0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

OF NETTE DOLANIRKEN BEBE EŞYALARINA BAKINIYODUM OKADAR GÜZELLER Kİ EN GÜZELİ DE BU KIZLAR BEBEKLİĞİMİZİN KURTARICISI TAHTA BEŞİKÇOK DUYGULANDIM AĞLIYOMUYUM NEEE  :'(

image

11 Cevaplar

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnmde var böyle bir beşigim hala duruyo 
tarafından
Ayyy sakin verme kimseye çok degerli inan bana keşke benimde olaydı vsr yatak falan ne bilim onun güzelliği bi baska
(4,666 puan) tarafından
Vermem canim bebekligimden hatira:) bizim orda hala yapiliyo bu beşiklerden
tarafından
Keske bizde vermiyeydik bizim besik vardı koyde tahta herseyiyle cok güzeldi cok pişman oldum
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından
En eski ve en güzeli bence :) Şimdiki beşikler çok pahalı ve bazıları kullanılamıyor bile :(
tarafından
Bide cok cabuk kırılıyor hemde geçici ama bunlar öylemi bebekler öyle rahat uyuyomuski bağa bahceye bile götürlermiş Eşeklere baglayipda vayy beee
(2,633 puan) tarafından
Ne varsa eskilerde var bacımmmm
tarafından
Olmami merviş baksana onun rahatlığı hangi yatakda var hepsi rahatsız ve taşırken kırılıp dökülüyor bunları bağa bahceye götürürlerdi bide ben kardesimi hep bunda salladım bizide annem bunlarda belemiş sonra vermiş birisine şimdi olsa verdirmem asla onun yeri baska
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Benm beşigim hala durur koyde eşim tadilat yapıcakti kizıma kullanicaktik ama gercekten cok eskimişti
tarafından
Keske tamir edilebilseydi inan okadar rahat uyurduki onda şimdiki yataklar çok huzursuz uyumuyo bile bu yenilerde çoğu bebek
(3,798 puan) tarafından
Haklisin canm bayramda söyliyim yapsin ords kullanirim en azindan
tarafından
Bencede onda cok daha rahat eder inan
(3,798 puan) tarafından
Dogru soyluyosun canm
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Köyde var aynısı  köye gidisten gidişe kullanırım bebeğime büyük boyu da var dedem yapmis zamanında koymuş bir köşeye kullanma zamanı bizde artık :)))
tarafından
Sakla sakin verme kimseye simdikiler bilmez asla onun degerini ama okadar güzel ve rahatki aslinda
0 oy
tarafından

image

ben oğluşuma bu beşikten  aldım kuzum  bence çok pratik ve rahat
tarafından
Oooo çok güzelmiş Güle güle kullansin paşa vay bee halen yaşatan varmış demekki eski gelenek görenekleri
tarafından
kuzum hatayda  bu beşik den çok satıyorlar üstelik 120 tl:)
0 oy
tarafından
Benim beşiğim olmamış annemler carsafta sallamislar hep sadece ayicikli biberonum vardı hatıra onuda ananem kaybetti
tarafından
Bizdede besik alamayanlarda duvardan duvara hamak yaparlardı canım olmayınca oluyodu isde simdiki besikler sadece görünüş de güzel ama rahat degil malesef
tarafından
Ne yapacan mecbur alınıyor canım
tarafından
Aynen kuzum sen naptin aldinmi besik bari büyükçe alaydin eyloş hiç olmassa uzun zaman yatardı benimki sallanabilir değil büyük yataklardan yani 3 yaşına kadar yatabilir
tarafından
Kayınbabam aldı büyük canım yatar 2 yaşına kadar
tarafından
İyimiş valla Güle güle kullan
0 oy
(332 puan) tarafından

Bende kullanıyorum bebeğimde çok kullanışlı oluyor

image eşimin babası yaptı ilk başlarda hiç istememiştim ama şimdi iyi ki var diyorum

tarafından
Çok güzelmiş kayinpeder cokda becerikliymiş hani tüm ayrintilar düşünülmüş cok güzel kimseye verme bence dursun cok güzeller
0 oy
tarafından
Doğumu annemin orda yapacağım eşim de bu besiklerde büyümüş. Dedim bundan mı alsak. Alalım mı dedi? Bi an gözleri güldü adamın resmen. Dedim daha erken alırız o zaman dedim. 
tarafından
Ayy yazık yaa valla bencede çok iyi oluyodu bunlar ben kardeşimi bunda salladim hep heryere götürüyolardı bahçelere falan
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Benimki de bunun demiri mavi renklisiydi :)

tarafından
Çok kullanışlı aslinda biliyonmu yoksa diger yataklar 5 para etmiyo
(2,189 puan) tarafından
Aynen canim haklisin
0 oy
tarafından
bende bundan almayi cok istemisttim ya bulamadim ama bi yerde vardi adam 450 tl isteyince vazgectim park yatak aldim geri daha uzun sure yatar diye 
tarafından
Var kizz nette ama tabi birde letgodan baksaydin mutlaka satarlardi
0 oy
tarafından

Hala da kullanıyorum simdi çektim bunu oğlum beşik olmasa uyumaz çok memnunum benim bebeklik beşiğim

image

tarafından
Aynen öyle canım  sallamadan uyur yeterli ellerini baglayayim
tarafından
İşde onda rahat ediyo çünkü kendini daha fazla güvende hissediyo
tarafından
.maşallah suphannallah
tarafından
Heryerde deme sakın bunu maşallah
tarafından
Hemen yorumu siliyorum da cnm

İlgili sorular