0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dedim ki bak kız aşı olmadı 1 ay sonra olucakmış annen oldu de ee bende bidahaki sefere aynı parayı yinemi vericek dedim evet dedi dedim biz yok canımızdan aldık o aşıyı annen parayı cebe indirdi dedim ne diyosun sen ya çağır bakiyim annemi sen dedi ben çağıramam git sen konuş dedim evimiz altlı üstlü  indi aşağı kız aşı olmamış sende parayı almışsın dedi oda he aldım elektriği edicem onunla dedi bu para olmasaydı neyle ötecektin ben adliyemi ödeyemedim bak dedi sen çalışıyosun bana paramı veriyosun dedi oda vermiyorum 3 tane evin var kıra alıyosun bakbsen dedi 300 lirayamı kaldın sen dedi bu parayı alırsan birdahaki parayı ben vermem sen ver dedi yada elektriği yarı yarıya öde dedi biz yakıyoz sizde yakıyosunız kaç para fatura dedi 300 dedi tamam al 150 lirasını ver geri parayı dedi aldı geri kalan parayı da çıkarken de öbür ay kirayı aldığında kızın aşı parasınıda ver dedi 

7 Cevaplar

0 oy
(968 puan) tarafından
Iyi yapmassin bir babanne bunu hem evladina hem torununa yapar mi bilemiyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,108 puan) tarafından

Birde hunubyapan babanne :(

0 oy
(6,204 puan) tarafından
Suc esinde herkes kendi evinin elektrigini,suyunu karsilasa boyle kavga olmaz.Kaynanana da Allah akil versin
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın valla bidaki sefere de ya sen tek git yaa eşinle git kaynanan evinde olani bırak bilmesin deme şunu alacaz bu kadar gitti ya bu kadar lazm deme biri para verirse de seslenme söyleme istersede verme diğer aldıklarını da söyle eşine ama kötüler gibi değil ya işte çocuğa su lazım ama para yok annen keşke almasaydi onunla bu eksiği alırdım de
0 oy
(12,855 puan) tarafından
Ne insanlar var beleş paraya konman için atmaca gibi bekliyorlar 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
İyi yapmışsın diger postunu pkuyunca cok sinir olnustum.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 732 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 378 göst.
7 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Eylem ahmet (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 445 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde fatmanurbgc (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 170 göst.