0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
Ya niye böyle bilmiyorum birbuçuk senedir evliyim 2 erkek kardeşim var küçükle çook kvga ederdik :D o zaman sinirle daha çok laf saymak isterdim hıncımı alamasam sinirimden oturur ağlardım ama şimdi o kadar pişmanlık duyuyorum ki vicdan azabı çekiyorum resmen :D Keşke hiç cevap vermeseydim yada hiç kavga etmeseydim diyorum sürekli :D bazen gece aklıma gelince uykularım bile kaçıyor 

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından
düzenlendi
Pişman değilim ahahaj 
tarafından
Uzasın bida gideceğim haftaya ahahha berbere para vermesin
(2,350 puan) tarafından
Nede masum bakmis
(344 puan) tarafından
Bende bianlık özgüvenle yaptım aynı şeyi :D kardeşim ağladı sonra hayatımın pişmanlığı :Dd
tarafından
Yok ya :DD beni çok sever yaa ondan ağlamaz üzülmez
tarafından
Ehe bak sıkıldıysan gel saçımı kazı diye arıyor
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ben :) evin en küçüğü olarak baya üzdüm ablamlari;/
(344 puan) tarafından
O zaman farkında olmuyorsun ama evlenince işte bir yandan vicdan vuruyor bir yandan pişmanlık :D
(9,651 puan) tarafından
Kesinlikle:) anne olunca insandaki vicdan merhamet herşey boyut degistiriyor
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Ne aptalca şeylerden kavga ederdik buna üzülüyorum şimdi arada konu açılınca çok gülüyoruz hakkat ne kadar manyakmışız diyoruz 
(344 puan) tarafından
Öyle vallahi boş beleş sebeplere ne kavgalar çıkardı :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kız bebekken kardeşime durup dururken pat diye vurup ağlatıyordum heralde kıskanıyormuşum arada mevzusu açılır kardeşim inattır derim sonra senle başedemedim iyi olmuş hiç pişman değilim inan zaten büyüyünce hiç kavga etmedik
(344 puan) tarafından
Küçük kardeşle arada biraz yaş olunca kısknçlık gerçekten çok oluyo :D
(13,202 puan) tarafından
4 yaş var tam
0 oy
tarafından
Ailenin en sinirli insanı bn olunca abla kardeş hepsini dövdüm pişman mıyım onlar da hak Etiler şimdi sebebsiz yere vurmamisim dir 
(344 puan) tarafından
Ayy bacım bu düşünce bana da nasip olsun :D
0 oy
tarafından

yooo o kavgaları özlüyorum ben :D arada yine tartisiriz kiz kardeşimle  :D

(344 puan) tarafından
:D alışınca insan kavga etmeden durmuyor ama :D kız kardeşler arasında özellikle
tarafından
kesinlikle öyle canim :D simdi ikimiz  daha bilincliyiz ama yine de huyumuzdan asla vazgecmeyiz :D :D
0 oy
tarafından
Ben de iş yapmıyor diye kızardım o hep ilgi sevgi beklerdi abla sev beni derdi ben anca telefonla eşimle konuşurdum. Kardeşim ağlardı. En son gittiğimde iki gün kaldım. Yine gitcem nasibse bugün diyo ki habire kocanla mesajlasiyon sevgili gibisiniz. Onla mesajlascaksan gelme diyor :) ama çok özledim onu evlendim sanki kardeşime ihanet etmiş gibi hissediyorum kendimi.
(344 puan) tarafından
Öyle oluyor gerçekten kardeşle arada birazda yaş farklı olunca evlat gibi oluyormuş :D evlendikten sonra mı geliyor bunun pişmanlığı hep
tarafından
Evet o doğduğu zaman annem ev isleei yapar tarlaya yövmiyeye gider iki ağaç arasına sancak kurar kardeşimi oraya yatırır ben başında beklerdim arada gelir annem emdirirdi. İnanki kızım gibi seviyorum sanki hep küçücük gözümde. Aramızda sekiz yaş var. Oo benim duâmdı hep kardeşim olsun istiyordum. İyikide rabbim nasib etmiş. Annem 6sene oldu vefat edeli. İlk zamanlar uvvv kardeşimden ne dayaklar yedim. Beni sevmek istiyordu habire güreş yapıyorduk o ben den güçlüydü. Ben de sıkıntıya gelemiyorum habire beni hirpalardi. Strest topu gibiydim elinde. Şimdi onunla zamanlarını çok çok özlüyorum. Abla benimle yat bu gece derdi. Ben kolum ağrıyo vs derdim. Hiç rahat edemezdim. Ama şimdi varya saçının kokusunu nasıl özledim. Bimde çalışıyordu işten cikti yakında nişanı olcak şimdi evde tek başına badana yapiyo, halı yıkıyor. Ben evleneceğim sıra bana çok yardım etti hep birbirimize destek olduk. Ama şimdi hamileyim gitsem herşeyi yaparim ona iş bırakmam o yüzden sana bir şey olmasın gelme abla biz babamla yapiyoz diyor. Ben de nasibse nişana gidicem .
0 oy
tarafından

