0 oy
41 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Kızlar burnum sürekli kanıyor az önce de çeşme gibi birden  burnumdan kan akmaya başladı basimda agriyor varmi boyle yasayan tansiyonumu ölçtüm tansiyonum güzel hamiellikten mi acaba başımda ağrıyor kan akınca 

3 Cevaplar

0 oy
(35 puan) tarafından
Yok mu cevaplayacak :(
(133 puan) tarafından
Benimde kanadı ama çok deil akşama kadar küçük küçük normal galba
(35 puan) tarafından
1 haftadan fazla kanıyor bugün daha çok akti resmen elimi altına koydum peceteye ulaşana kadar
(133 puan) tarafından
Pazartesi doktora gidin ama normal olduğunu soluyolar hep
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Doktora gitmelisin acile falan git hamilelikte burun kanaması bildiğim kadarı ile normaal değil geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Genelde burun kanaması normal ama nasıl kanaması normal onu tam bilemiyorum cnaim imkanın varsa hastaneyi arayıp bir daniş olmadı acile git burun kanaması yüksek tansiyondan kaynaklı olabilir ama tansiyonumda normal demissin 

Benimde ilk gebelikte baş ağrısı ve burun kanaması ile ortaya çıktı beynimin sol toplar damarı doğuştan yokmuş tek damarda iki karı büyüklüğe ulaşmış yükü taşıyamadığı icin de sürekli ağrı ve kanama şikayetim vardı ben ayrıcada bulanık görüyordum gözünün önünde böyle okullar uçuşuyor gibi oluyordu 
(35 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canim
tarafından
Teşekkür ed3rim canım benim sana da çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 34 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde prensbioglum (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EMDR44 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 428 göst.

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...