0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Selamun aleykum. Benim 2 tane kızım var bove ben 3. Bebegime hamileyim ve bir dua yaptım. Saglikla sihhatle hayırlı bir oğlum olursa adını Muhammet koyacağım diye. Bu duayı yapanlar oldu mu. Olduysa cinsiyetleri ne oldu acaba. 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım tabi bu benim fikrim ama eğer bi çocuk dünyaya gelecekse ona ne yaparsak yapalım engel olamadığımız gibi o çocuğun hangi cinsiyetle dünyaya geleceğine de bir şey yapamıyoruz Rabbim hayırlısını versin 
(67 puan) tarafından
Aynen öyle ama Rabbim iste vereyim kulum demiştir. Umut dünyası Rabbim onuda tattırır inşallah asla bu şirk falan değil çok şükür.
tarafından
Tabiki duanı et umutsuzluğa düşmekte yanlış ama cevremde bunun için dualar eden herşeyi yapan insanlar vardı bir işe yaramadi nasip meselesi
(67 puan) tarafından
Nasip kısmet herşey umutsuzlugum  yok çok şükür  Rabbim verirse kız evladını dışlamam asla hayırlısı buymuş derim
-Reklam-
+1 oy
(5,406 puan) tarafından
Hadi hayırlısı inşallah sağlıklı nur topu gibi bir oğlun  olur  Rabbim gönlüne göre versin 
(67 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbimde senin gönlüne göre versin evlatlarını sana bağışlasın inşallah:)
(5,406 puan) tarafından
Edeyim canım ☺ zelal Allah gönlünde en çok istediğim şeyi sana hayırlı kılıp nasip etsin inşallah. Yeni doğum yaptım kız duam kabul olur inş :)
(11,217 puan) tarafından
Amin amin canim . Insallah Allah razi olsun. Olur insallah dogum yapmissin gunahlarindan arinmissin :) Allah bebeginle saglikli sihhatli bir omur versin insallah :)
(67 puan) tarafından
Insallah bizede bol bol dua et Rabbim yanında koysun bebeğini:)
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben hayirlisi ne ise o olsun dedim erkek oldu demekki hayırlısı bu imis
(67 puan) tarafından
Bende her zmn  diyorum sağlıkla sihhatle hayırlı bir erkek evladım olsun diyorum. Insan neyi olmazsa onu istiyor Rabbim nasip eder inşallah
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Rabbim hakkında hayırlı olanı gönlüne de razı etsin inşallah. 
(67 puan) tarafından
Amin inşallah:)
0 oy
tarafından
Ben yapmadım ama gebe kalamadigim için hz. Ibrahim in evlat duası ve namazı vardı onu yapmıştık eşimle rabbim kız evlat nasip etti eğer hakkinizda hayirlsii ise nasip olur inşallah 
(67 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbim nasip eder sağlıkla hayırlısıyla:)
tarafından
Inşallah canım benim Rabbim her iki dünya meyvesinden de nasip eder inşallah ") benimde iki kizim var üçüncüye hamileyim iki kizim için ilaç tedavisi görüp namaz kılıp dua edip adak adadık oğlum hoc hesapta yokken çıktı geldi ") rabbim nasip etsin yeterki
(67 puan) tarafından
Çok şükür Rabbim nasip etmiş. Evlat dünyanın tadı bana da nasip eder inşallah güle güle kucağınıza alırsınız inşallah:)
tarafından
Amin inşallah canım benim ❤⚘
0 oy
tarafından
Inşallah duan kabul olur lakin herşeyden önemlisi sağlıklı olması hayırlı bir evlet olması çokta kafana takma çok isteyenin olmaz 
(67 puan) tarafından
Çok şükür takmıyorum. Rabbim nasip ederse diye duayı ettim. Her zaman diyorum sağlıklı ve hayırlı olsun diye :) Rabbim olmayanlarada versin inşallah
tarafından
Inşallah canım
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benim de bir kızım vardı hamile kaldığımı öğrendiğim zaman hep hayırlı sağlıklı bir oğlum olsun diye dua ettim çok şükür ki Rabbim nasip etti oğlum oldu ben bir daha cock getirmek istemediğim için yani inşallah rabbim sana da nasip eder canm
(67 puan) tarafından
Sen bana yaptığın zikirler falan varsa özelden yazabilir misin sana zahmet 4 aylık olduk daha bilmiyorum cinsiyeti :)
(67 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)
(11,217 puan) tarafından
Amin cumlemizin :) insallah
(67 puan) tarafından
Instagramim yok olsa eklerdim sevmiyorum o tarz sosyal medyaları:)))
(11,217 puan) tarafından
Oyle mi peki canim.
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bence bi sakıncası yok sonuçta Allahtan istiyosun saçma sapan batıl şeyler yapmıyorsun hayırlısı sağlıklısı olsun öncelik insallah gönlüne gore verir rabbim
(67 puan) tarafından
Amin inşallah canım teskkurler :)
0 oy
(399 puan) tarafından
Muhammed suresi okudum hamileyken ogglum olsun istiyordum çok şükür oldu bende Muhammed Miran koydum
(67 puan) tarafından
Muhammed süresini kaç kere okudun acaba
(399 puan) tarafından
ilk hamile kalmak istediğin ay Muhammed süresini okuyorsun hayırlı erkek bebek niyetine Yusuf suresi de okunuyor niyet et yeter ki Allah'tan işte Rabbim en hayırlısını en güzelini nasip ediyor hamdolsun
(67 puan) tarafından
Ben Yasin süresini okuyup gece 813 kere selamun gavlen mir rabbin rahim duasını okuyup devam ettim ve bir sürü dua ettim. Tefriciye okudum dagittim. Ve herşeyi yaptıktan sonra hamile kaldım. Şuan 16 haftalık gebeyim daha cinsiyetini öğrenmeme 2 hafta var okusam olur mu acaba her gun
(399 puan) tarafından
Bilmiyorum ki sen oku niyetini Allah biliyor hakkind hayırlısını versin İnşallah
(67 puan) tarafından
Teşekkürler canım Rabbim gönlümüzce göre versin inşallah
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Komşumun oldu 3 kızdan sonra adında Muhammed aras koydu 
(67 puan) tarafından
Böyle bir dua mi yaptılar acaba
(44,603 puan) tarafından
Evet caniM
(67 puan) tarafından
Inşallah benimde sağlıkla oğlum olur canım ben çok inanıyorum dualara Rabbim nasip ederse olur. Teşekkür ederim:)
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Bilgim yok rabbim gönlüne göre versin inşallah cnm 
(67 puan) tarafından
Inşallah canim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 76 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Papatya-ya (509 puan) tarafından soruldu
+12 oy
10 cevap 293 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu