0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (3,740 puan) tarafından

• Annem ablamın yanında kaliyo 2 haftadır orada da keyfi kaliyo bizim evde de mecburi tadilatlar var bebeğim matkap sesinden çok korkuyor uyuması gerekir uyuyamaz ağlar anneme  dedim anne sana bırakıyim adamlar gelecek ben adamlarla mi ilgileniyim evle mi çocukla mi :(  gel diyorum burada kalacam dio bide ikna etmesi için ablamı konuştuyo bende kalsın dedim gelmesin dedim o zaman ne yapacam ben :'(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İşi göster ustalara sen bebeğinle ilgilen yapcak bişe yok canım başka yardım isticek kimsen yoksa elinden geleni yap gerisini bırak en önemlisi bebeğin onu ilgisiz bırakma benim oğlumda korkar öyle sesten 
(3,740 puan) tarafından
Ya bide ister istemez korkuyorum adamlar kaç kişi gelicek mecbur tadilat yapmak zorundayiz virüs de var en azından bebeğim olmasın ortamda
tarafından
Eşin yok mu canım ya da kaynanan teyzen vs yardım isteyebileceğin birileri çevrende?
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Ynliz degilsin cnm ne ilk bebegmde ne ikincisinde annm gelip kalmadi nede bir temizligime yardim etmedi bnde burnu dik hic cagirmadm .cagirmaya gerek yk istese gekirdi sadece coxuklarn basinda dursa bile yeter bna ama glmiyr sadece oturmak icin gelir gider 
(3,740 puan) tarafından
Gelip baksa ne olur sanki demi
0 oy
tarafından
yani kimse yoksa komşun  yaninizda bulunsun canm madem  rica et adamlar gidene kadar beklesin seninle 
(3,740 puan) tarafından
Yeni taşındım binaya kimseyi tanımıyorum ki :(
0 oy
(3,027 puan) tarafından
Yaa ben bazen bu anneleri anlamıyorum gercekten. Nasıl evladına yüz cevirip zor zamanında sırtını dönebiliyorlar. Benim kardeşimin iki gün başı ağrıdı. 2 tane de çocuğu var annem çocukları evine götürüp baktı bir kaç gün. Annenin de merhametlisini versin Allah. Sen bebeginle ilgilen canım ustalar işini yapar ev işleri de bekleyi versin biraz yapacak bişey yok
(3,740 puan) tarafından
Öyle olacak artık canim napiyim yapacak bir şey yok

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 373 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 159 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 232 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu