0 oy
1,218 göst.
Aile kategorisinde (485 puan) tarafından
Bu nasıl bısı ya esımle dısardaydık karpuz istedim bı ton laf borcumuz var (cok bısey degıl ama destek olan hıc yok bıze) ıste karttan yıyoruzda bundan snra maas neyse oda... 5 dk gecmedı eve gectm ben oda fırına gıttı ekmek almaya almıs kolalar cipsler gorunce sınır bastı benı!! Bısey demedım ıcımde kaldı suan ben bısey ısterken 30 laf sayılıyo ama kendı ıstedıgını alıo vay be! Sızınde kocalarınız bole mı yoksa benım hormonlardan mı ya! 

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Zıkkım yesin hamile kadının istediğini almıyo kendi zıkkımlanacağını alıyo pislik ne biçim insan bu ben olsam dilim durmazdı
(485 puan) tarafından
Hormonlarımdan degıl demekkı normal dusunen benım gbı dusunen ınsanlar varmıs ıcım rahatladı ya..
tarafından
Kız ne hormonu bak çok sinirlendim ha normalde sana nasıl davranır
(485 puan) tarafından
Cokk ıyıyız normalde bu ara bole oldu.. E bebek ıcın alısverıs yapmamız lazım daha 27 haftamdayım dolaptı ana kucagıydı fln onları soyluyorum almamız lazım dıye flnda oralı bıle degıl.. Karpuz almayan onlara hıc el surmez
tarafından
Sor noldu ne derdin var diye normalde böyle değilse bu aralar bi problem var demekki
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından
Bazı erkekler öyle inan ki benim eşimde çok cimri normalde ama laf soka soka aldiriyorum esine soyle karpuz bebege kilo aldiriyomus mide midem yaniyo de karpuz iyi geliyomus alir o zaman. Benim ki simdi evden eksik etmiyo karpuzu bebege kilo aldirdigini duyunca
(485 puan) tarafından
Nıye bahane uyduruyımkı ya.. Alt tarafı karpuz mıllet neler ıstıyo kocasından pehhh bızdekı sansmı
(327 puan) tarafından
Canım benim bahaneden degil cahil oluyo bu erkekler canimizin cektigi seyi bebegin istettigini anlamiyolar keyfi saniyolar inan ki hepsi ayni
tarafından
Anaaa cidden bebeğe kg mi yapiyo karpuz bende var kocaman yatiyo dolapda ama yiyen yok
(485 puan) tarafından
Cahilliktenmı yanıı.. Mal kafalar :)
(327 puan) tarafından
Evet çoğu da cimrilikten tabi bide :D
(327 puan) tarafından
Valla öyleymiş canım şekerin varsa çok yeme ama
(295 puan) tarafından
Zaten paso meyve yiyorum pazar alışverişine ben gidiyorum kendime özel meyve alıyorum...Hazırlıyorum ama ödüm kopuyor bitecek diye ama bitince manavdan hemen alıyorum..Karnım doymuyor meyve yemezsem ne yapayım eşimde biliyor ..Ne yapacağız çekeceğiz bunu 6 ay daha diyor :)))
(485 puan) tarafından
Aynen bende oleyımm valla
0 oy
(104 puan) tarafından

