0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (592 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar esimin dogum gunune harfli pasta yapacağım kot pantolon ayakkabı tisort almayı düşünüyorum sizce olur mu birde eşim ikiz kaynım eltime hediye aldı doğum gününde buyuk eltime kendi karısı degil abisinin esi bana hicbisey almadı sadece dogum gunun kutlu olsun dedi calışmıyordu o zaman ondan alamadı diye dusunuyorum eltimin dogum gunundede calısmıyordu gerci babasından almış parayı siz olsanız alır mısınız onada hediye alayım mı bir fikir verin

9 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Sadece eşine hediye al gerisini boşver alacakların çok güzel canim
(5,721 puan) tarafından
Kendi de bişey yapmamış ama İlla alcam.dersen tsirt falan olabilir
(592 puan) tarafından
Kız benim dogum gunumde geliri yoktu eltimdede yoktu ama babasindan almis para istese banada alirdi diye dusunuyorum geride fesatlık yapmiyim diyorum ama ne yalan soyliyeyim icimdende gelmiyor
(5,721 puan) tarafından
Hani durumun varsa pasta alsan beraber yerler
(592 puan) tarafından
Onuda dusundum canim bu sefer onu cagirinca kaynanamlar felanda gelir kalabalikla ugrasamam hamileyim
(5,721 puan) tarafından
Ayy sakin sakin aman boşver girme o zaman eşin sorun etmeyen biriyse kutlarsin telefonla yeter.. hem başbaşa olursnuz supriz yapcaksin eşine hiç o topun altına girme
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben olsam almam bana alsalardi alirdim... 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Kayna doğum günü hediyesi her türlü gereksiz bence 
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Esine al yeter 
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Ben olsam beninkilere alırdım samimiyetinize de bağlı ama o sana almamış gerçekten alamadı mı almadı mı ..her sene alıyorsan al sene oda alir
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Ayni ortamda kutlayacak iseniz ufak bi sey al yok kutlamayiz ben esim evde kutlariz der isen bi şey alma 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
O sana almamış sen ne alaka alacaksın söyler misin bebişim
0 oy
tarafından
Ben hiç kaynima hediye almadım o da bana alması gerek de yok bence eşine al yeter ona da iyi ki doğdun dersin yeter
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben öldürsen almam ben herkezin kutladım kimse kutlamadı diye bu sene kimsenin kutlamıyorum öldürsen hediye almam sadece eşime alırım geçerim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 320 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 320 göst.
7 Haziran 2020 Aile kategorisinde Asyafdn (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
15 saat önce Aile kategorisinde Nuray0408 (89 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 181 göst.