0 oy
969 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından
Merhaba kizlar

Aranizda cok ugrastim olmadi sogan suyu ictim 15 gun gebe kaldim obur ay diyen varmi bende su an kullaniyirum ve bir senedir adet duzensizligim var bugun doktorora gittim adetimin 3.gunu hormon versdim sonuclar harika cikmis bazen gecikmeler olabilir dedi 3gundur de sogan suyu iciyorum faydasini gordunuzmu yada gordugunu duydugunuz bi orkadasiniz varmi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim cok tanıdığım var sogan kuruyle hamile kalan. Rahmi temizleyip adetini düzene soktugu idin kolaylastiriyoms
(89 puan) tarafından
Ben 22 mayisdan beri olmuyodun iki gun ictim adetim sokuldu duzene girmeye de yardimci oluyormu yani zaten duzenli olsa bebek olur bu kadar zorlasmaz degilmi
tarafından
Zaten rahmi temizledigi icin hamile kalmak daha kolaylasiyo canim. Rabbim yardimcin olsun kucagini doldursun insallah ❤
(89 puan) tarafından
Amin insallah allah razi olsun insallah bu ay kalirim ama dusunmiycem.bunlar dusunmiycem
tarafından
Hix kafana takma benim.adetim duzenliydi buna ragmen 8 9 ay sürdü hic bi sorun olmamasina ragmen. Kafana takma cocuk icin beraber olma esinle. Cocuksuz günlerin keyfini cikar bol bol gezin eglenin evliliginizin tadini cikarin. Hayirli zamanda hayirli bi evladin olsun kuzum insallah
tarafından
Ovulasyon testine de baslayabilirsin adet düzensizliginde yumurtlama gunlerini takip edebilirsn
(89 puan) tarafından
Dime bende oyle dusunuyorum sogan suyunu cocuk icin degilde adetim sokulsun diye yapmistim onunda yarsimi oldugunu soylediler cok tesekkur ederim yorumlariniz icinde
-Reklam-
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Soğan suyu iyi diye duydum çocuk için faydalı mı bilemem ama. Kırmızı soğan iyi dir ama 
0 oy
(327 puan) tarafından
Çok var canım soğan kürüyle hamile kalan allah gönlüne gore versin hayirli haberlerle gel insallah
0 oy
tarafından
Bence cokkk faydalı içe bilene ben icemem tadı kötü  enfeksiyona iyi gelir diye biliyom  
(15,517 puan) tarafından
Aynen bende içemiyorum midem almıyor. Gebelikten önce aşırı adet sancısı cekerdim annemler iç dedi bi denedim Allah im ne kadar piss igggg :/
Ama şükür normal doğum yaptım şuan yok
tarafından
Sogani pişir ye ondan daha güzel ve faydalı
(15,517 puan) tarafından
Ben yemeklerde bütün olarak koyuyorum o şekil seviyorum yiyorum
tarafından
Aynen bende öyle seviyom
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Sogan kürü tamamen hamile kaldırmaz ama enfeksiyonu engelledigi icin etkili.. Ilık ılık icmeniz gerekiyor sogudugunda etkisi gidiyor.. Birde hamile kalmak icin yani yumuetalıklarınız catlaması icin incir kürüde kullanın ben incir kğrünü kullandım havuclu tadı cok güüzel ve faydalı rahme.. İncir kürü tarifi saracoglu yazarak YouTubedan bakabilirsiniz
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Evet evet ben oyle kaldim yani yaptigim ay kaldim ama esimede keciboynuzu kuru yapmistim tabi Allah nasip etti de oldu cok şükür ama inanarak yap sifa olsun insallah 
(2,590 puan) tarafından
Youtube saracoglu keciboynuzu yaz cikar canim. 4 -5 tane keci boynuzunu bir bucuk bardak su da 5 dk kaynatip ilik şekilde iciliyo 15 gun sabah aksm diye hatirliyorum. Tadida guzel cikolata gibi erkekler hep sansli biz sogan icelim onlar tatli :)
(89 puan) tarafından
Aynen valla ya esim de sever cikolatali seyleri ama soylede biaey var erkek kadin kadar fedakar olmayabiliyo bazen sogan suyunu ic desek kac tanesi icer allah askina benim esim icer ben uzulmeyim diye ama bazilari icin tadi guzel yarayisli seyler denemis demekki hoca da dusunmus bunu heralde
(2,590 puan) tarafından
Allah hic biseyi bos yaratmamis gercekten cok şükür. Gercekten baba olmak isteyen icer canım cunku hersey kadinda sanılıyo ama erkek de elinden geleni yapmali
(89 puan) tarafından
Elbette yapmali ama her erkek bir degil ki mesala soyle ornek veriyim benim babama deselerki sogan suyu ic coxugun olur falan vs. Oda allah isterse verir istemezse sen ne yaparsan yap der yapmaz yani anlatamazsin bunu ona bildigini okur yani oyuzden bende babam dan ornek alarak soyledim
(2,590 puan) tarafından
Dogru canm sabit fikirli erkekler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 230 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (233 puan) tarafından soruldu