0 oy
160 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,763 puan) tarafından
Kizlar ben en çok türkü dinlerim neşet ertaş bozlak ve oyun havalari☺

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Genelde arabesk dinlerim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akustik melek Mosso severim 
(1,763 puan) tarafından
Ilk defa duydum kız ☺
tarafından
Melek Mosso umrumda değil aç :D dinle gıı
(1,763 puan) tarafından
Dinleyecem cnm merk ettim❤
0 oy
tarafından
Müslüm Gürses Ahmet Şafak Ali Kınık 3 bide çok severim Ahmet Şafak ve Ali abiyle tanışma fırsatım oldu ama muslum babayı görmeyi çok isterdim :)
(1,763 puan) tarafından
Bende ahmet şafak çok seviyorum
tarafından
Bendeeee❤️
0 oy
tarafından

Biz esimle oyun havasi dinleriz kizimizda bize cekti oynamayi seviyoruz :D:D

(1,763 puan) tarafından
Bizde arabada hep oyun havası dinleriz evde temizlik yaparkende oyun havası dinlerim ama sertleysem bi neşet ertaş acarım ☺
tarafından
Durumu gore sarki desene canim :))
(1,763 puan) tarafından
Aynen ole ama rap pop filan dinleyemiyorum ya
tarafından
Bende ayni bekarken yabanci pop hepsini  cok dinliyodumda evlenince oyun havalari daha guzel gelmeye basladi
0 oy
tarafından
Neset ertas onu zaten tek gecerim ama o anki ruh halim neyse onu dinlerim genelde arabada giderken takarim telefona arabanin seysini seside yukseltirim hatta bikere ceza yedik :)
(1,763 puan) tarafından
Hahhahha bende yüksek sesle severim arabada müziği böyle açıyorlar da kimse duymuyor.kisik kısık dinliyorlar ya hiç açmayın daha iyi☺
tarafından
He yaa ama eve ceza gelince azcik kistim:) yoksa herif beni kisardi :)
0 oy
(13,613 puan) tarafından

Bn arabesk kadınım ya :D:D

Gökhan Doğanay

Özgür kaplan falan ahhaha

(1,763 puan) tarafından
Bende ya hiç pop rap dinleyemiyorum
(442 puan) tarafından
Göktan doganay  a bayılırım.  Günümüz  arabeskcileri  artik daha çok hoşuma gidiyor benim. Müslüm  ferdi falan sıktı.  Ama Azer Bülbül  sarkilarindan  asla bıkmam.  Uygar doganay da  severim.  Serkan kaya ve ceylooo.  Gümbür gümbür acar dinlerim
0 oy
(11,088 puan) tarafından
Özellikle 90lar dinliyorum bi de gençlikte dinlediklerimi hala dinlerim. En sevdiğim diye direkt söyleyemem her telden var 
(11,088 puan) tarafından
Aşk her şeye değeri söyleyen dimi :) unutmuşum ben kim olduğunu bile :) hele yeni nesil şarkıları nerdeyse hiç bilmiyorum
(1,763 puan) tarafından
Bende pek bilmiyorum esko zaman gibi duygulu gelmiyor ya biz artık o duyguları yaşamıyoruz o yüzden hissetmiyoruz yada onlar hissettirmiyor
(11,088 puan) tarafından
Bacım biz o zamanki gibi değiliz ondan... büyüdük :)
(1,763 puan) tarafından
Yok be yıldız tilbe sezen aksu şarkılarını filan dinleyince hala üzülüyoruz dur eskisi kadar değil ama bi hüzün çöküyor şimdikiler agit yaksa benim gülesim geliyor
(11,088 puan) tarafından
Tamam da o söylediklerin zaten her yaşa özellikle olgun yaşa hitap ediyor derin anlamlı. O zaman dinlerken bu denli anladığımızı sanmıyorum ben. Şimdikiler zaten cozutuk bikaç tane iyiye denk geldim ama açıp da özellikle dinlemiyorum unutuyorum:)
0 oy
tarafından
Ibrahim erkal en sevdigim sonrasinda sezen aksu yildiz tilbe geliyo slow muzik severim 
(1,763 puan) tarafından
Evet dünyaya mal.olmus şarkıcılar duygusal gençken çok aglardim yıldız tilbem delikanlım la filan evde bağıra bağıra söylemeyen yoktur delikanlı mi herhalde
tarafından
Kesinlikle oyle simdi bi taraflarini acan ya da yakisikli olan hemen sarkici oluyo seslerini duzeltiyolar ne de olsa simdiki genclere hitap ediyolar ama ben eskileri daha cok seviyorum ciplak sesleri bile insanin yuregine dokunuyo
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Rock severim ben,Duman,Haluk Levent,Kirac gibi,türkü de severim ama 
(1,763 puan) tarafından
Evet benim pek tarzım değil ama kıraç in gerçekten güzel şarkıları var
0 oy
tarafından
Oğuz Yılmaz severdim ama kaybettik Allah mekanını cennet etsin
(1,763 puan) tarafından
Amin evet ya oda gitti
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Daha çok radyo 7 dinlerim ama teldede cihan bozacının sesli kitaplatını dinleöeyi çok seviyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 75 göst.
6 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 509 göst.
9 Şubat 2023 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 335 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esmerqueen (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.