirse o zaman daha fazla sorun yaşarsın..
0 oy
(283 puan) tarafından
İlk evlendigimden takı doğum yapana kadar hergun her sabah kaynanamlardaydim her sabah aynı saatte arardı daha uyanmadinmi kalkmadinmi die kalkıp işe geç kalıcakmisim yada bı yere yetişip geç kalıcakmisim gibi bı korku vardı hep içimde eşim sabah erken kalkıp işe giderdi bende kalkıp onlara giderdim yemek içmek hep ordaydi sadece uyumak için evime gelirdim bu yuzden eşimle aram açıldı o sene evimde hiç kalmiyodum sadece geceleri eşimle yanliz kaliyosuk ikimizde birbirimizden soguduk bu yüzden doğum yaptıktan sonra ayağımı kestim hep bebeğimi bahane ettim bı şekil çok şükür şuan arasa bile gitmek istemediğim zaman açıkça söylüyorum O sıra kendimden bezmistim herşeyimden haberdarlardi görmediğim günde nie aramadın beni die de hesap sorardı sanki çok uzağız iki adım otemdeydj 
0 oy
(102 puan) tarafından
Ben gurbette yaşıyorum yılda 2 3 kez izne gidiyoruz orda görüyorum mecbur evleri büyük diye onlarda kalıyoruz 2  hafta falan tabi yatmadan yatmaya gidiyoruz evede hep geziyoruz onun dışında hiç aramam normal günde kandillerde falanda aramam .  Sadece bayramdan bayrama. Çünkü değmez tatlı dilli güler yüzlü değiller arayasım gelmiyor içimden ne zaman arasam sohbet etmek istesem laf içinden çıkardılar bende uzağım artık şükür.rr 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 721 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 532 göst.
0 oy
42 cevap 503 göst.
0 oy
36 cevap 935 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (126 puan) tarafından soruldu

377,990 soru