Bide hamilesin :O ben senn yerinde olsam sakınmazdım lafımı ağzıma geleni derdim 

(485 puan) tarafından
Bende gorunce sasırdım o an bısı dıyemedım normalde derdım.. Sankı gozume soka soka yapıo
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Kndi istedgini almicak senin istedgini alicak . Dusuncesz lafini soksaydin kolayla cips nie aliosun sen bu parayla kac ekmk alinirdi bilio musn die.
(485 puan) tarafından
Eh bundan sonra ole canım aynen ole dıcem
(2,351 puan) tarafından
Bnm esm kendi caninin cektiginide alir bnm canimin cektiginede para yok demez son parasida olsa alir. Ama almasa lafimi sokarm yani
0 oy
tarafından
Neden oyle yapiyoki senin canin cekeni bence almasi normal benim esim canim isteyen her seyi alir zararli seyleri zaten izin vermez amma uzulme canim 
(485 puan) tarafından
Bıde zor bısı olsa nese.. Nazlanmıyoruz ya baskaları gıbı ondan kıymetımız olmuyor gecenın korunde yollıcan bısı ıstedıgınde nasıl kıymetlı olursun
tarafından
Benim esimde cimridir amma kiyafete gezmeye para harcayama yemeye falan iydir alir bide arada gec alir uzulurum vaktinda almadi diye
0 oy
tarafından
KIZZ NE OLCAK Bİ KARPUZ ALIVERSE ATLA DEVE DEĞİL YA SANKİ KÜÇÜKDE OLSA YETER Dİ SANA KENDİ BK BOĞAZINA ALIRKEN SES ÇIKMAZ ZATEN BAZEN BENİMKİDE YAPAR İFRİT OLURUM ANCAK OĞLUM 4 YAŞINDA ONA ARATİYORUM BABASINI ALMAYINCA OĞLUM BABANA MAMA BİTTİ KARPUZ ISTE DİYORUM TAM KONUSAMASADA ANLIYO EŞİM NE DEMEK İSTEDİĞİNİ HEMEN ALIYO OĞLUMUN SEBEBİ NE BENDE FAYDALANIYORUM 
(485 puan) tarafından
4 sene beklemem gerekıyor demekkı benımde :)
tarafından
İNANMASSIN BEN İSTİYOM İSTİYOM ALMIYO AMA OĞLUM İSTEYİNCE AKAN SULAR DURUYO RESMEN DÜNDE DOLABI AÇMIŞ ANNE MAMA BİTTİ DIYO OĞLUM AKŞAM BABANA GELİNCE SÖYLE AC DOLABI MAMA BİTTİ DE DİYORUM PARA VERDİ OĞLUNA HEMDE 100 tl ULAAAA DİYORUM İÇİMDEN BEN İSTİYOMDA YOK DİYO OĞLU İSTEYİNCE PARA YAĞDIRIYO RESMEN AHH AHHHH 12 YILLIK KARISIYIM PABUÇ DAMA ATILDI AMAN SEVSİNDE EVLADINI VARSIN ONUN İSTEDİĞİNİ ALSIN BU YIL OĞLUMUN SAYESİNDE YEMEDİĞIM KADAR KARPUZ KAVUN YİYORUM SAOLSUN MUSTAFA' NEDE GÜZELMİŞ BEEE BÖYLE
(485 puan) tarafından
Hahahaha yaa guldurme kız benı.. Daha var benım bıde
tarafından
OHH VALLA SEFAM OLSUN BİRAZ DAHA BÜYÜSÜN DE DAHA NELER İSTETECEM BEN OĞLUMA BABASINDAN OMU BANA İSTEDİGİM ŞEYLERİ ALMAYAN YAA SANADA ALSA NE OLCAKKİ SANKİ
tarafından
YANLIZ INTIKAMINI ALMAYI UNUTMA ÇOCUK DOĞUP BÜYÜYÜNCE KIZZ DİLLENSE YETER ONDAN SONRA GELSİN İSTEKLER
0 oy
(6,675 puan) tarafından

Kusura bakmada ben oyle adama eş bile demem:angry:benim eşime soylemeye gerek yok gozlerimden okur ne istediyimi

(485 puan) tarafından
Hahaha nerdee kızz.. Bayramda ona yuk olmasın diye gıder kumas alıp teyzesıne cuzıı bı fiyatta dıktırıyorum kendıme bısı almam bıle hanı zırt pırt bısı ıstesem anlıcam :)
(6,675 puan) tarafından
Bence yanliş yapiyorsun her şey iste hatta ihtiyacin olmayan bir şeyi bilee..boyle yapinca sanki cokda anliyor
(485 puan) tarafından
Dogru dıosun canım benım
(6,675 puan) tarafından
Evet canim bazi erkeklere anlayişli oldukca yanliş anliyorlar
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Hepmi böyle yapar yoksa ilk defami oldu ?

Hep yapıyorsa para iste sen al Kendine yarın bebek olacak  o zaman ne yapacak 
(485 puan) tarafından
Parasız bırakmaz benı hıc ama tasıyamıyorum kavundu karpuzdu ben dedım verıyım parasını sen tası hanı yokk borctu harctı bı ton laf ıste
0 oy
(12,264 puan) tarafından

ALLAH a binlerce  kez şükürler  olsun eşim sinirlidir  ota boka  kızar ama hiç pinti  değildir  heleki  gebelikte  çok hassas  çocuklar  birşey istiyor  anneniz e sorun  yicekse  alayım  diyor  bende çocukların canı çektiği  için 

