0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından
1 yasina girecek kizim haziranda emmiyor ısıriyor ve bunu ara ara yapiyor 4 aylikkenden bu yana ama disleri cok keskin artık çok acıtıyor korkuyorm emzirmeye ağlıyorm her ısırmasında çözumü varmi bunun

13 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Yapmamasını anlat kuxım artık analr seni
(113 puan) tarafından
Anlamiyor güzel güzel konusuyorm süt doluyor gögsüm emmek istiyor aliyorm kucagima emziricem isiriyor yine gözumun icine baka baka
(5,311 puan) tarafından
Tepjisiz kaldığında ne ypyr
(113 puan) tarafından
Isırınca tepki veriyorm istemsizce disleri geciyo resme kanatiyo
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Tepki göster memeyi çek ağzından o an icin verme bir iki saat geçsin ver yine ısırirsa aynısını hareketi sergiledi 2 güne kadar terk eder isirmayi
(113 puan) tarafından
Kizmadim aslinda anlattim böyle yaparsan süt veremm diye gülüyor ama emmiyor
(333 puan) tarafından
Emer canım yedikleri onu tatmin etmez, hele ki memeye düşkünse illaki ister üzülme
(113 puan) tarafından
Malesef hala emmiyor ağlamiyorda goğüslerim durdugum yerde sizliyor kitle kitle oldu
(333 puan) tarafından
Vermeyi deneyince ne yapti
(113 puan) tarafından
Aglıyo bazen gülüyo israr edince ağlıyo
0 oy
(92 puan) tarafından
Benim oğlum da yapardı özellikle diş çıkma döneminde yapardı şuan 14 aylık bıraktı 2-3 defa yaptı isirirken hep kanatirdi 
(113 puan) tarafından
Benimkide birakiyo galiba
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Daha bugün akşam üzeri oğlum 4 dişi ile ısırdı uzattı ve bıraktı acıdı vermedim tekrar emsin diye akşam öyle verdim bir baktım kanamış meğersem yara mı ne yapmış ısırdığı yeri benim oğlum da haziran da 1 yaşına girecek Haziran 4 
(113 puan) tarafından
Benimkide 2 haziranda girecek emmiyor aksamdan beri gecede canimiza okudu ciglik cigliga sabahta denedim güluyor memeyi gorunce ama agzina sürmüyor
(1,615 puan) tarafından
Allah Allah neden ki
(113 puan) tarafından
Hala emmiyor
0 oy
tarafından
Kiz benimkinin damagi çok sert ilk gün oturdum nasıl ağladım Bi görsen:) geçmiyor yani :D
(113 puan) tarafından
Cok fena oluyor isirinca
0 oy
(120 puan) tarafından
Benim oğlan 11 aylıktı isirmayi geçtim artık kemire kemire emiyordu meme ucum kahvrengi kısımdan ayrıldı kan içinde kaldım. Kestim o günden sonra.  İyileşmesi 3 ayı buldu anca yapıştı iltihaplandi hep 
(113 puan) tarafından
Kötü olmus benimkide emerken iki dis izi geciyo memeye hep ama emmiyor aksamdan beri
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Benimde oğlun aynı şeyi hep yaptı maalesef :/ çözüm bulamamıştım ve zamanla sürüm azalmış oğlumun memeyle kavgası artmıştı. Ve emmey8 bırakmak zorunda kalmıştık kendi emmek istememişti 1 yaş civari
(113 puan) tarafından
Üzücü bi durum ya benimkide birakiyo galiba
0 oy
tarafından
Ya o donemde benimki isirip kanatmisti canim. Isirinca cekip vermiyordum sonra veriyordum birakti sukur
(113 puan) tarafından
Onu bende cok yasadim bu defa farkli galiba
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Vallahi 2yasina az kaldı hala ısırır bn anlatamadım kerata çok fena kesiyor dişleri oyun sanıyor kızıyorum gülüyor
(113 puan) tarafından
Neyse ki az kalmis 2 yasa
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benimki 9 buçuk aylik 4 dışı var daha hiç ısırmadi acaba ilerde ısırır mi 
(4,647 puan) tarafından
Kız otur oturduğun yere Allah korudun benimkinde 9,5 aylık kan içinde bırakıyor
(3,681 puan) tarafından
Kız korku sardı banada şuan şükrediyorum ama her an ısırır korkusu yaşıyorum :D
(4,647 puan) tarafından
Kız seni çok iyi anlıyorum yaşıyan bilir :D
0 oy
tarafından
Benkm bebeğim de yapıyor 7 aylık ben ses çıkardım o da oyun haline getirdi ısıtıyor yüzüme bakiyo tepki verecek mi diye verince guluyo o öyle gülünce benim de hoşuma gidiyor acısa da katlanıyorum :) 
(113 puan) tarafından
Bende öyleydim baslarda ama bu defa dayanamiyom cok keskin disleri hem üst hem alt
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Ayyy bende çözüm istiyorum ya çok canım acıyor ısırıp ve çekiyor bide
(113 puan) tarafından
Ben bulamadim
(4,647 puan) tarafından
Vay halimize
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Evet o ben bir buçuk iki aydır çekiyom göğüslerim delik deşik emdikce açılıyor ya ağlaya ağlaya emziriyorum yada dua ede ede 
(113 puan) tarafından
Annelik iste ne acisi bitiyo nede derdi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.

377,194 soru

11,288,148 cevap

34,694 kullanıcı

...