0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar kizim 14 aylik engelli raporu var ev alacaz kredi cekecez onun raporuyla faizsiz kredi cekebiliyor muyuz

4 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından
araba alırken kolaylık saglaniyordu ama krediyi hic duymadım 
tarafından
Yok cnm raporu dusuk oldugu icin araba olmuyor
(3,836 puan) tarafından
anladım canım dogrudur. benim dayımın üstüne araba almıştı diğer dayım ordan biliyorum.
tarafından
Anladim cnm sagol❤
(1,028 puan) tarafından
Yüzde doksan agır engel raporu olanlara indirimli araba cıkıyor canım dayın agır engelli galiba rabbim şifa versin. Tüm hasta kullarına
(3,836 puan) tarafından
kuzum yüzde 90 degildi galiba annem 60 mi 70 mi ne dedi sanki. fiziksel olarak birseyi yok dayımın zihinsel olarak sıkıntılı. yine de Allah razı olsun duan için teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Tokilerde faizsiz cıkıyo galiba ama oda18 yaşında olması lazım kendi adına hic sanmıyorum inşallah çekersiniz çekerseniz buraya yazar mısınız bi yakınımada faydası olur
tarafından
Yazarim canik cok sagol esimlw konustum banka indirim yapiyormus devlet ornek ev 200se devlet 150 aliypr
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Araba alsanız vergi almıyolar eltimin ablasıgil yaşlı babaanne üzerne aldılar 300 binlik arabayı 160 a dalan aldılar kredi oluyırmu bilmiyorjm ama araba alıp 5 sene sınra satabiliyorsunuz 
tarafından
Yok cnm biz araba alamioruz araba icin yuzde doksan olmasi lazim bizim yuzde 79
(1,625 puan) tarafından
79 la alırsınnn ya eşime şimdi sordum mahalle bakkalının çoçuğunun kulağı sıkıntılıydı cihazla duyuyor eşim 65 falandı sanırım dedi efsane bi jip aldılar bi araştırın kesinlikle ev almamjz lazım demiyorsan arabayı 180-200e alsanız Allah kaza bela vermez insallah 5 sene sonra satıp ev alabilrsinşz
tarafından
Cok sagol cnm esime sorum bakayim o nediyor araba almaya niyetimiz vardi ama olmuyordu biz yine esimle arastiralim kardesimin doksan aldiktan sonra raporu araba alabildiler
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Hic duymadım krediy canım sanmam 
tarafından
Olmuomus cnm indurim yapiyormus devlet 200se ev 150milyar veriyormusuz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 438 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu