0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kemoterapide bi ilac varmis onu cok fazla koldan vermiyceklermis göğüs üstune  PORT takilacakmis bu nasil oluyor bilen varmi acaba herseyden cok korkar oldum artik yaa bi acisi agrisi feln varmi nasil takilacak cok merak ediyorumm..

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annem kemoterapi aldı ama bu kadar ayrıntı bilmiyorum
tarafından
Anladm cnm sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bayıltıp takıyolar o portu diye biliyorum canım ufak bi ameliyatla yani tedavin bitene kadar duruyo vücudunda bitince çıkartıyorlar. Geçmiş olsun çok
tarafından
Tesekkur ederim
tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Rabbim şyan okunan ezanların yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah Rabbim seni ailene bağışlasın 
tarafından
Aminn cok tesekkur ederim ❤
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gögüs üzerinde t kemik var ya oraya takılıyor kalıcı serum yolu açılmıyor damardan oradan veriyorlar. Kayınpederime taktırmıştık biz. 
tarafından
Ameliyat gibi mi takiliyor acaba yani orasi uyusturuluyordur degilmi yada komplemi uyutuyorlar
(13,202 puan) tarafından
Lokal yapıldı galiba canım zor bir işlem değil korkma sakın ama çok kullanışlı Allah şifa versin canım.
tarafından
Amin abla sagol
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Hicbir bilgim yok canim. Rabbim şifa versin insallah 
tarafından
Amin abla sagol
0 oy
tarafından
Canım benim bi bilgim yok ama sen nasılsın iyiye gider inşallah her şey ❤️ seni her gördüğümde gözlerim doluyo 
tarafından
Valla abla gunduzleri pek agrim olmuyor ama geceleri geberiyorum sanki agrilardan bazen sabah uyandigimda oluyor rabbim buyuk nediyim insallah buda benim bi imtihanimdir ve hayirlisiyla gecerim insallah bu imtihandan :(.
tarafından
İnşallah canım inşallah hep gözüm seni arıyo müjdeli haberi vereceksin diye bekliyorum
tarafından
Insallah o gunde gelir abla
0 oy
(175 puan) tarafından
Kanser hastalarında ılaclardan kemoterapilerden dolayı damarlar cok cabuk ıncelıyo.damar yolu bulmakta zorlanılıyo. Bu yuzden amelıyat sartlarında port takılıyo. Buda bı daha damar yolu acılmasına gerek kalmaması ıcın. Kemoterapı veya baska bı ılac alıcaksan damardan, dırekt ordan verılıcek canım. Damar aramaya ugrasmıycaklar. Bu senın ıcın daha ıyı olur canım
tarafından
Insallah abla cok sagol takildiktan sonra bi aci veya agri feln olurmu ki acaba
(175 puan) tarafından
Illakı olur vucuduna aıt olmayana bı sey var sonucta orda
tarafından
Tmm abla sagol bilgilendirdigin icin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 765 göst.
11 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sümeyye.k (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 348 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 283 göst.
0 oy
12 cevap 780 göst.

377,951 soru

11,312,842 cevap

34,747 kullanıcı

...