0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
Doktor lens yazdı miyop var ben de internetten alan var mı acaba bu lens marketten alışveriş yaptınız mı 

4 Cevaplar

0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bende lens kullanıyorum ama internetten almıyorum optik uzak mı orda alsan göz sonuçta önemli 
(181 puan) tarafından
Var canım ama baya uzak ben şehirdne uzla bir yerde oturuyorum bana da internetten al dediler eski Bi gözlükçü bizde ordan söylüyoruz zaten demişti canım da buraya sorayım dedim alan vardır diye
(1,845 puan) tarafından
Bilindik kendi lens sitesinden alabilirsin iyice araştır mutlakaa
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Lens market iyidir, ben oradan söylüyorum ve solüsyon da hediye geliyor. Istersen denemek için birer kutu söyle. Memnun kalırsan tekrar sipariş edersin.
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben on yılı geckin süredir ordan aliyorum canim cok memnunum iki kutu ustune solisyon bedavaya geliyor ve aşırı ilgililer gozlukcuden vs alirsan cokpahliya geliyor hayatta gidip almam
(181 puan) tarafından
Birde gözlükçü bana çok uzak canım otobüs kullanmıyorum çocukla virüs var diye en iyisi internet çok teşekkür ederim
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Ailecek lens marketten sipariş yaparız. aşırı güvenilir müşteri memnuniyeti için wlinden gelenin fazlasını yapan bir site... Yanlış sipariş versiyseniz adamlar kargolasa bile ürünü size suç asla bulmayıp hemen geri iade alıp yenisini gönderiyorlar... Geöen ay doktora muayene oldum ellerinde benim lens numarası yokmuş yurtdışından getirteceğiz dediler. Elinizde hiç kullanacak lensiniz var mı diye sordular. Bende numaram değişti bu lensten hiç elimde yok dddim. Ve beni mağdur etmemek için diğer siparişiniz gelinceye kadar size hemen hediye lens gönderelim diyip sağlı sollu hediye lens verdiler 2 gün içinde.. Sırf ben ortada kalmıyım diye.. Hediye solüsyon desen söylemiyorum bile... Kesinlikle hakkını vererek yapıyorlar işlerini 
(181 puan) tarafından
Ayy çok teşekkür ederim canım hemen sipariş veriyim bende
(1,011 puan) tarafından
Güvenebilirsin canım fazlasıyla iyi :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
23 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 979 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,176 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
23 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kezban Demirdelen (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu

377,347 soru

11,292,488 cevap

34,711 kullanıcı

...