0 oy
324 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (426 puan) tarafından
Kızlar önceki postlarımdan belki hatırlarsınız. Benim suyum az. Doktor artık haftada 1 çağırıyor suyuma bakıyot. Her seferinde ecel terleri döküyorum kötü haber alacam diye. En son dün alttan muayene ettiler. Muayene sırasında kanamam oldu. Bugün gece şimdi lavaboya gittim, lavaboda kahverengi akıntı geliyor. Başına gelen var mı? Alttan muayene sonucunda olmuştur değil mi? Kafayı yemek üzereyim, hayırlısıyla sağlıkla yavrumu kucağıma alabilseydim :(

12 Cevaplar

0 oy
(69 puan) tarafından
Alttan muanede oluyor canım korkma ınsallah benim de oyle oldu 
(426 puan) tarafından
İnşallah öyledir kuzum, Allah razı olsun.
(69 puan) tarafından
Insallah canım ya doktor kendiside dedı alttan muanelerde sonradan kanama olur sakın korkma demıstı
(426 puan) tarafından
Tamam kuzum çok sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki kez alttan oldum bn öyle bir şey olmadı.doktora git mutlaka.bana normal gelmedi.nisan gelmiş olabilir belki.
tarafından
Akıntı geliyor mu devamlı
(426 puan) tarafından
33 haftanın içindeyim kaç srfer alttan baktılat canım hiç birinde gelmemişti. Sadece bu muayenede geldi. Devamlı gelmedi. Lavabodan sonra gelince korktum
0 oy
tarafından
Bana da olmuştu. Sancim bile olmuştu biraz
(426 puan) tarafından
Allahım koruusun miniklerimizi.
tarafından
Amin canm ben 20 gün önce doğurdum :)
0 oy
(6,676 puan) tarafından
Kac haftaliksiniz?altdan muayinede oluyo bendede olmusdu
(426 puan) tarafından
33+4 canım. Nasıl korktum kuzum herkes de olmuş.
0 oy
(968 puan) tarafından
Bende karnima sert bastirdi diye bile pldu canim korkma bobrekte sorun vardi adam deldi resmen hastaneden cikmadan lavobaya gttm bendende gelmisti 
(426 puan) tarafından
Onunla geçmiş olsun kuzum. Zaten suyum az diken üstünde duruyorum birde kahverengi lekelenmeyi görüncr panikledim. Çok sağol kuzum.
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnm altran muayne sonrası sancım baslamıştı dogum başlamıştı
(426 puan) tarafından
Allahım esirgesin kız. Daha 33 haftanın içindeyiz. Bendede suyum az sızıntı oluyor olmuyor muallaktalar. O yüzden her hafta suyuma bakılıyor.
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Alttan muayenede oluyo canım korkma normal çok aşırı olmadığı sürece Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli ömürlü kucağınıza almak nasip etsin inşallah 
(426 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Normal canim benim 1 hafta surmustu kirmizi akinti olmadigi surece korkma kahverengi normal
(426 puan) tarafından
Valla kuzum suyum zaten az, bir de kahvrrengi akıntıyı görüncr nasıl panikledim. Rabbim yavrularımızı korusun
tarafından
Amin canim insallah sen yine hareket takibi yap bebegin 2 saat hareket etmezse hastaneye git ama cati muayenesi yapinca doktor demistir adetinin son gunu gibi akinti olur diye demedi mi
(426 puan) tarafından
Hareketlerini takip et azalma veya hissetmeme olursa direkt gel dedi. Altımda turnuaol kağıdıyla geziyorum canım.birde nst ye bağlıyorlar işte.
0 oy
tarafından
Bana doktor lekelenme şeklinde kan gelirse korkma demişti çatı muayenesi sonrası. 
(426 puan) tarafından
Banada şeşfaf bir şey varya hani mandal gibi açıyorlar adını bilmiyorum onunla bakıyorlar test yapıyorlar sızıntı için. İlk defa kan grlince korktum canım.
tarafından
Hmm anladım, onu bilmiyorum açıkçası ama bazı arkadaşlar kendilerinin başına geldiklerini yazmış o yüzden inşaallah önemli değildir.
0 oy
(748 puan) tarafından
Oluyo cnm bnm hiç kanamam yokta alttan muaynee ola ola kanama baslattılar 
(426 puan) tarafından
Bendede ilk defa geldi normalde bakarlardı hep de canım. Rabbim korusun miniklerimizi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet cnm benimde oldu korkma yat dinlen 
(426 puan) tarafından
Valla 33 haftalığım hayırlısıyla 38 i görseydim bi canım. Diken üstündeyim sürekli.
0 oy
tarafından
Bende doğuma kadar hiç alttan muayene olmadım 
(426 puan) tarafından
Benim suyum az canım. Şüpheye düştüklerinde alttan test yapıyorlar sısıntı var mı diye. Bir an evvel haftamın dolup bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum çok korkuyorum
tarafından
Anladım canm inşaallah sağ salim allahın izniyle kucağına alırsın bebegini

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 154 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
14 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 860 göst.

377,103 soru