0 oy
2,021 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından

Hamile kalmak istiyorum ama 2 3 saat yatar pozisyonda beklememe rağmen kalktigimda sperm hücreleri akıyor. Gebe kalabilir miyim yada akmasini önleyecek bir şeyler yapabilir miyim 

23 Cevaplar

+2 oy
(929 puan) tarafından

Yarım saat durman yeter canım kalkınca herkesin akıyo zaten hepsinin gitmesi mümkün değil giden gidiyo içine merak etme

-Reklam-
+2 oy
tarafından

Sperm hücreleri 2 dk içerisinde senin yumurtalıklarına gider 10 15 dk içerisünde daha fazla gider 2 3 saat beklemene gerek yok fazla olan çıkıyor

Eğer çok kafaba takarsan geç olabilir moralini yüksek tut ve aklına getirmemeye çalış eminim faydasını görüceksin 

İnşallah herşey gönlüne göre olur :) 

+2 oy
tarafından
Illa akiyo kuzum. Zstrn giden gidiyodur. Rabbim en yakin zamanda nasip eder insallah. Ama 1 sene olduysa esinin sperm testine seninde rahim testine girmesini oneririm. Belkide bi iki ilacla duzelicek bi problemdir sen stres yaptn diye olmuyodur
+2 oy
(1,509 puan) tarafından

Bak canim icine bir damacana sipermde boşaltsan sadece bir tanesi yumurtaliklara ulasir akip gelmesi cok normal o suyun hepsi yumurtaliklarina akmazki bunu hareketli ve hareketsiz balik olarak dusun hangisi daha hizli giderse ve yumuetaliklarina girerse orda embriyo olusur rahime yerlesmesi ise 3 gun surer tabi ikinizde de bir problem yok ise sen cok yatacaksinda iyi olacak diye birsey yok canim bosuna 3 saat yatma tibbi anlamda yanlis yaptigin yarimsaat yeterli olacaktir vajina ile yumurtaliklarinin arasi kac santimki kismette varsa şıp diye gider şıp diye de tutar

+1 oy
(70 puan) tarafından

Yumurtlama donemı dıosunuz da bayanlar bu bellı olmuo bnm yumurtlama donemım gectıgı hlde hamıle kldm vede hergun sıklıkla degıl haftada 3 gun ypcn cunku sprm ust ust olunca bırbırlerını ölduruo bı sprmın yasama suresı 3 gun :-)   

+1 oy
tarafından

Ben yan yat diye bliyorm. Bacaklarni goguslerne kdar cek ve yan yat demslerdi. Yani doktor demsti bi tandga esinin sperm sayisi dusuktu yasndan dolayi. 

+1 oy
(222 puan) tarafından

Canim korunanlar bile kazayla kalabiliyor 10 dk beklemen yeterli :)

(96 puan) tarafından
Biz çok istiyoruz diye olmuyor ztn ama insallah olur
(222 puan) tarafından
Evet bende cok istiyordum ayda 5 6 kez test yapardim 2 ay olmadı daha sonra aklimdan sildim oluruna biraktim kafama hic takmadım 3. Ay hamileydim. Stres yapma kafanin rahat olması cok onemli.
(96 puan) tarafından
Yapmamaya calisiyorum insallah  tutar
0 oy
(523 puan) tarafından

Maşallah 2-3saat öyle nasıl bekliyorsun .Gerekk yok boyle şeylere 10-15dk yat yeter giden gidiyor zaten

(96 puan) tarafından
Esimde bende bebek istiyoruz. Zorlaniyorum ama olmasını cok istiyoruz
(523 puan) tarafından
Canım hiç ama.hic böyle sıkıntılara girip psikolojini bozma.
(278 puan) tarafından
Aynen 2-3 saat cok 15 dkk yeter hem ne yaparsan yap meni dışarı akar zaten milyonlarca sperm oluo o sira yarisi zaten hava ile temasta ölüyor onlarda geri gelio , yumurtlama donemini dikkate alicaksin canim bide her gun degil 2 gunde bir eşinle olucaksin
(507 puan) tarafından
Yumurtalara uyguladı ver indir o zamanları soylu hamilelik döneminde olduğunu indir faydalı uygulamA
0 oy
(4,875 puan) tarafından

