0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Giden varmı o doktorlara

2 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Dedigin doktorlarla ilgili bilgim yok ama 12 haftalikken kanama gecirmistim ve oraya acile gittik   acil muyene odasinda doktoru beklememi soylediler tam bir saat bekledim ne gelen var ne giden hamileydim ve cok kanamam vardi.  En sonunda ciktik hastaneden   hemen  namik kemale  acile gittik ve beni hemen sandalyeye oturtup  polkinlige cikarip doktora kontrol ettirdiler  yarim saat icinde hastaneden  ciktim birsey yoktu bebegimin  yerlesme kanamasi olabilir dediler ilac verdiler.  Ve tam 3 saat sonrada sehir hastanesinden aradilar ben eve vardim hala  bekliyor olcaktim onemli birsey olsaydi ne olucakti. 

Boyle birsey gecti basimdan yani. 
(3 puan) tarafından
O hastanede acaba detaylı ultrason yapıyorlar mı
tarafından
Evet yapılıyor canim.. 2018 de yaptirdim ben
Bir ücretli bir ucretsiz var 120 falandi fiyatı fazla değildi en son hatırladığım
(3 puan) tarafından
Acaba o hastanede renkli ultrason yapıyorlar mı
(3 puan) tarafından
Bide acaba orda renkli ultrason yapıyorlar mı
tarafından
Tam emin degilim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözde hanımın iyi olduğunu duydum . Aynı hastanede simge faydalı diye bir doktor var kesinlikle tavsiye etmem . Beni bir muayne etti korunmayı bırakalı 3 ay olmuştu çocuk düşünüyorz regl düzensizliğim var dediğim halde her ay oluyorsun ama dimi diyerek beni gönderdi ne folikasit ne regl düzenleyici hiçbirsey vermeden . Şuan hamileyim çok şükür Genesis volkan bey'e gidiyorum kesinlikle tavsiye ederim mükemmel bir doktor 
(3 puan) tarafından
Evet simgeyi tavsiye etmediler özele gidecek durumum yok malesef
tarafından
O zaman namık Kemal'e git orasida güzel bir hastane doktor tavsiyesi yapamicam ama illa ki.bulursun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 400 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde aybuke22 (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 222 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde aybuke22 (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.

377,174 soru

11,287,704 cevap

34,693 kullanıcı

...