0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde (968 puan) tarafından
Evlenirkende oyleydi onu sakinlestirmekten heyecanimi yasayamadim resmen sakin ol bak herkes evlenjyor falan dedm.. smdi hamileyim bazen saga sola donerken kramp giriyor hemen hastaneye gidelim normaldede hemen herseye hastaneye giden bi insan degilim.. of demeye gelmiyor hemen gidelim onemsemiyosun bsey olacak boyle hamilelik mi olur herseye normal olur diyosun diyo icimde insan tasiyorum herhalde bazi sorunlar olacak diyorum bide en son doktor aci esigin yuksek bebegin baskisina dayaniyosun rahat gececek interntrn ikinma videolari izle dedi simdi bunu esime desem ki canin yandigi halde dayaniyosun diyecek hastane lafi duymaktan gina geldi

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle baş ağrısı için serum taktırmaya gider geçen kızım düştü doktor röntgen temiz diyor benimki eminmisiniz kafası mor bir gece yatırın diyor doğuma girerken benden çok o ağladı 
(4,102 puan) tarafından
Sjsjsjsj bence guzel ya esim gibi duygusuz olmaktan  iyi
tarafından
Kız neresi iyi benim ağlamam lazım bebeği benden önce çıkardılar annem demiski oğlum hadi odaya bebeği götürdüler yok anne karım cikmadan gelemem diyormuş annem anlattı ahahhah
(968 puan) tarafından
Kendi icin cocuk gibi koluna gidip goturuyorium hayattanigne yaptirmaz doktora gider tarif eder soyle yap bana onu verme bunu ver falan
(968 puan) tarafından
Hahah sanirim benim esimde oyle olacak :))
tarafından
Aynı kuzum aynı aşı için gidiyoruz ebe ablayı canından ediyor ne için bu aşı alerji yaparmi yapilmasa olmazmi diye
-Reklam-
0 oy
(337 puan) tarafından
Kocan benim erkek versiyonum galiba : D bizdede tam tersi 
0 oy
tarafından
Ayyy benimkide tam tersi bi rahat bi rahat. Sancim filan oluyor bisey olmaz normaldir. Belim agriyor, olabilir. Ölmezsem hastaneye goturecegi yok :D
(968 puan) tarafından
Ortasi yok valla boylede sikinti
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Allahtan benimki o kadar değil. Şimdi bebek oldu biraz evham yapıyor ama çok değil =)) idare ediyoruz 
(968 puan) tarafından
Valla bagirdim en son sen isteykenn dogursam dogduktan sonra haber vercem sana diye gitmis annemi tembihlemis haber verin diye strese sokuyor daha cok deli
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Benimki de ole ama bn alistim her zamn dinlemiyorum cnku:) hemn hastaneye gidelim dediginde biraz daha bekleyelim gezmcezse gideriz diyorum cok ustelemiyo o da
(968 puan) tarafından
Usteliyo ya valla nazlanamiyorum bile mecbur sikintimda olsa soylemiyorum en son sen isteyken dogurursam dogduktan sonra haber vercem sana dedm gitmis annemi tembihlemis ben bu adamla nasil doguma gidicem
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Sukur bu kadar deil ama cocugu soz konusu olunca oda pinpirikli
(968 puan) tarafından
Ya illaki ama onun yuzunde gamsiz oldum :)
(6,053 puan) tarafından
Bisey olmaz dengelersinz iste☺
0 oy
tarafından
benim esim de tamm tersi hastaneye ben gidelim derim götürememek için bir kac laf söyler ondan sonra zorla gideriz
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizimki de tam tersi ya ne ben ne o pimpirikli bende çok çok zorda kalmadığım sürece hastaneye gitmem ama oda hiç istemez sancım geliyo derim dinlen geçer der o kadar yani :)
(968 puan) tarafından
Yokya nazlanamiyorum valla of demeye gelmiyor
(4,700 puan) tarafından
Haha hangisi daha iyi bilemedim şimdi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu şey değil mi ya 'Ben' :D olsun kız aöan üstüne titresin bırak daha iyi :D 
(968 puan) tarafından
Biraz asiriya kaciyor ya misafirlige giderz kadin odaya cagirdi beni bsey gosterecek nereye goturuyosun diyo insanlar dalga geciyo artik karini kaciriyorum diye
0 oy
tarafından
Sen birde çocuk doğunca gör dur daha bu başlangıç fragman daha bu benim eşim seninkinden beter oğlum 23 aylık oldu ne çekiyorum bir ben bir allah bikir 
(968 puan) tarafından
Iste korkum o gozumde canlaniyor
0 oy
tarafından
Gece yan dönünce bebeğimin beli kırılır dyyordu geçenlerde şimşek çakıyor diye bebeğime birşey olurmu diyo bir yerim agrisa hemen hastanee diyu smdi hastanede yatıyorum kapıda smdi  birşey oluyor hastanede olmama rağmen pimpirikli ben napam
0 oy
tarafından
Hahah aynı hamileyken elimi belime koyardım hemen gelirdi ne oldu bişeymi var diye şiödi çocuk doğdu gene aynı yeterki en ufak bişey olsun bana insanlık hali başım ağrır mesela hemen evham yapar :) aynı şekilde oğlum en ufak düşer mesela hemen koşar kaldırmaya :) 
(968 puan) tarafından
Bende oyle ya of demeye gelmiyo bide kiziyo gitmiyorum diye bisey olacak hic onemsemiyosun diyo
tarafından
Haha aynı ya sen niye hastaneye gitmiyon ya bu huyunu hiç sevmiyorum der hatta :):))
(968 puan) tarafından
Valla daha ne istiyosun ustune dusuyo diyolar ama kavga ettircek beni milletle baskasinn yaninda bile azcik yerimden kipirdiyim iyimisin rahat degilmisin acik cay ic  bu sefer bizde dogurduk diyolar sinir oluyorum
tarafından
Kıskançlıktan onlar :)
0 oy
tarafından