15 -20 dk dur zaten o yinede akar gidecek olan her türlü gider . 3 saat beklemene gerek yok 

(4,875 puan) tarafından
Canım bana herkes yumurtlama döneminde gir demişlerdi  hesap yapamadım yapsam da  o günler kocam görevde oluyordu :D adetim bitti temizlendim  ertesi gün de ilişki oldu . İki gün üst üste oldu daha sonra da haftada bir iki defa.  Diğer ay gelmeden de belirtilerini gördüm ben.
(4,666 puan) tarafından
Bnmde adetim persembe bitti fakat bnmde esimin isinden dolayi iliski olmadi
(137 puan) tarafından
En iyisi internete bak orda ne zaman yumurtlama olduğunu daha iyi anlarsın. Hem yumurtlama hesaplama siteleride var. İnternette araştır :)
Ben onu takip ettim adetimden 14-16 gün önce falan ilişkiye girdim, oda sadece bir kere girdim,  sonrada eşimle tartıştık 2 hafta falan konuşmadık, malum ilişkide yaşanmadı. Sadece tek seferlik ilişkide hamile kaldım :)
(3,515 puan) tarafından
Kızlar pepapp diye adet uygulaması var onu indirin son adet tarihini girin yumurtlama gününüzü söylüyor 2 gün öncesinde eşinizle birlikte olun ve yumurtlama günü olduğu günde birlikte olun ayaklarınızı havaya kaldırın koyabileceğiniz bi duvar falan varsa daha iyi altınıza da yastık koyun 20 dk falan bekleyin inşallah hamiş kalırsınız isteyenler
(96 puan) tarafından
Allah evlat sahibi olmak isteyenleri geri cevirmesin insallah
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Canim ne yaparsan yap 10 saatte beklesen onlar yine akar bisey yapamazsn maalesef ama yarim saat yatman bile yeterli dollenecek olan yumurta zaten dollenir gerekli olan zaten gidiyor zamanı vardir bekle 

Özellikle sabah erken iliskiye girmeye ozen verin ve gun aşırı iliskide bulunun yumurtlama gunlerine de dikkat etmeni oneririm

(96 puan) tarafından
Sabah erken saatlerde bulunuyoruz deniyoruz insallah tutar
(6,360 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(218 puan) tarafından

Spermin akması normla hepis icine gitmez zaten bebek oluşması için 1 damla bile yeter siz 2 3 saat başuna yatmayın 

(96 puan) tarafından
Tesekkur ederim ama insallah tutar
(218 puan) tarafından
İnşallah canm Allah gönlüne göre versin
(96 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Akan aksin 1 damlasi dahi gitse hamile kalirsin bu kadar skma kendjni canim benim

(96 puan) tarafından
Bende bebek sahibi olmak istiyorum her bekleme süreci cok gerginlik yaratiyor
(1,350 puan) tarafından
Haklisin cnm bunun icin once stresi bi kenara atman gerekiyor .. insallah en kisa zamanda olur canm
(96 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Sen ne yapıyorsun güzelim 2-3 saat  nedir 7 dakikq da sperm ulaşır yumurtaliga 20 dk dan fazla sakin yatma Alah nasip etmis ise olacak bu kadar takıntı yaparsan inan olmuyor 

(96 puan) tarafından
Tesekkur ederim bundan sonra dediginiz gibi yapacam insallah olur
(5,938 puan) tarafından
Ibrahim saracoglunun soğan suyunu yap canim ben hic yumurtlama gününü takip etmedim adetim.bitti ertesi gun ilişkiye basladik bazen 2 gun bazen 3 gunde 1 iliski oldu diger adet olma tarihime 1 gun kalaya kadar devam ettik o ay hamile kalmıştım. Rabbim nasip eylesin sanada insallah tez vakitte canim.
(96 puan) tarafından
Tesekkur ederim amin insallah
0 oy
(43 puan) tarafından

Inanin 1 dk bile yatmadim olacagi zaman oluyor bir problem yoksa akisina birakin hamilelik icin yasamayin bazi seyleri kendiliginden gelecek emin olun 

(96 puan) tarafından
Bir problem yok insallah olur en kısa zamanda
0 oy
(531 puan) tarafından

