0 oy
561 göst.
Diğer kategorisinde (341 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
..14 karakterrrrr

17 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Idrar yolu enfeksynunn var mi
(341 puan) tarafından
Cnm koltuk altım bile öyle kokuyor
(4,152 puan) tarafından
Anladimm. Idrar enfeksynu olunca bnde olur arada da o yuzden sordum sendeki ilgincmia
-Reklam-
0 oy
(785 puan) tarafından
Olabilir canım bı doktora git
(341 puan) tarafından
Bi yarın gidim
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Olabilir canım hormoar değişebiliyor hastayken falan kokular degisiyyor
(341 puan) tarafından
Evet hormondanda olabilir bilmiyorum
(2,330 puan) tarafından
Sap taşını dene kan taşı diede geçiyor aktarfa satılıyor doğal yer önleyici.ve pudra yazın sicakta kuru tutuyor
(341 puan) tarafından
Bi bakıyım cnm saol
0 oy
tarafından
Hamilelerde bazen olabiliyor 
(341 puan) tarafından
Cnm hamile değilim :)
0 oy
tarafından
Boğaz enfeksiyonu teşisi nasıl konuldu canım
(341 puan) tarafından
Bademciklerim çok kötü şişmişti ve enfeksiyonum olduğunda ben hemen anlıyorum gece tir tir titriyorum sonra hap aldığımda terliyordum su gibi doktora gittim oda anladı ama antibiyotik vermedi anlamadım bende yarın yine gidicem
tarafından
Anladım cnm geçmiş olsn
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Evet olabilir dr görün kuzum 
(341 puan) tarafından
Ne bilim bi tuhaf doktora gidip doktor ben kokuyorum mu dicem :)))
0 oy
(675 puan) tarafından
Pastırma yiyince igrenc kokar bir insanin teri sizde pastirma mi yiyorsunuz acaba ? Cemende yapar. Bu tarz yiyecekler ter kokusunu degistirir.
(9,923 puan) tarafından
Üzüm sirkesini nerde kullaniyorsun cqnim ter kokusunami genitalemi
(139 puan) tarafından
Koltuk altına sürüyorum ter kokusu icin
(9,923 puan) tarafından
Aa ilk defa duydum e surke kokmuyormu bu seferde
(341 puan) tarafından
Yani simdi komik gelcek ama 1 2 sene önce balık yiyince akıntı olduğunda oda balık gibi kokuyordu ama suan ne bilim 3 haftadır gitmiyor bu koku değişik bisey yemiyorum adetteyim ve adet kanım bile aynı öyle kokuyor ben anlamadım
(675 puan) tarafından
Cok degisik ya Allah Allah..
0 oy
(139 puan) tarafından

Ben de gebelikten sonra aynı durumda muzdaribim. Normal deodorant ta kullanamiyorum. Ama üzüm sirkesi kullanmaya başladıktan sonra kesildi koku.

(2,961 puan) tarafından
Bende de oldu. Tek değilmişim. Dogumdan sonra dus alsamda hep bir koku vardi deotak aldim memnunum
(341 puan) tarafından
Elma sirkesi var bende o olurmu
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Ben hamile olduğum ilk 3 ay akintim cok pis kokuyordu 
(341 puan) tarafından
Hamile değilim cnm
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm bende hamileliğimin son haftalarında öle olmuştum duş alıyordum üstümu giyordum hemen kokuyordum ama doktora gitmedim ne die doğumdan sonra geçti 1 ay frlan çektim bende
(341 puan) tarafından
Cnm ben hamile değilim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bı doktora git bence
(341 puan) tarafından
En iyisi öyle yapim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım ne yiyorsun ne içiyorsun mesela ben Tokatlıyız çemen yediğin zaman çişinde terinde çemen kokar 
(341 puan) tarafından
Yok cnm her zmn yediğim şeyler hiç değişik bisey yemiyorum ama suan afedersin adetteyim o bile aynen öyle kokuyor anlamadım gitti
0 oy
(220 puan) tarafından
Valla hiç bir sorunun yoksa boğaz enfeksiyonu geçirdim demişsin ya, belki farketmeden korona atlatmış olabilirsin. Koku karmaşası kalıyor. Yani kokmuyosundur da sana öyle geliyordur.. Başka kokuları da test et farklı geliyor mu diye bence. Çok var korona atlattığını farketmeyen çünkü. Hele şu an bir sürü mutasyonu var belirtiler hep değişti.
(675 puan) tarafından
Ben gecirdim uzun zaman gecti uzerinden fakat koku hassasiyetim gitti cok garip oldu ne aliyorum ne almiyorum bir tuhaf oldum. Koku tat bende kalici hasar birakti galiba
(341 puan) tarafından
Yani ben hastalandıgimda benimde ağzımın tadı iğrenç olmuştu çayı çok seven ben çaysan tiksinmistim ztn bi kac gün içinde 2 kilo verdim bisi yiyip içemiyordum ama enfeksiyon Dan yani iltihap tan olmuş olabilir çünkü şuan herseyin tadını alabiliyorum valla bi ara portakal ile şeker karıştırıp içersen ağzının tadı geri gelir diye bisi duymuştum hatırlamıyorum araştır cnm
(220 puan) tarafından
Peki canım bakalım ne çıkacak. Koku alman da bi sıkıntı mı yoksa enfeksiyon mu var ortaya çıkar heralde.
(220 puan) tarafından
Benim 7 ay oldu koronayı atlatalı. Koku reseptörlerimiz bozulmuş galiba. Ben de birçok şeyden bozuk yumurta kokusu alıyorum ya. Kulak burun boğaz doktoruna görünmeyi düşünüyorum. Koku alma egzersizleri falan veriyorlarmış galiba. Çıldırcam.
(675 puan) tarafından
Aynen direkt bozdu sistemimizi sanirsam
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Ben adet dönemine yakın ve adwrtliyken çok ağır yer kokakarim  ama sürekli dua ve rollonla hallolur 
(341 puan) tarafından
Ilkkez oluyor böyle bisey hayatimda
0 oy
(6,919 puan) tarafından
İçtiğin. Haplar bazen vücutta koku oluyor antibiyotik tedavisi felan gordunmu  yada.  Ezme gibi bişey yiyormusun
(341 puan) tarafından
Yok cnm her zmn yediğim içtiğim şeyler ama afedersin adet kanım bile şuan öyle kokuyor
0 oy
tarafından
Yediğin şeyler baskın tatlar olursa terin kokar vucut kokun olur yediklerine dikkat et baharat turşu tarzı şeylerden uzak dur bşr süre 
(341 puan) tarafından
Yok cnm ben öyle şeyler yemem ztn hep yediğim şeyler değişik bisi yemiyorum çok tuhaf
0 oy
(48,448 puan) tarafından
koltuk altin kokuyosa dustan sonra karbonat sür rolon falan sürme
(341 puan) tarafından
Bi deniyim cnm saol
(48,448 puan) tarafından
bende ter koktugunu bilmezdim doğumdan sonra hormonlardan kokmaya basladim yikanip rolon sursemde kokuyodu karbonat cok iyi geldi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
2 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2KizAnnesi (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 98 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde 2KizAnnesi (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 2KizAnnesi (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 2KizAnnesi (341 puan) tarafından soruldu

377,725 soru

11,305,273 cevap

34,731 kullanıcı