Ben ablam ile cok kavga ederdim simdi ikimizde evlendik cok özlüyoruz birbirimizi :(

(344 puan) tarafından
Aslında en güzel en değerli zamanlarımış ne saçma şeylere kavga etmişiz de harcamışız o zamanları diyor insan :D
tarafından
Aynn canm :)
0 oy
(119,071 puan) tarafından
ben yaa cok ozluyom o gunleri
(344 puan) tarafından
Çok güzel günlermiş değerini bilemedik :))
0 oy
(154 puan) tarafından
Yooo:D tam tersine şuan 6ay sonra annemlere geldim kardeşimle hala atisiriz gerektiği yerde kızarım tartışırız ama şükür küsmek gibi bişey yok bizde aradan beş dakika geçince gülerek konuşuruz eskiden az dovmedim ******** de bana vururdu:D ablamla saç baş yolardık tabi onlarla evlenince değişti konuşmadan günümüz geçmez şükür
(344 puan) tarafından
:D kavga kız kardeşler arasındaki bağı daha d güçlendiriyor sanki :Dd
(154 puan) tarafından
Ooo hem de nasıl :D valla ellerimde ablamın saçları kalırdı şuan ayrılmaz 3lu olduk büyük ablam ne kadar erken evlenmiş olsa da hiçbirimiz birimizden vazgeçemiyoruz
0 oy
tarafından
Ben gidince yine giriyoruz birbirimize saç baş değişmedi pek jckfjfj
(344 puan) tarafından
:Dd siz eski heyecanları kaybetmemişsiniz
0 oy
(324 puan) tarafından
Ahhh bacım gece gece nerden okudum  bu postu gözlerim doldu hemen zaten özlem çekiyorum çok özledim ailemi bide hamileyim aşırı duygusalım  bu aralar :)
(344 puan) tarafından
Mesafede uzak olunca vallahi acısıda bir başka oluyor :)
0 oy
(264 puan) tarafından
benim 5 erkek kardeşim var en büyükleri benim sürekli beni sinirlendirirlerdi babam kizardi.tabi cok ozledim o günleri ya
(344 puan) tarafından
Tek kız olunca daha bir başka oluyor şimdi :D evden ayrılınca eski günlere çok acıyor insan yaa
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende aynı senin gibi hep derim keşke hiç kavga etmeseydim ama oda evin tuzu biberi
(344 puan) tarafından
O zamanda kavga etmeden durulmuyodu işte:D annem kavga ederken bizi ayırmaya çalışınca kızardım :D elleme Bi hıncımı aliyim diye şimdi üzülüyorum
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Yine olsa yine yaparım kardeşliğin tadı tuzuydu bence :D abimle çok kavga ederdik git artık kurtulayım senden derdim 12 saatlik yola gitti bi uzuldum önce sonra yan yana gelince yine aynı dedim iyiki gitmiş :))
(344 puan) tarafından
Benim kardeşimde 22 yaşındayken ilk gelene verin de kurtulalım derdi :D nişanlanınca niye verdiniz daha yaşı küçük diye kaç gün söylendi :D gerçekten de kardeşliğin tadı tuzu
(1,296 puan) tarafından
Aynen öyle cidden çok ozleniyor o günler :)
0 oy
tarafından
Yaptıklarımdan pişman değilim aklım yapmadıklarım da :)
(344 puan) tarafından
Tuttum bu yorumu bacım :Dd
tarafından
Tamam :) :)
0 oy
(48,481 puan) tarafından
biz hala abimle yarim saatten fazla iyi yanyana duramiyoruz ☺️ bitmedi kavgalarimiz bitmez de ☺️
(344 puan) tarafından
:D araya mesafe girmeyince birşeyde değişmiyor galiba :D
(48,481 puan) tarafından
biz ne ayri nede beraber durabiliyoruz oldum olasi tom ve jery gibiyix
0 oy
(3,830 puan) tarafından
7 kardeşiz hiç biriyle kavga ettiğime pişman olmadım çünkü pişman olacak kadar uzaklaşmadık hala ederiz :)
(344 puan) tarafından
Bacım 7 kardeş zaten kavga etmeden durabilmeniz mucize olurmuş :Dd
(3,830 puan) tarafından
Hahaha aynen öyle :))
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Pisman degilim hatta çok özledim geri dönsek de daha çok uzasa jsjsjansn9
(344 puan) tarafından
:Dd kardeş kavgası candır :Ddd
0 oy
tarafından

Aslaaaa:Dkeşke yine o zamanlara dönsemde yine kavga etsek:'(