Canm bunlara inanma sen ilk cocugumda bende cok denedm ayak kaldirmak vs olmadi hic beklemedgm ve bu hareketleri yapmadgm bi anda hamile kaldm yatmakla ayak kaldirmk tarzi seyler hic bi ise yaramiyor sadece hamile kalcm dusuncesiyle girme iliskiye psikoloji cok etkiliyor cunku cocugu cikartmaya calis aklindan biliym zor ama yapmak zorundasn ikinciye hamileym suan bunda hic bisi yapmadm gene hamile kaldm 

(96 puan) tarafından
Hayirlisiyla kucağına alırsın insallah dediklerine uymaya calisacam tesekkur ederim
0 oy
(218 puan) tarafından

Zorlayınca olmuyor cnm hiç zorlama kasma kendini kafanada takma takıncada olmuyor normal ilişkiye gir ayaklarının altına iki yastık koy al eline telefonu biraz zaman geçir sonra banyonu yap uyu düzenli olarak ilişkiye gir ki sperm üretimi düzene girsin genelde 2 iki günde bir diyor doktorlar bide her ilişkiden sonra yat biraz hamile kalsanda ilk adeti çoğu kadın görüyor ikinci adette olmuyorsun ozaman anlaşılıyor 1 aylik oluyor yani adetten 3 hafta sonra test uygularsan çıkma ihtimali oluyor illaki 2 haftalik falan oluyor ozaman inşallah en kısa zamanda rabbim sanada bir evlat nasip eder cnm ben 4 yıl uğraştım olmadı cnm en son istemiyorum diyip bıraktım pes ettim çabalamadım adetime 2 gün kala hamile olduğumu öğrendim 1 aylik yanı zaman isteyen bişey zamanı gelmeyince olmuyor 

(96 puan) tarafından
Tesekkur ederim her şey olacağına varır insallah
(218 puan) tarafından
Inşallah cnm
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Hiç bir zaman unutma canım spermin çokluğu önemli değildir  kalitesi  önemlidir takılma böyle şeylere Allah dilerse  olur  zaten. Doktorum  bana hep derdi  sakin bebek günü bugün  yok çocuk  olsun yumurtlama  günüm geldi gibi  şeylerle  psikolojnizi  etkilersen  rahim kendini  kasar  kapatır  demişti gerçekten öyle rahat bırak kendini olcagi varsa  1 damladan  bile  oluyor  dediğim  gibi kalitesi  önemli herzaman 

(96 puan) tarafından
Tesekkur ederim aynen olacağı varsa olacak zaten
0 oy
(42 puan) tarafından

Canım yumurtlama hesaplama diyeninternetebyaz hesapla orda sana gerekli tarihi verir zaten o süre içerinde daha çok avantajn olur birde sogan suyu içmenin faydası var diye duydum bi araştır istersen

(96 puan) tarafından
Tesekkur ederimm
(42 puan) tarafından
Rica ederim Rabbim en kısa sürede nasip eder inş aratmadan versin canm
(96 puan) tarafından
Amin insallahh
0 oy
tarafından

Akicak tabi hepsinin içinde kalıcak hali yok :) 

0 oy
(125 puan) tarafından

Bende tam her iliskiden sonra birsaat ayaklarımı duvara dayar dururdum öyle kalkan gibi hepsi yerde  kendine lazm olanı alıyor canım ama onuda söyleyim ki doktiro gittim sen hamile kalamassıb emeleyat olmada dedi. Ben emelyata hazırlanırken hic bir sey yapmadım yanı ayaklarımı kaldırma ya iki gun arayla iliski gibi hemen iliskiden sinra kalkıb yıkanıyordim aff et gunde iki uc defa iliski oluyordu yani takmiyordum biliyordum ki hamile kalamıcam ama kaldım yani pskolojik kendini kasma eter iliskiye bebek icin baslarsanız hem ilişkiniz soğur hemde bevek olmaz benim fikrim bu 

(96 puan) tarafından
Tesekkur ederimm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 386 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde Ceylan_tuz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 236 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde Elifff32 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 374 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mustafayağızannesi (65 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,457 cevap

34,514 kullanıcı

...