0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (711 puan) tarafından
Biri yüzük testi diğeri makas bıçak ikiside kız ultrasondada göstermiyor ne olcak halimiz çatlayacam artık 20 hafta oldu :D

9 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Sekerli seyler yiyip gitseniz muayneye tepine tepine gorur doktor
(711 puan) tarafından
Canim onuda denedim yok sirtini donup kapatiyor kendini doktor cok degisik pozisyonda duruyor dedi. :/
(1,737 puan) tarafından
Kiz evlat iyidir bu arada şöyle 3 yaşa kadar  çok tatli oluyorlar ama sonra birey olduklarini ogrenince sivri dilleri fena 2 kizim var ordan biliyorum
(711 puan) tarafından
Dimi valla basa bela :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım ne istiyorsun
(711 puan) tarafından
Canim fark etmiyor saglikli olsun ama merak basladi bende artik :)
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ben doğumda öğrenmiştim :)) 
(1,601 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım benim de kızım 7 aylıktı belli oldu kızlar geç belli oluyor
(2,765 puan) tarafından
Amin canim bazi doktorlae tam net bilebiliyorlar bazilari bilemiyor canim kordonla pipiyi karıstiriyorlar
(1,601 puan) tarafından
Aynen ama oğlum da devlet Hastanesi'ne gittim söylemedi dr özele gittim hemen söyledi bazıları gıcıklık olsun diye söylemiyor sanki
(2,765 puan) tarafından
Benimde ayni 18 haftaya kadar soylemedi 18de 3lu tarama yaptirdim arastirmada orda soylediler pipisine bak annesi bi oglan geliyor demislerdi
(2,264 puan) tarafından
Sürpriz olan kız :)) birde oğlum var
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Benimki de görünmüyordu doktor git çikolata ye yarım saat sonra gel dedi dediğini yaptım öyle girdim gördü:D

(711 puan) tarafından
Ay artik dondurma yiyip gidecem dondurma yiyince hareketli evde birde yemek yiyince falan bakalim resmen sirtini donup kendini kapatmis cenin pozisyonuna doktor cok degisik pozisyonda duruyor dedi :D
(3,107 puan) tarafından
Hahaha benim karnimla bayağı oynuyordu daha önce görmeyince çikolata ye dedi :D süt iç çikolata ye gitmeden belki görur :D ben tam 20 haftalıkken öğrendim
(711 puan) tarafından
Hahahah biz en son.ramazan ayinda gitmistik orucluydu galiba cocugum :Ddddd sjsjsjjsjs
(3,107 puan) tarafından
Hahaha :D
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Gönlünden geçen olur inşaallah 
(711 puan) tarafından
Valla farketmiyor canim ama merak basladi artik ne tasidigini bilmek istiyor insan :)
0 oy
tarafından
Ay ben dayanamaz baska doktorada giderdim surekli
(711 puan) tarafından
Kocam korka korka goturuyor kiz beni doktora korona kapicamda ilacta icemicem diye  :Ddd
tarafından
Anladim randevuya sabah cok erken git sen uyudugunda soluna oda iyi pozisyon aliyor cok tepretmeden hemen gir muayeneye
(711 puan) tarafından
Randevum cuma gunu saat sabah on bucukta canim bakalim ne olucak direkt muayneye alir bakar zaten ondan once bir guzel yemek yiyip tatli ne bulursam yiyecegim bakalim bu sefer ne olcak.
tarafından
Gosterir insallah ya
0 oy
tarafından
Allah gönlüne göre versin sağlıkla gelsin inşallah. Cinsiyeti öğrenince buraya yaz canım bakalım gerçek çıkacak mı :)
(711 puan) tarafından
Cuma gunu kontrolum canim dua edin gostersin gostermiyor :/
0 oy
(7,910 puan) tarafından
Büyük ihtimale kız geç gösterenler kız oluyo 
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Aha koca karı gidişatı kız inanma bele şeye

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 744 göst.
0 oy