0 oy
527 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ay bu saat oldu artık Allah'tan sabır istiyorum evimde huzurum yok arkadaşlar ben şimdi 38 + 5 im doğurmam için yada doktorun doğurtması için ne demem lazım görümcem kızı beni deliricek kocamı saymıyorum gitmiş kendine başka odaya uyumaya piknik planları var iki görümcem ve kaynımın ne olur bana akıl verin :(((

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sıcak suya otur canım o doğumu başlatıyormuş galiba 
tarafından
Ne kadar. Sıcak olmalı kuzum valla deliricem duygularımı bastırıyorum burası da olmasa yandım
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Canım o haftalarda bende artık bukmistim.aynen senin gibi aile yüzünden ama yapacak birşey yok bekliyeceksin Dr 41 e kadar beklemeni söyler
tarafından
Kuzum benim durum farklı ama eger bugün kü postlarımı okuduysan anlarsın
(456 puan) tarafından
Yaa canım şimdi okudum Allah sabır versin niye gorumcen annesine gitmiyirda sana gelmiş ve boşanacak nasıl .nasıl pikniğe gitmek istiyor..anlayışsiz eş çok zor çok nerdenden bulduk bunları anlamıyorum
0 oy
(118,484 puan) tarafından
nisan geldimi yada cati muayenesi oldunmu
tarafından
Hayır canım ikiside yok catı 27 de olmuştum uygun demişti doktor
(118,484 puan) tarafından
yok 27 asla yapmazlar
0 oy
(342 puan) tarafından
Piknik pilanlari bozulsun diyemi dogurmak istiyosun 
tarafından
Hayır sabrım kalamadığı için gitsinler Paris'e ama ben gitmek istemiyorum
(342 puan) tarafından
Himm anladim agrim var de gece bebek karnimda durmadi gibi bahaneler uret gitmek istemiyorsan
0 oy
tarafından
Herşeyin bir zamanı var çiçeğim en gğzel günlerini şırfıntılara takılarak üzülerek geçirme 
tarafından
Keşke bebegim takmasam ama insanın bir sabır var galiba tükendim :(( dua et lütfen doğsun
0 oy
tarafından
Suni sancıyla doğuran birisi olarak yazıyorum sağlık sorunu olmadığı sürece bekle kendi sancını doğum yapamadıkça bana arka arkaya suni sancı verdiler 3. Suni sancıdan sonra tamamen kendimden geçtim 
tarafından
Sorucam yarın acile gidip canım
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıcakla al kucağına
tarafından
Amin canım bugün banada duanda yer ayırt:(
tarafından
Inşallah sıkılma genede sen bebekte etkilenmesin yazarsın bizede hastaneye gidince
tarafından
Yazarım canım Allah razı olsun valla burasıda olmasa ne yapıcaz
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Vakti gelince doğar maceraya girme
tarafından
Vaktini beklesem çok kalp kırabilirim canım yada ruh sağlığımı kaybede bilirim
0 oy
(451 puan) tarafından
Bal gibi dpgurtur canim iste suniyi versin sana
(451 puan) tarafından
Valla ben suniyle dogurdum epiduralsiz :/
tarafından
Açılman veya nişanın oldumu
tarafından
Yada doktorun nasıl karar verdi bide ben devlete gidiyorum yapılır mı
(451 puan) tarafından
37 haftaliktim suyum cok fazlaydi 3 kilo bebe 6 kilo su esiydi felan derken nefes alamiycek duruma geldim dsha fazla tasiyamiyodum suyum cok asiri fazlaydi kendi istegimle suni istedimm suyum patladi dereler gibiii ;)))
tarafından
Canım 2 gün önce gittim bana herşey normal dedi 41 e kadar yolu var dedi olmazsa suni demişti ama birsey hissedersen acile gel dedi
0 oy
tarafından
Onların piknik planıyla senn doğurman ne alaka kız doktora beni doğurt kaynım görümcem pikniğe gitmesin mi diyecen :D
tarafından
Hayır bebeğim söyle diyim evimi işgal etmişler görümcem sözde boşanıyor ama kocama diyor bir piknik yapalım kardeşlerle ya ben zor tuvalete gidiyorum insan hiç mi eşinin durumunu görmez en azından anneme giderim canım
tarafından
Bebegin için anne karnında 1 gün bile çok önemli boşver onları sen bebeğini düşün gerekirse şimdi git esine söyle
tarafından
Kuzum gitmis kendine diger odada uyuyor yemekten kesildim inan
tarafından
