0 oy
358 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (461 puan) tarafından

image

.......

3 Cevaplar

0 oy
(3,717 puan) tarafından
Bence negatif canım diğer postunuda okudum inşallah değilsindir Rabbim evladını bağışlasın isteyenlere nasip etsin inşallah
(3,717 puan) tarafından
Bide bişey sorcam canım sana doğumdan ne kadar zman sonra spiral taktırdın bende doğumdan sonra düşünüyorum ama neden kanaman durmadı acaba merak ettim
(461 puan) tarafından
Canım doğumdan 6 ay sonra taktım taktigim günden 6 ay kaldı zaten ful kanama ilaç verdiler durmadı en son halden düştüm doktor yaramadığını 2 kere yine takacagini bi daha kanama olursa bünye rahim spirali kabul etmiyormus
(3,717 puan) tarafından
Hee anladım canım denemeden bilemicez o zaman yaşayıp görelim :D Allah senin yardımcın olsun inşallah eşin biraz daha anlayışlı davranır da senin de telaşen azaltır canım
(461 puan) tarafından
Ayy inşallah ona kalsa istiyo ama ben çekiyorum hani hiç istemiyorum demiyorum hem yaşım küçük hemde küçüğüm hasta yeni yeni toparlaniyoruz inşallah değilimdir ya
(3,717 puan) tarafından
İnşallah kuzum Allah yardımcın olsun Rabbim zamanı gelince nasip etsin inşallah bence hapa devam et en sağlıklısı o iğne seni çok rahatsız eder yaşın da küçükmüş vucudunun dengesini bozarsın tamamen
-Reklam-
0 oy
tarafından
O çizginin yeridir bence negatif 
(461 puan) tarafından
Inşallah ya çok korkuyorum rabbim kucağı boş olana versin çok şükür 2 tane ver küçüğüm hasta korkuyorum
tarafından
Amin cnm. Neyi var bebeğinin
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Ben bisey göremedim kız 
(461 puan) tarafından
Bi tane daha var ama rengi beyaz pembemsi değil

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,382 göst.
0 oy
3 cevap 1,651 göst.