Hep al yicem diyorum :D 

Cebindeki  son parayı  da bana harcar   

(485 puan) tarafından
En guzelı zaten bu canım benım
(12,264 puan) tarafından
Ama inan zulümdür  bu sana yaptığı  canım  senin adına üzüldüm  
ALLAH  yardımcın  OLSUN inşallah  arkadaşım
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Cok ayıp hiç yakismamis ... Allah yardim etsin esinede vicdan akil versin herseyi gec sen onun karisisin yani senden sorumlu Allah ıslah etsin
(485 puan) tarafından
Amin canımm benımm
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Benım kocam 3 aydır ıssız bı ara bebegımıze gerıden gelıyo kılosu dedıler proteın agırlıklı beslen dedıler et tavuk gıbı bak paramız yok dıye dusunme alalım dedi ben ondan sonra aldırdım.Ama esın ayıp etmıs hamıle kadının ıstedıgını almak kabeyı tavaf etmek gıbı derler.avcunu yala barı kuzum ıstedıgını elde edene kadar
(485 puan) tarafından
Kendı annesı babası bıle daha duskun ya bana
0 oy
tarafından
Bunun hormonlarla alakasi yok canım karpuz ne kadar olabilir ki hadi alamadı diyelim oylr demesine gerek yok ve gidip kafasına göre alışveriş yapabiliyorsa kocanda sıkıntı var
(485 puan) tarafından
Bencedee canım :@
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnimkşdetam tersi bana bi kıyafet ayakkabı almaya çıkarız her alışveriş sonu kavga ile bitiyo iki tane bişey beğeniyosam o ikisinide almak istiyo bnbi tane yeter dedikçe sen bni takmıyosun diye kızıyo bnde borcumuz var gereksiz almak istemiyorum. Her markete yolladığımda istediklerimi msj attığımda başka bişey istemiyprum gereksiz şey alma dşye not düşüyprum bnimkide fazla eli açık istediğimden fazlasını alıyo.senin yerinde olsam o aldıklarınıda yemem bu yaptığınada kızardım
(485 puan) tarafından
Ole yaptım zaten sorar birazdan nıye yemıyosun dıye ınsallah ta bak neler dıom
0 oy
(121 puan) tarafından
Ayy canim kocisimmm gecenin bi yarisida isteyim kan uyukusundan kalkar gider
(485 puan) tarafından
Kıymetını bıl ıste kuzum :)
0 oy
tarafından
peki neden susuyosun vur yuzune
0 oy
(849 puan) tarafından
Bazı erkekler böyle malesef ben olsam lafımı esirgemezdim hamileyken canım aşırı birşey istemişti soylemiyim üşendi gitmeye sonra para yok felan dedi ana çıktı dışarıya dediğin gibi başka şeyler almış bununla idare etsen saat geç oldu diye bende altın da araban var bu kadar mı zor üstelik karnım da bebeğin var vicdansız seni ALLAH havale ediyorum dedim 10 dk sonrahat istediğim şey onumdeydi:))
(485 puan) tarafından
Aynı sey olmus ıste boleler demekkı..
(849 puan) tarafından
Bazen ters damarları tutuyor canım malesef esin hepmi böyle bilmiyorum ama o ara eşim bir usengecti benden beterdi :) üzme kendini boşver bizim kadar ince dusunemiyorlar bebiside etkileme
0 oy
(273 puan) tarafından
şuan hamileyim gebelik olmadığı zamanda ağzımdan canim.bunu istiyor dediğim zaman aksam.almadan gelmezdi ki suan hamileyim dört dönüyor eşiniz de abartmış yani şuan önemli olan senin istediğin kendinin degil onca lafı saydıktan sonra ben olsam yemezdim 
(485 puan) tarafından
Yokk yemem zatenn bendee bılerek yapıyo sankı ya
0 oy
(295 puan) tarafından
Arada öyle düşüncesizlikleri oluyor ama genelde dediklerimi yapat eşim..Geçen hafta annemlere giderken çarşıda buluştuk kardeşimle balık aldık ama benim canım dalak istedi kasabın önünden geçerken gördüm hiç aklımdan çıkmadı..Akşam eşime yazdım canım dalak istiyor diye yola çıkacağım dönüm alırım dedi bir sonraki gün gece döndü işten saat 12 de kasabı evinden alıp dükkanı açtırmış annemlere getirdi sağolsun..Bu defada gece uyutma pişirdinmi yedinmi karnım tok sabah yiyeceğim dedim o çocuğun bir yerine birşey olsun sorarım dedi.  Tamam yiyeceğim dedim sustu..Benimkide böyle Allah razı olsun..
(485 puan) tarafından
Ne guzel ıste Allah razı olsun dıosun
(295 puan) tarafından
Zaten Allaha yaslanıp güvenmesek dualar etmesek biz kadınların idaresi olmasa inanın yürümez evlilikler..
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Yuzune vursaydin bunlari bedavayami veriyolar diye.para yoksa ikiznizede yok varsa ikinizede var olmali seninki biraz bencil sanırım
(485 puan) tarafından
Bılerekmı yapıyo ne
0 oy
tarafından
Canim senin ki de abartmış baya hem de benim ki hamile olsam da olmasam da hiçbirşeyi eksik etmez ne desem ertesi günü  getirir hemen 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 645 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
+4 oy
37 cevap 1,233 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 581 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 719 göst.