0 oy
571 göst.
Aile kategorisinde (90 puan) tarafından
32 haftalık  hamileyim. Karnım  büyüdükçe zorlanmaya  basladım. Dün ev temizliği  yaptım.  Yemek  yaptım.  Canım  cıktı. Bulasık makinemizde yok. Bulaşıkları  ben kendim  yıkıyorum.  Gece sırtımın ve belimin ağrısından  3e kadar uyuyamadım. Bide buna kaşıntı  da eklendi. Eşim gece vardiyasında calısıyor. Sabah  8de eve geldi.  Kahvaltı istiyor.  Normalde Kahvaltı yapmadan  yatar uyurdu. O yorgunlukla kahvaltı hazırladım. 10 gibi uyuduk. Valla daha yeni  uyandım. Evde hiç yemek  yok. Kalkıp hazırlayasım da  yok. Kendimi  çok yorgun hissediyorum. Hala dinlenemedim. Eşim 1 saat sonra kalkacak. İlla ki yemek soracak. Ben de başım çok dönüyor. Kalkıp yemek yapamadım. Dısardan yesen olur mu demeyi düşünüyorum. Yani yalan söyleyecem Çünkü yorgunum dediğimde anlamıyor.  Sabah da zorla  kahvaltı hazırlattı. Sizce yanlış bişey mi yapıyorum.? 

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Valla senin yerine kocanın düşünmesi lazim dinsizin hakkından imansiz gelir demişler boşver yap 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Boyle angutlarla nasil yasam geçiyor  ya onun sana hazirlayip yedirmesi lazim onun evladini tasiyorsun can veriyorsun kan veriyorsun 
0 oy
(916 puan) tarafından
Hiç de yanlış degii senin de dinlenmeye hakkın var 
(90 puan) tarafından
İçim rahatladı  sağolasın
(916 puan) tarafından
Rica ederim ne demek canım robot değilsin ya . Eşinin düşünüp onun teklif etmesi lazım asıl
0 oy
(118,484 puan) tarafından
bi makarna yap kiz 10 dk alir
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Hiçte yanlış değil. Kuzum onun anlayışlı olması gerekiyor 
(90 puan) tarafından
İçim rahatladı sağol vicdan yapmıştım biraz
(2,039 puan) tarafından
Kız bırak vicdanı filan tadını çıkar senin kendini çok yormaman lazım birde öyle düşüncesiz adam için hiç vicdan yapma hatta bundan sonra iş yapmasan bile yemek yapamadım dışardan söyle de azcık keyfini çıkar :)
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Başım dönüyo değilde canım sunu çekti desen almaz mı 
(90 puan) tarafından
Canım bişey çekmiyor  ki. Dün canım ne istiyorsa  aldı.  Sahte olur öyle desem.
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Yoo sende cansın ne olcak ki birazda kaçamak yap 
0 oy
tarafından

Bence yanlış yaprysn bi yemek en fazla kaç dk nı alır ki

Kocan da sizin için çalışıyor

Aç aç nasıl göndercn ki 

(90 puan) tarafından
Aç  aç  göndermeyecem. Zaten çarsıda işi var . Gitmişken paket bişey alabilir.  Üstelik  çalıştığı  iş yerinde akşam yemeği veriyorlar. Ramazanda iftara yetişemeyip  hep orda yedi. Gayet de güzel  yemekleri.  Üstelik özellikle et yemeklerinde kendi payımı bile  ona  veriyordum. Ben doydum diyordum. Çalışıyor diye. Ama bana da haksızlık. Bi kere bile ne sofra kaldırmışlığı var ne yardım ettiği her seyi tek basıma yapıyorum. Ben de can taşıyorum bana da yazık.  Bi gün dinlenmek istiyorum.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bu kasinti dediginiz sey bacak,kol,sirt bu saydiklarimdan birisiyse gec kalmadan doktora gidin
(90 puan) tarafından
Bacaklarım göğüslerim  ve karnım kaşınıyor. Doktora  göğüs kaşıntımdan bahsettim.  Krem istedim  vermedi. Niye öyle  dediniz korktum şimdi
(6,203 puan) tarafından
Cunku bacak kasintisi karaciger enzimleri yukseldiginde olabiliyor o yuzden ve bu da iyi bir sey degil enzimlere bakilmasi gerekiyor
0 oy
tarafından
Yoo 7 24 hep yapacan diye bisey yok.  Sorunun olmasa bile arada disardan isteseniz ne olacak 
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Eşinizin tepkisini siz daha iyi bilirsiniz tabi bir de buna bütçeyi de düşünmek gerek. Biz eşimle arada dışarıdan söylüyoruz çünkü sıkılıyoruz. Ben yemek yapmak istemiyorum o da ev yemeğinden sıkılıyor. Bu güne kadar yemek yap demedi ama ben o sorumluluğu üzerime bindirmişim. Daha hamilesiniz bebeğiniz doğunca yapamayacağınız zamanlarda olacak. Şimdiden yavaş yavaş eşinizi alıştırabilirsiniz. Varsa imkanınız buzluğa donuk ürün atın. Yapılması kolay olan. İnanın işinize çok yarayacak
0 oy
tarafından
Eğer huysuzluk çıkarıcak bi insansa hazır bi çorba makarna yapabilirsin anlayışlı biriyse söyle tabi nolcak 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
niye yanlış olsun dışarıdan yeseniz ne olacak ki yani 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben çok yaptım sende yap 
0 oy
tarafından
Benim ki alışmış mutfağa bakiyo bişey yok ya dışardan söylüyo yada kendi yapıyo:)) konuşmama bile gerek yok:)) ilk geldi hani yemek dedi bende ters ters baktım karnimdaki yeterince beni yiyo sana gerek yok ses etme dedim o oldu daha ses etmedi:))) tmm çalışıyo yoruluyolar ama bizde yoruluyoruz hamileliğim çok zor geçti:( doğum yaptım bu sefer de çocuk durmuyo napim elimde olan bir şey değil ki:( gerçi görüyo halimi ondan da ses etmiyo belkide:)))
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yaptığın  da hiç  kötü  birşey yok  canım  kocan anlayışsız  bir gün  dışarıdan yese hiç bir şey olmaz 
0 oy
(564 puan) tarafından
O ne ya köle gibi eşin de gerçekten çok anlayışsız ben yataktan kalkıp eşime hayatta kahvaltı hazırlamam o da zaten uyandırmaz hele ki hamileyken asla. Uyanana kadar bekler ya da o da yatar uyur. 
0 oy
(859 puan) tarafından
Zıkımın kökünü yesin desem ayıp etmiş olurmuyum. Kalksın kendisi yapsın iki canınla o yorgunlukla yemek mi yapcan dışardan söylesin hem kendine hem sana 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 266 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 213 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 434 göst.
0 oy
6 cevap 167 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi yilmaz (8 puan) tarafından soruldu