0 oy
975 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

sorum şu 4 yaşındaki kızım yere düştü ve çenesi bole açıldı hastaneye götüremedim tek olduğum için acaba kendi kapanır mi yada çok iz kalır mi ne yapmam lazim

22 Cevaplar

+1 oy
(6,204 puan) tarafından
Hastaneye gotur onemli olabilir ve dikişlik olabilir
(1 puan) tarafından
tekim eşim yanimda değil götüremedim malesef ambulansı aradım götürünce tekrar getirmiyolarmis üzerimde parada olmadığı için gidemedim sabah yürüyerek gidicem sabah gitsem sorun olur mu
(6,204 puan) tarafından
Sabah erkenden goturun ve o kisima bir sey surmeyin varsa evde hametan ya da bepanthol surun
(1 puan) tarafından
yara bandıyla kapattım yazık çocuğum çok ağladı annemler çok uzak bna yanimda kimse yok eşimde yanimda değil çalıştığı için gelemiyo yasaktan dolayı
tarafından
Kizz yarabandi koyma ya
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Tam belli olmuyor açıklık var mı?
(1 puan) tarafından
hafif aciklik var konuştukça kan geliyo
(4,665 puan) tarafından
Götür canim benim oğlanın kası öyle oldu dikiş attılar az iz kaldı
0 oy
(3,846 puan) tarafından
Canim benim kizim da yataktan düşmüştü  çenesi biraz açılmıştı bu kadar bile yoktu yani ama iz kaldi şuan  4 yaşında  hala bile azcık belli... sizinki biraz daha derin görünüyor. Cok geçmiş  olsun ama götür  bence doktora
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Benim oğlumunda 1.5 yaşında böyle oldu ama bu kadar değildi dudağının üstüydü doktora götürdük dikiş atmadı çok derin değil dedi bı de ileride iz kalmasın dedi ama yinede hafiften var sen yinede istersen bi götür canım 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Dikişli duruyor dikiş atmazlar iz kalmasın çok diye dikiş bandı ile müdahale ederler hiç bir imkanın yokmu götürsen acaba 
(1 puan) tarafından
malesef
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Kuzum götür mutlaka ambulansla, durumunu anlat hastane polisinden rica ederler eve getirir polisler 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kuzum hastaneye götür eşini ara dikişlik gibi görünüyor 
(1 puan) tarafından
eşimi aradım ama gelemiyo yasaktan dolayı uzağız bide o gelene kadar sabah olur sabah götursem bakarlar mi
(3,823 puan) tarafından
Bakarlar acilden giriş yapın çok geçmiş olsun canım
(1 puan) tarafından
çok sağolun anne olup çaresiz kalmak çok zor
(3,823 puan) tarafından
Aynen götürdünüz mü doktora
0 oy
(92 puan) tarafından
Çok derin mi kesik
0 oy
tarafından
Dikişlik bisey yok gibi duruyo bi doktora götür krem falan verir. Ama bazı doktorlar hemen dikis falan diyo çok derin deil ise dikis attirma geçmiş olsun canım inşaallah 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Üzerinden belli bir saat geçince dikiş atmiyorlar çok kotu gözüküyor dikislik olabilir
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Hz kalmasın diye krem var eczaneden alın eczacı bilir sorun
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yavrum ya çok canı yandı kesin çok üzüldüm nerden düştü bu şekil yarıldı ki cnm. Kesinlikle Dr a götürün pansuman yapılır bakılır dikiş yapılır 
0 oy
(240 puan) tarafından
Kesinlikle su sürmeyin iz kalabilir. Tentirdiyot sürün sadece ve yarayı bantla kapatmayın hava alması gerekir yaranın. Yatmadan hemen önce bantlamalısınız
0 oy
(283 puan) tarafından
Dikişli değil yara kendiliğinden geçer ama izi kalır 
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Doktora gotur canim dikislik olablir çok geçmiş olsun
0 oy
(916 puan) tarafından
Kardeşimin bundan daha kötü açılmıştı. Doktor oraya dikiş atamayiz diyip birbirine yaklaştırıp yapışkan bant takmıştı o şekilde iyileşti iz bile yok şimdi ama tabi mutlaka doktor görsün canım.
0 oy
(392 puan) tarafından
Önemli mi değil mi doktor karar versin.
0 oy
(10,742 puan) tarafından
Kendi kapanır ama cok iz kalır hastahaneye götür canım onlar yapıstırıveriyor artık 
0 oy
tarafından
Bi arkadas veya komşu yokmu soyleyin goturseler belki önemli bse olur çocuğun yüzü bide iz kalir ilerde sorun çıkar
0 oy
(119,002 puan) tarafından
gecmis olsun dikislik sanki 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 546 göst.
28 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Bahar235 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 389 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 239 göst.