0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından

image

arkdsimin bebeği 15 günlük bugün göbeği düşmüş bı şekilde kalmış bu normal mi birde duş aldirirken suyla temas edebilir mi ?  Lütfen bilgilerinize ihtiyacım var♥️

16 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Posta yorum yapanlara öncelikle tşk ederim yazdıklarınzi ilettim arkadaşıma oda doktoruna danıştı. Göbek bağı diğer bebeklere göre kalınmış o yüzden biraz geç ve tam düşmemiş. Tekrar sağolun
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kaç gündür böyleymiş ve yıkamamış mı cidden hiç temizleyip pansuman gerek sanırım
tarafından
Canım göbek fıtığı olan bebeklerde böyle oluyor, bebekte göbek fıtığı var ve siyahlık kızımda da vardı uzun kesilmiş kordonu bebişin bide
(13,203 puan) tarafından
Kuzum bizim de vardı göbek fıtığı hiç de öyle değildi sanki parça kalmış düşmesi gereken yerden düşmemiş gibi. Ve hiç yıkamamış bebeği hiç pansuman yapmamış kötü bakımlı bir göbek.
tarafından
Ben iki bebeğimdede eczaneden özel hatta losyon ve pamuğu var hala hatırlıyorum fiyatını eşim 50 tl ye almıştı oğluma da da göbek düştükten sonra temizledim kızımda da oğlumda bembeyazdı kızımda hafif siyahlık kalmıştı kordonu uzun kesmişlerdi kızımın hatta lif bile yapıyordum asla geçmiyordu doktor göbek fıtığı indikce geçer dedi kuzum :)
(13,203 puan) tarafından
Bizimki de geçti biz de zeytinyağı ile yaptık pansuman içinde hala azıcık siyah bir damar görünüyor ama bizim hiç böyle olmadı
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Normal duruyor iyileşecek banyo yaptırınca nazikçe kurulasn
0 oy
(119,001 puan) tarafından
sudan bisi olmaz ben gobek bagi varken hergun yikadim bana yika demislerdi ama gobegi bi degisik gibi bilemedim
0 oy
(785 puan) tarafından
Düzgün kopmamış sanki biraz daha parça var gibi hiç öyle değildi benim bebekleriminki bı doktora yollasın resmi 
0 oy
(6,679 puan) tarafından
Sanki kendi dusmemisde koparilmis gibi ya icinde parca var tam dusmemis gibi geldi bana bi doktora  gotursun
0 oy
tarafından
Allah aşkına çocuğu hiç temizlemedi mi hep içinde parça var gibi hemde çocugun temizlenmesi lazım kıyafeti de karnını sıkmış
0 oy
(3,639 puan) tarafından
Düştüyse güzelce banyosunu yaptırıp güzelce kurulasın o yara kabukları düşüyor sonradan göbek deliği de oturuyor yerine zamanla 
0 oy
tarafından
Ya o siyahlık kuruyunca düşer mutlaka ama , göbeği normal gelmedi bana canım ya dışarı çıkmış gibi
0 oy
tarafından
Doktora gotursun bence normal degil dusene kadar temizlemedi mi hic
0 oy
tarafından
Kuzum göbek fıtığı var bide bebekte
0 oy
tarafından
Normal duş aldırsın sonra pansuman yapsin düzelir cnm
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Göbeğine biz sargı bezini yuvarlak yapip 1 lira büyüklüğünde yara bandıyla onu taktım içine girsin diye bir hafta falan sizde öyle yapın bence bide tam düşmemiş gb göbeği değişik geldi bana bi doktora göstersin bence 
0 oy
(502 puan) tarafından
Oglumun da boyleydi sonra o siyah kısım da dustu. Fitik var bebiste canim 
0 oy
tarafından
Göbeği fıtık olmuş gibi dışına çok çıkmış bi doktor görse çok daha iyi olur 
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Doktora gosterilse iyi olur bence sanki içinde kalmis yada cok agliyor ise gibek fıtığı gibi olmus 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 167 göst.
15 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,189 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.
15 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,189 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 380 göst.

377,299 soru

11,291,213 cevap

34,706 kullanıcı

...