0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar annem 3 aylık iğne vurdurmuş iğnenin süresi geçeli 1 ay olmuş ama annem hemen her gün kanama kanama yaşıyor kimi zaman Çok yoğun kimi zaman çok az ama her zaman varmış annem korkuyor ben iğnenin etkisidir diyorum ama yinede ici rahat etmiyor gelecek hafta inşallah kontrole gidicez ama annemin içinin rahat etmesi lazım çok stres ediyor birlikte okuycaz cevapları şimdiden Allah razı olsun 

11 Cevaplar

0 oy
(339 puan) tarafından
Post çıksın kuzum asla iqne yaptırmadım ben 
tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaşım da igneyi bıraktıktan 7 ay sonra adet olmuş ve adeti tam 1 ay sürmüş büyük ihtimalle iğnenin etkisinden
tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım
0 oy
tarafından
O iğnelerin bu tür yan etkileri olduğunu duymuştum ama genede kontrole gitsin ihmal etmesn içi rahatlar
tarafından
Bende öyle dedim canim ama yinede korkuyor inşallah haftaya kontrole gidicez
tarafından
Geçmiş olsun cnm
tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kaç yaşında annen canım 
tarafından
42 yaşında canım
(3,823 puan) tarafından
Gençmiş 1 aydır geçmiyorsa bir kadın doğuma gidin kuzum iğnenin yan etkisi olabilir ama içi rahat etsin pazartesiye randevu alın
tarafından
Sağol canım inşallah randevu alicam
0 oy
(13,203 puan) tarafından
İğneden canım kimde duyduysam hep öyle oluyor. 
(13,203 puan) tarafından
Menapoz değildir yaşı kaç bilmiyorum ama menapoz olsa kanaması olmaz zaten. Sıkmasın canını yok yere.
tarafından
Anneme menopoza gireceksin demişler canım önce sen 42 yasinda
(13,203 puan) tarafından
Korunma iğnesi vurunmasın o zaman ilaç alsın kuzum iğne ile olmaz menapoz öncesi
tarafından
Canım yaşından dolayı hap vermemişler pazartesiye randevu aldık inşallah ignedendir de annem rahat eder
(13,203 puan) tarafından
İnşallah kuzum geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Ay nedendir bilmem aynı sorunu yaşadım. Ama benimkisi hapti. Ve durdrumak için başka ilaca başladım bugün
tarafından
Doğum kontrol hapı mi microgynon du
tarafından
Yaa öylemi bende onu almayı düşünüyordum canım hatta eczacı 50 liraydı pahalı geldi bana ama en ıyisi bu demişti şuan hayal kırıklığı yaşadım:((
tarafından
En iyisi mi inanmıyorum yalan söylemiş eczaci. Bu devletin sağlık ocaklarına ücretsiz dağıtmak için gönderdiği bir ilaç. Koruyuculuğu daha düşük diğerlerine göre. En iyisi Ella ve Yasmin şuan. Microgynon istiyorsan sağlık ocağından talep et ücretsiz vermek zorundalar ve bana yaramadı diye sana da aynısı olmaz ki kuzum insallah ise yarar sende ya
tarafından
Eczacı kız dedi canım artık sağlık ocakları ücretsiz vermiyor ama eskiden veriyormuş bana bu şekil dedi ama şimdi bi düşünmedim değil canım diğerlerinide i sallah soracagim
tarafından
Veriyor kız vermek zorunda hala. Aynen sor bir inşallah işine yarar
0 oy
tarafından
Benim annemde 2 ay boyunca sürekli aynı şeyi yaşadı sprailden dediler  erken menopoza gireceksin felan sonra rahimde bişey olmuş kürtajla aldılar düzene girdi kuzum
tarafından
Iğne vurdurmuş muydu canım
tarafından
Bilmiyorm ki bebeğim
tarafından
Çok sağol canım yinede❤❤❤
tarafından
Sendeee❤️
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Evet ben yaşamadım ama  o iğne kimi insanda böyle bi yan etki yapıyormuş.Adet gibiyse sıkıntı yok bence ama adet kanamasından fazlaysa doktora gitmeli
tarafından
Çok sağol canım
0 oy
tarafından
İğnenin yan etkisi bu. Bende bu iğneyi araştırdım vurmak için ama sürekli kanama görülmesi en çok görülen yan etkisiymiş bu yüzden vurmaktan vazgeçmiştim 
tarafından
Bende vurmuştum canım ama bende aksine çok az ama aynı bir hafta adet oldu annemde de çok aşırı kanama yapmış
tarafından
İşte annendeki yan etki en sık olanıymış canım
tarafından
Aynen öyle canım teşekkür ederim fikrini paylastigin için
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim kaynanam da yaptırmıştı canım. Onunda sürekli kanaması oluyordu. Daha sonra iğneyi bıraktı. Normal galiba hormonları degistiriyorsa belki de . Bı fikrim yok canım baska.
tarafından
Çok teşekkür ederim canım kaynanada çok geçmiş olsun
0 oy
(153 puan) tarafından
Vallahi cnm ben o iğne yüzünden kansız kaldım 3 ay boyunca bitmedi kanamam devlete gittim ilgilenmedi özele gittim kanımı durdukmak için ilaç verdi ihmal etmeyin lütfen şu iğneyi kullanmayın gerçekten çok kötü hormonları bozuyo 1 buçuk senedir bebek istiyorm hala olmadı hormonlarim daha yeni düzeldi dusn 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 428 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sumeyyegoleli0909 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
4 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
14 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mbbatnngghu (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Poncikk (483 puan) tarafından soruldu

377,328 soru

11,292,004 cevap

34,710 kullanıcı

...