0 oy
881 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Kaynanam sürekli bebek olunca orda kalcam iste yap bana ver sen yemek temizlik yaparsn bize ben bebekle gezerim herkesten bebek  arabasydi bebek seyleri istiyor sürekli böyle seyler diyor ismine bile karisıyor esinin ismi olucakmis yapmak istemiyrm stres yapiyorm 

26 Cevaplar

+3 oy
(4,698 puan) tarafından
O gün geldiğinde yanından bile geçmiyorlar 1 saat bak desen ne işin var ki derler 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu kaynanalar keşke Allah tarafından hamile kalıp kendi çocuklarına baksalar da vazgeçerler şu gelinler den.
tarafından
Ben de hep her kaynana geliniyle birlikte mutlaka bir doğum yapmalı diyorum  :)
tarafından
Ahaha ozmn genç kaynana olması lazım bizimkilerin bi gözü toprağa bakıyor :D
tarafından
Korkarım o zaman da dogurduklarina bakmaz gelinlerin üzerine atarlar yine bi tane güzel bakiyorsun buna da bak diye :)
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Cok haklisin bence de
0 oy
tarafından
Eşinin tavrı ne bu knuda? Şimdiden tepkini koy bence aman yok nasılsa deme bilsin izin vermiceğini 
(350 puan) tarafından
Ben bisey diyince ailesine kötü oluyorm bende kocamin demesini istiyorm ama kocam cok korkuyor sanki evlatliktan reddedicekler etselerde nolur anlamiyorm
tarafından
Kötü ol canım kötü geline kimse karışamaz bırak km ne düşünürse düşünsün çocuk olsa napcaksın yine aman sıkıntı çıkmasın diye bırakcak mısın çocuğunu onların istediği ismi mi koycaksın. Sonra da eşimle ailesi yüzünden boşanmayı düşünüyorum dersin olan bebeğe olur. Bu knularda onlar en başından niyetlerini belli etmiş ben olsam kıyamette kopsa kavgamı eder tavrını koyardım elalem de umrumda olmazdı
(621 puan) tarafından
Desende demesende kötü  olursun ben demedim hiç benden kötüsü yok deseydim diyorum her durumda kötüyüm zaten başta
tarafından
İşte onun için savuncaz hakkımızı km ne demiş dye düşünmek çok saçma
(621 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Canım sen onun için neden evlattan mahrum kalıyorsun sınırlarını sen çiz cok ileri giderse bebek bakmak istiyorsan sen doğur ben sana doğuramam de herkes doğurduğuna baksın de böyle laf söylemezsen susmaz sanki burda bebek yapma makinası falan var sever yeri gelir bakar da ama herkes kendi doğurduğuna sahip çıksın 
(350 puan) tarafından
Ben bi laf etsem kiyamet kopuyor annesi ayilip bayiliyor babasi demedigini birakmiyor aile dramı çıkiyor
tarafından
Üfff bu insanlar niye böyle ya
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Anne bunları çok istiyorsan sen kendin bebek yap de :D senin kararın cnm ama bunlar yüzünden çocuktan mahrum kalma seni. Çocuğun senin kararın yani kimse karisamaz
0 oy
tarafından
Şimdiden böyleyse bebek olsa ne olur acaba? Tavrını şimdiden göster kesinlikle 
(350 puan) tarafından
Ben bes senedir evliyim bi kere bosanma raddesine geldik zaten restimi cektim diye
tarafından
Eşin nasıl peki
(350 puan) tarafından
Ben senin yanindaym bak diyor ama sadece yanimda durmakla olmuyor iste
tarafından
Evlerinize yakın değilse çok datakam gidip gelmezsin olur
0 oy
(366 puan) tarafından
Nefret ediyorum kaynanalardan
0 oy
(650 puan) tarafından
Yapma bencede zaten.
0 oy
tarafından
Sizin bu kaynanalarinizdan ben biktim siz napiyonuz acaba ya bu kadinlarla
tarafından
Onemli degil canim olur oyle
(169 puan) tarafından
Herşeye burunları sokarlarsa bizde gidip gelmeyiz, mesafe koyarız. Vala 5 10 sene sonra hiç gitmem ciddiyim
tarafından
Bende basindan seviyemi korumasaydim emin olun sizden bi farkim olmazdi bastan hata yapiyosunuz herseylerine evet diyerek cizginizi nerde durmasi gerektigini bilecek karsimdaki
(169 puan) tarafından
Ben evet demiyorum Vala. Annesi gel deyınce gitmiyorum. Canım istediginde gıdıyorum. Bozuluyor ama alışacak. İstıyor kı gelin bizden çıkmasın. Sürekli gelsın gıtsın
tarafından
Oyle degil istiyolarki gelin gel dedimi gelsin git dedimi gitsin yap dedimi yapsin yok oyle bi dunya canim isterse
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Eşinle konus istemiyorum de eşinin tepkisi nasıl
(350 puan) tarafından
Saka yapiyormus bi saka en fazla 3 kere yapilir diyorm biktim herseferinde diyor dedim hep sakalari bugune kadar gercek oldu bana istediklerini diyorlar ama ben bisey diyemiyrm iste
(2,321 puan) tarafından
Şakayla karışık istediğini söyleyip yaptırıyo yani
0 oy
tarafından
Aben sen gezdir diye mi çocuk yapıyorum de
0 oy
tarafından
Iyi hosta esinin ismini takacakmis ya ya kiz olsa erkek olmasa o ne olacak dengesiz kadin allahın izine karisyor
(350 puan) tarafından
O zamanda kendi ismi canım :)
tarafından
Niye zorundamisin 9 ay sen kahrını cekiyon onlar isim düşünüp taksin sakin musade etme o tavizi verme herkes haddini ve yerini bilsin
(350 puan) tarafından
Eskiden oyleydi kizim diyor bize laf dusmez diyor hep buyukler koyardi diyor
tarafından
Şöyleki eski eskide kaldi senin eski dedigin 1960 lar simdi 2021 deyiz anne devir degisti alistirin kendinizi de
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Çocuk olunca da baksalar keşke dersin bırak çocuk istesin bakarız desin ... 
0 oy
(2,602 puan) tarafından
Bende  ikinciyi  yapmıyorum  güya  kızımı  alip kendi  bakacakmis ☺️☺️
0 oy
(169 puan) tarafından
Bende aynı şehirde olursak çocuk istemiyorum. Ki gerçi aynı şehirde olsakta mesafeyi koruduktan sonra, kocan laf söyledikten sonra birşey olmaz. Bizim 2vesait var aramızda. Arabasız gelemezler.Ben inşallah başka şehre gidince düşünüyorum. Ayrıca eşine söyle çocuk olursa 9 ay ben taşıyorum, adına ben karar veririm, sende fikir verirsin de. Bilmiyorum ben kaynanama lafı geçse ev ev üstüne olmaz, mesafe iyidir falan hep diyorum. Eşime de diyorum. Benim aynı evde yaşamayacagımı, aynı hafta içi 2kez görüşmeyecegimi bilir. Bence sende ev yakınsa evi uzaga taşı. Yakınsa sürekli gelir. Ben eşime diyorum. Yakın olsa birileri hep gelse kapıyı açmazdım. Böyle yapabilecek misin o var. Tavrını belli etmen gerek
0 oy
(169 puan) tarafından
De ki çocugun adına biz karar verecegiz anne baba olarak. Çok hevesin varsa dogur de. Bilmiyorum ben mi çok fevriyim. Mesafe koy kaynanana
0 oy
(850 puan) tarafından
Vallla yapar mı yapar, burada çok örneğini okuduk. Biraz sınır çiz sonra yap yapacaksan. Herkes yerini bilsin. 
0 oy
(3,846 puan) tarafından
Valla benimki de is çıkışı  hep size ugrayacam hergun buraya gelcem diyordu.  Yok bacim uğramıyor  öyle  hergun.  Tamam uğruyor  ama arada hiccc bırakmadım mesela ben altindan kalkmaya çalıştım  her işin.  Yeri geldi  tepkimi de koydum kendi düzenimiz  dışına  cikmadım...

