0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde tarafından
emzik emince disler one gelir,eyilir falan diyorlar dogrumu kizim 2.yas 8 aylik emziyi olmadan uyumuyor .dra dordum yok ben gormemidim hic oyke emzik emen cocuk damak one gelsin falan diye dedi.sizde gelirmi .dun rmziyi kaybetdik uymak bilmiyordu.cok zor uyudu .gunduz emmiyor sadece oglen ve aksam uyurken emiyor 

8 Cevaplar

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Diş yapısını  olduğu söyleniyor ama damak önce gelmesi nedir bilemedim....
tarafından
ynai disleri etkiliyor eyile bilir yamula bilir yami oyke seyler iste
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Benim kızımda 1 ay sonra 3 yaşında olcak bizimki de bırakmıyor ama öyle bisiy yok korkma benim görümcem 7 yaşına kadar emmiş okuldan gelir emzik emermis düşün öyle bişeyi yok 
tarafından
rahatladim ya.sagolasin kuzum bende kiziyordum bak artik buyudun emme dislerin bozulucak eyilicek diye oda baba ben buyudum artik emmiyorum yoksa disim eyilir  yamulur diyor ama yataga girdiyinde nerde benim emziyim diyor :))))) yataga girdiyinde kuculuyor kizim:))) kalkdigina buyuyor
(7,098 puan) tarafından
Olsun sadece uyurken ver uyuyunca al ağzından kuzum zamanla bırakacaklar ins :))
tarafından
Kuzum olur mu oyle sey emzik cok zararli .abooo hele ki 3 yasina gelmis .Eger emzik kullaniliyorsa 2 yasina gelmeden zaten birakilmali.Eger 2 yasindan sonra devam ediliyorsa ileride ciddi psikolojik skntlar yasanir .biliyorum .Bagimlilik gibi ,damak ve dis problemleri gibi .Pedagogic egitim aldim 100 de 100 biliyorum .zararli.
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bnce ilgisi yok niye dersen yeğenim 4 yaşına kadr emdi inci gibi dişleri 
tarafından
sagolasin kuzum rahatlatdiniz beni
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Malesef dogru. Damak öne gelir ne demek bilmiyorum ama eltimin kızı çok uzun süre emzik kullandı şuan 8 yaşında dişleri ayrık ve baya önde ayrıca yamu.k ve peltek konuşuyor. 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
yani ne kadar doğru bilmiyorum ama gorumcemin de emzik kaynaklı dişlerinde sorun olduğunu söylüyorlar. suan iyi yani dis teli takmış tedavi görmüş falan. yakın çevremde başka emzik kullanan yok benim 
tarafından
sagolasin kuzum
0 oy
tarafından
2 yaşından sonra onermiyorlar canım birakrir ne yap ne et 
tarafından
denicem kuzum
0 oy
tarafından
Emzik cok da faydali bir sey degil .Dis ve damak yapisini bozuyor .Dahasi uzun sure emzik kullanan bebeklerde ileride bagimlilik yapan maddelere egilim artiyor.Oral donemde emzik vermemek daha iyi.
tarafından
biraktirmaya ozen gostericem
0 oy
(3,452 puan) tarafından
YouTube da videoları izleyebilirsin, damak ve diş bozukluğu yapıyo, bazı doktorlar hiç önermezken bazıları nasıl bişey olmaz diyo şaşırıyorum ya, sen yine de bıraktırmaya çalış cnm düşüncesi bile kötü 
tarafından
tamam sagol kuzum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Jsjsbdjjx (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 290 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Jsjsbdjjx (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 241 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Firatvegulunannesi (237 puan) tarafından soruldu

377,983 soru

11,313,662 cevap

34,749 kullanıcı

...