0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde (215 puan) tarafından
Ben hiçbir şey yapmadım 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla fırsat bulup yapamadım daha yarın ne yaparsam artık. 
(215 puan) tarafından
Bende kuzum zaten yasak var ama bayram hatrı İçin yapıcam yarın inşaallah
-Reklam-
0 oy
(859 puan) tarafından
Mutfaktan başlamıştım 2 oda temizledim taa ki eşim annemlere gidelim diyene kadar. Yasakları kaynanamda geçirdim bide onun bayram temizliğini yaptım. Karnımda çocukla. Belimde ağrıyla. Yapmasan bi dert yapsan bi dert el kapısı ne zormuş anam. 
(859 puan) tarafından
Yalandan ağır kaldırma dedi sadece e bi zahmet kaldırmayım. Bugünde o kendi kaynanasına gitti bana diyoki evi süpür sil ağır kaldırma. Ya sabır.
(859 puan) tarafından
Kız görümcem var 14 yaşında aklı herşeye erer her boktan anlar. Akşam iftarı yapıyoruz hepsi bi köşeye kaçıyo ben yıkamasam bulaşık bidahaki seneye kadar tezgahın üstünde durur.
tarafından
Kız biz senle aynıyız bnimkide aynı türk:)
(859 puan) tarafından
Ahajss üzülsem mi sevinsem mi bilemedim
tarafından
B ne bilen kizz ama ben kocma diyom:)) o yardm edyo anası geberyo dye
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Zaten kimse gelip gitmeyecek, her zamanki rutin temizliği yapacağım 
0 oy
tarafından
Yok kiz bayram temizliği adı altında hicbisey yapmadim normal temizligimi yapıp geçiyorum 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
5 gün boyunca yaptım dün bitti çok şükür heryer tertemiz oldu. Ki bir buçuk ay önce badana yapıp halıları fln yıkatmıştım buna rağmen 5 gün temizlik yaptım. Temizlik elalem için yapılmaz kendimiz için yapıyoruz kimse gelmese de ev temiz olmalı. Temizlik imandandır.. ☺️
0 oy
(489 puan) tarafından
Cumartesi pazar annem geldi Allah ondan razı olsun camlar silindi halıları kaldirdik mutfak dolapları elden geçirdik yataklar havalandı falan filan fazlalıkları depoya indirdik perdeler falan yani sukur buna da 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Her zaman nasıl temizlik yapıyorsam yine öyle yapıyorum valla özel bişeye gerek yok 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Yaptim bitti sukur kimsr gelmicek evim de temizdi ama adet yerini bulsun dedim :)
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Dun yaptım. Mutfak dolaplarin bir kac gun once halletnistim. Kiyafet dolaplarida yazliklar cikinca halletmistim. Dun de camlar kapilar wc banyo dip kose  sonra supur sil toz al balkonu da yikadim. Bitti cok sukur. Dun yaptim  bende bittim tabi 27+2 gunluk hamileyim  birde neyse ki bitti ve bugun sadece dinlenme gunum. Yemek yaparim o kadar 
0 oy
tarafından
Bnim bitti tatlı yapcm
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Çok şükür benim bitti  . Yarında neler yapıcaz hiç bişey  :D bi kaynanmın bayramını kutlamaya gideriz oda hemen bi alt katımda 

0 oy
tarafından
Dün yaptım kaynanam geldi çocuğa bakmaya ben yapacaktim ama çocuk ondan durmadı  beraber yaptık camdan tutun koltuk silmeye kadar yaptık bazen iyi oluyor bazen kötü kaynanam işine gelirse
0 oy
(91 puan) tarafından

Günlük evi süpürüyorum siliyorum toz alıyorum banyo yıkıyorum bayram temizliği yapmadım bu pandemide bayrammı var :( 

0 oy
tarafından
Valla canm hicbisey yapmadm gecen pazar evi silip süpurmustu esim bugunde siler süpürürüm tamam iste zafen evdeyiz bi yerede gtmiyorz biride gelmiyo :)))
0 oy
(3,740 puan) tarafından

Perdeler çok kirliydi 3 ay önce taşındık ondan beri epey kirlenmisti bide halılar hep Çay lekesi silmekle olmaz halıları vercem onun dışında özel bir şey yapmadım bu Ramazan akşamları erken yattığım için bide oğlum durmadı kahve içmedim kendime bol köpüklü bir bayram kahvesi yapacam :P

0 oy
tarafından
Bayram olmadgi icn ben hergun temzlik yapıyorum zaten
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Evim tertemiz yaptım kaynanama geldik bugün bi çektir sil yapacam bide şu böreği sarma tatlı sütlaç gelen olmaz ama kendimiz yeriz:))
0 oy
tarafından
Temizligini yaptimmm 1 hafta surdu 
(119,065 puan) tarafından
anladik tm
tarafından
Kiskanmaaa noluuuur calis seninde olur cınımmmmm
(119,065 puan) tarafından
hii hiii

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.