0 oy
276 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (375 puan) tarafından
Iyi bayramlar herkese. Önceki gün spinal sezeryanla doğum yaptım. 2.bebeğim bu  ilki de böyleydi aradan zaman geçince unutmusum. Kahve dışında bu spinalden kaynaklı baş ağrısına ne iyi geldi sizlere? Ayağa kalktıgım an beynim çıkacak gibi oluyorum.  Bir de en fazla kaç gün sürer sizce ? Ben ilkinde 4 5 gün sürdü diye hatrliyorum ama inşallah bu da kısa sürer. 

11 Cevaplar

0 oy
(9,937 puan) tarafından
Yemeye baslayinca hemen kahve ve bittere basladinmi canim merakettim birde bol su
(375 puan) tarafından
Bol  su içmeye çalışıyorum. Kahveyi dün içtim bir kere ama onu da bebeğe zarar verir diye korkuyorum sık içmeye.  O yüzden kahve haricinde ne olur diye sordum
(9,937 puan) tarafından
Canım bana direk hastanede doktor kahve bitter dedi. Narkozu atip bas agrisini engelliyor. Yanimda kahve makinasi goturmustum zaten. Yiyebilirsin dedikleri andan itibaren surekli kahve ictim bitter yedim bol su ictim. Gram baş agrim olmadi
(375 puan) tarafından
O zaman kahveye ağırlık vereyim bende. Türk kahvesi mi ictinz hep
(9,937 puan) tarafından
Yok canım sek nescafeler var ya hani 2si bir arada gibi paketlerde. Kirmizi paketi var onun aci hani ondan
-Reklam-
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ilk iki hafta yediklerinin zararı yok demişti doktor bebeğe nekadar doğru bilemem bolll neskafe su içtim günde 2 kez kahve ve bitter çikolata 
(375 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
0 oy
tarafından
Bende hiç olmadı ya baş ağrısı bir kere migrenim tuttu o kadar insallah sendede olmaz
(375 puan) tarafından
Var şu an malesef baş agrım. Yatarsam sıkıntı yok ama oturur pozisyonda fena vuruyor. E malum hiç bisey için olmasa emzirmek ve yemek yemek için kalkıyorum çok zorluyor o anlar.
tarafından
Türk kahvesi falan iç canım bana doktor olursa onları iç demisti
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ben bol nescafe içtim amaliyattan çıkar çıkmaz hiç başım ağrımadı 
(375 puan) tarafından
Ağırlık vereyim ben kahveye o zaman tesekkurler
0 oy
tarafından
Benim 50gun sürdü ben uyutulmustum sürekli ağrı kesici serum takıldı bna
(375 puan) tarafından
Genel anestezi miydi yani sizinki?
tarafından
Evt cnm
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kahve ve minoset
(375 puan) tarafından
Kahveye ağırlık vereyim o zaman. Minosetim yok ama perol var ondan içerim. Teşekkürler
(7,791 puan) tarafından
Bende bel agrisi da fazlaydi minoset verdi doktor daha etkili sanirim emziren kullanabiliyi zaten. Birde nescafeyo ben sabah aksam ictim hatta bir pet bardaga iki paket dokup ictim cok etkili canim ilk gun bol bol uctim 2-3 gun nescafe, kahveye agirlik ver ve suya bol sivi al inşallah gecer
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Acı kahve ve bitter çikolata. Bol bol içip yediğim için hiç baş ağrısı çekmedim
(375 puan) tarafından
Bende ağırlık vereyim onlara. Tesekkirler
(2,444 puan) tarafından
Rica ederim canım geçmiş olsun
0 oy
(17 puan) tarafından
Benim de 5 gün sürdü ayaga kalktimda beynim cikicak gibiydi yerinden omuzlarim boynum ne yaptiysam gecmedi yediklerinizi çikartabilirseniz rahatlarsiniz narkozu atarak belki . Allah şifa versin cok zor 
(375 puan) tarafından
Amin.  Zor evet. Ilk dogumumda benim de o kadar sürmüştü sanırım. Tam da dediğinz gibi özellikle oturur pozisyona geldiğimde beynim çıkacak gibi. 5 gün sürerse yine iyi. Bugün 3.günüm zaten. Insallaj daha fazla sürmez korkum o çünkü.
0 oy
(25 puan) tarafından
Ah o bas ağrısı yatınca birsey yok kalkınca basinda acayip ağrı gözünü acamiyorsun.Benimde 4 5 gun sürdü sade turk kahvesi için orta şekerli felan değil sade biraz daha çabuk toplatiyor.
(375 puan) tarafından
Aynen öyle valla. Yatarsam bisey yok ama kalkınca dediğinz gibi malesef. Turk kahvesini sade içerim zaten . Iciyorum hatta şu an . Teşekkür ederim
(25 puan) tarafından
Ruca ederim :)
0 oy
(797 puan) tarafından
Kolanin icine bir tatli kasigi kahveat ic canim bnimkini hemen o kesti gunde iki uc agri kesici ictigim halde gecmiyoru 
(6,360 puan) tarafından
Türk kahvsi mi nescafemi atalm canm
(797 puan) tarafından
Turk kahvesi canim
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Nescafe ictim ben

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 581 göst.
31 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Yeliz ♥ (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokce09 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 300 göst.
14 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,604 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,743 cevap

34,746 kullanıcı

...