Valla ben olsam bensiz gayet iyisin mutlusun der eşyaları toplar giderdim ama şimdi senin durumunu bilmiyorum
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Bak bacım doguma annene gideceksen topla esyaları o cok az kaldı ben riske atmayıöm gideyim de. Bırak ne halleri varsa görsünler. 
tarafından
Kuzum annem gelicek aslında ama ev kalabalık olacak eminim annem bırakmaz beni onlarla ondan annem alır gideriz şimdi izin vermez afedersiniz kim onlara kölelik yapacak
(10,567 puan) tarafından
Anneni ara gizliden.
tarafından
Kadını üzmek istemiyorum bunlar yüzünden :(
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnde 38+6 oldum.Bnmde agrim cok artik dayanamiyorum :(
(3,895 puan) tarafından
Neredeyse 20 kilo aldim gobegimi tasiyamiyorum üzerimde cok yük var bacaklarim cok agriyor.
tarafından
Ben 15 16 kilo ama görmen gerek ayaklar şiş şiş canım
(3,895 puan) tarafından
Bnde 17 cnm.
tarafından
Ama insan artık taşıyamaz hale geliyor
(3,895 puan) tarafından
Aynen.
0 oy
tarafından
Bence bir sorunun yoksa şimdilik suni sancı vermez devlet baya bekletiyo 
tarafından
Evet sıfır sorun canım ama evde %100 sorun var :(
tarafından
Allah yardımcın olsun canım içini ferah tut
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Suni sancıyla doğum çok zor ben denedim mahvoldum o şiddetli sancılar bı anda çok sık geliyor nefes alamiyosun
tarafından
Valla saglıklı çıksında ben suan razıyım canım
0 oy
(681 puan) tarafından
40 haftada bende teklif ettim ancak o zaman kabuk etti ama suniyle olmaz emin ol dedi bende vaz geçtim sonra acıya dayanamayıp sezeryan oldum 
tarafından
Canım özel miydi ben devlete gidiyorum
(681 puan) tarafından
Özeldi canım
tarafından
Anladım kuzum
0 oy
(427 puan) tarafından
Bebeginin vkti daha varken neden byle bisey yapiyrsunki onlara kizip bbegni zamanindan once dogurtman neden yani..?Ayrica o gunahsiz bi bebek ona bnu reva gorme az daha sabret zamani gelirse olcak zatrn bu arada suni sanci olayi oyle kolay ddgil canm gercek sancidan kat ve kat daha zor sakin yeltenme oyle bsieye
tarafından
Kuzum oda içerde stres oluyor bağırıyor kadın benim karnım kaskatı kesiliyor en azından gelse annemin evi huzurum olur kızımla
(427 puan) tarafından
Oda dgruda sen bi doktora git ve konus durumunu anlat belki biseyler yaparlar
tarafından
Acile gitsem olur mu acaba
(427 puan) tarafından
Sanmiyrma ** bi git yinede
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Suni sancıyla doğurdum cnm ama benm az bsy suyum gelmişti su kesmesini patlatıp suni verdiler bide benm 37 haftalık riskli gebelik olunca doktor fazla beklemedi suyum gelmeseydi o gece ertesi sabah doktor kendi sancı verip doğuma alacaktı 
tarafından
Bende tık yok bebegim
0 oy
tarafından
Boş uere canını sıkıyosn gitsinler cehennemin dibine sen şuan en güzel zamanlarındasın kendine odaklan doğumuna odaklan hazırlığını yap yavaş yavaş işini gücünü yap bebeğin için daha erken zamanı gelince gelir o zaten ben 40+0 da doğurdum tam mğdahele edildiğinde bebek ürküp geri gidiyo. Senin kendini rahatlatmak için birşeyler yapman gerekiyo papatya çayı iç rezene çayı yap otur keyf yap ne takılıyosunuz böyle insanlara zorla kendinizi değerli mi hissettiriceksiniz kızınca sinirlenince noluyo yani kendinize odaklanın lütfen artık :((
tarafından
O kadar iyi yapmışsın ki canım haklısın ama insan eşinden de destek görmeyince karpuz kadar göbeğimle artık ne yapmam yada ne hissetmem gerek. Unutuyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 423 göst.
28 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 368 göst.
+1 oy
20 cevap 658 göst.
0 oy
8 cevap 106 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde baharsena (1,190 puan) tarafından soruldu

374,664 soru

11,206,655 cevap

34,509 kullanıcı

...