0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (841 puan) tarafından
Bebeğim stres yapmış nst de kalbi yavaş çıktı doktor eve yollayıp sancini çek derdim acilman 1 cm ama bebek kalbi yavaş dedi kan geliyor rahim incelmiş yada kordon da sıkıntı var dedi anlayamadım özel hastanedeyim 1 saat sonra sezaryan Olcam dua edin başınıza gelen var mı böyle sancı da var açılma dan dolayı mı anlamadım ben normal yapmak istiyordum hep doktor stres olmuş bebek dedi 

14 Cevaplar

+1 oy
(7,174 puan) tarafından
Ben olsam direkt başka bir doktara daha gozukurdm benimde son ayimda hep kalbi düşük çıkıyordu serum veriyorlardı hatta doğum  gecesi kalbi sıkıntılı diye üç serum yedim baktılar işe yaramıyor acilmamda yavaş ilerliyor suni sancı verdiler iki saate doğurdum . Sezaryenin geri dönüşü yok başka doktorda aynısını derse olursun bazı hastaneler uğraşmak istemiyor maliyeti de yüksek olduğu için direkt sezaryen diyorlar . Rabbim sağ salim kurtarsın ikinizi de inşallah
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İlk kez duydum canım sağlıkla dogsun insallah
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Sakin ol canım benimde bebeğimin nst de hareketleri çıkmıyordu acil sezeryana alındım 36 haftalık tı solunum sıkıntısı yaşadık 1 hafta küvezde kaldı

Gönlünü ferah tut sağ salim kavuşun inşallah 
0 oy
(1,317 puan) tarafından
İlk defa duydum canm geçmiş olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini
0 oy
tarafından
Korkma onemli olan bebegin sagligi sezeryande sorunsuz cikariyorlar bebegi hemen bazen notmal dogum daha riskli allah yardimcin olsun korkma sezeryande birsey yok
0 oy
tarafından
Sezeryanda iyi kötü degilki korkma stres yapma saglıklıca kavuşun inşallah. Sonrasında bol bol yürü bitter çikolata nescafe türk kahvesi su bol bol iç baş agrısı kalıcılık yapmasın
0 oy
(10,411 puan) tarafından

Hiç duymdım eğer bebrk anne karnında stres gitmişse doğduktan sonra düşünemiyorum 

Allah yardımcın olsun korkma ben normalde doğurdu çm sezeryanda sezeryan daha kolay
0 oy
(247 puan) tarafından
15 gun önce devlette normal dogum yaptım başka bir hasta vardi doktorlar konuşurken duydum bebek strese girmiş kalp atimi zayıflamış kadını hiç bekletmeden sezaryana  aldılar normal dogurtmadilar bence doktorunu dinle bebeği riske atma normal doğumda hiç kolay değil canım bebeğin sağlıklı gelsinde ben 15 gün oluyor normal dogum yapali hala kendimi toparlayamadım 
0 oy
tarafından
Haftandaa gelmiş ben oğlumda öyleydim. Normal doğum yapmam gerekirken. Sezeryan oldum sıpa kordon dolanmış boynuna kalp atışları gittikçe kötüleşiyordu bence durma sezeryana gir
tarafından
Benim oğlumada strese girmiş dediler ultrasonda iki elini boynuna doğru götürdüğü için kordon dolanmasını görmemişler di bekleme cnm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu tarz durumlarda normal dogum riskli zaten doktor o riske girmez emin ol kötülüğün için demez doktoru dinlemelisin 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Normalde durumu genel olarak nasıldı bnce bir Dr a daha gitmelisin bn pek güvenmdm ya nedense özeller hep hemen sezeryan diyor
0 oy
tarafından
39 haftada hareket azlığından acil sezeryan oldum canım korkma . Meğer kafasını hepten kanala gömüp kordon dolamış boynuna .

2 günde toparladım bende 

Korkma sakın 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benimkinin suyu azdi gunu gecti acilma 1cmdi 7saat suni sanci aldim nst bangir bangir otmeye baslayinca direk seseryana aldilar cocuk suni sanciyi kaldirmaya bilir acilman yoksa riske atma 
0 oy
(399 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla ve hayırlısiyla kucağına almayı nasip etsin İnşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 138 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 17anneyiz (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 508 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde 3mhnads (1,883 puan) tarafından soruldu

377,975 soru

11,313,390 cevap

34,748 kullanıcı

...