Ama hislerinde de cok haklısın  ne diyeyim insan ifrit oluyor öyle  aşırı  sahiplenici konuşulunca. 
(350 puan) tarafından
Kuzum bizim yarim saat yol var her izinli oldugunda esim cagiriyor bi de yatyiyorz esime baski yapiyor izni bitene kadar yatiyor her hafta gidiyorz hafta icide her gun en az gunde 1 kere arar esim bana verir konus diye 2 saat konusurz aksam olur yatar esim ertesin gun yine boyle
(3,846 puan) tarafından
Hmmmmm al birini vur otekine. Ama benim esim koyuyor canim seviyesini.  Oyle olmasa cekip çevirmek  her seyden haberdar olmak kontrol etmek istiyor.  Benim oglum modunda takılıyor.
Sınırını  ciz derim yavaş yavassssss...
0 oy
(2,251 puan) tarafından

Yap bana ver sen yemek temizlik mi yaparsın bize ben bebekle gezerim mi diyor? :blink:

K.o.c.a.k.a.r.ı.y.a bak sen gitsin kendi yapsın bebeği. Tıp ilerledi yaşın müsait bence sen yap önce bebeği de.

Ben sinir oldum burda sakın yapma bebek daha.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 168 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eminebbk (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 331 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 438 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,516 göst.