Bizde öyleydik şimdi doğdu yine öyle bunaldım yıldım iyice:ermm:

(968 puan) tarafından
Bakalm ben dogurunca ne olacak misafirlikte bile beni yalniz birakmaz kadin odaya goturdu bsey gosterecek nereye goturuyosyn diyo
tarafından
Ben tek tuvalete bile gidemiyorum:)) hep başımda
0 oy
tarafından

• Ay benim e eşimi anlttn :)  saat sabah 4te  kramp girdi midem e gidip şu getirip icc hemen gidelim hastaneye 
(968 puan) tarafından
Evim anneme uzakti cocuk olacak diye ev tasidik aramizda simdi 1 mahalle var bsey olursa benden once annen gelsin diyo. Dedim sen isteyken dogurursam dogunca cagircam seni gitmis annemi tembihlemis banada haber verin diye bu sefer annemi yicek ben cikana kadar bu kadarda normal degil onu sakinlestiemekten ben gamsiz oldum
tarafından
Ama güzel bir şey cnm. Mutlu ol  bence
0 oy
(3,499 puan) tarafından
Eşim yatma seklime bile karisiyor gece uykudan uyanıp karnımı kontrol edip uyuyor kontrole bir kere gelemedi video çektik gösterdik  ilk bebek diye heyecanına veriyorum 
(968 puan) tarafından
Bizimde ilk ama gunluk hayattada boyle.. uyku zaten hic uyuyamiyorum ates basiyor ustumu ortuyor uyaniyorum hala yorganla yatiyoruz uyurkenn usur insan diyor.. tuvalete kalkiyorum pesimden geliyor nereye gittin diye
(3,499 puan) tarafından
Yok normalde böyle değildi  bu kadar evhamlı değildi bebek oldugundan beri böyle normalde böyle olsa kafayı yerim
(968 puan) tarafından
Evet kendi aramzda bi sekil hallediyorum ama disardan cok laf ediyolar bzde dogurduk gibisine sanki ben abartiyomusum ustune dusuruyomusum gibi oluyo ama bebek olmadan da oyleydi kol cantami falan tasir niye utancam diyo bende sirt cantasina gectim sirt cantasini takiyor simdi
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Hastalık konusunda da değil de bazı konularda fazla pinpirikli. Oğlum elini ağzına götürüyor niye böyle yapıyor bu cocuk diyor bişey olacak eli sürekli ağzında olur mu diyor:)) oğlum 5 aylık ters dönüyor. Bak ters dönmüş düzelt bişey olacak diyor kendi canını acıtırm diye dokunamıyor. Sürekli çocuğa müdahale etmemi istiyor. Elini kolunu oynatsın bu çocuğun sıkıntısı var diyor napsın put gibi dursun mu cocuk diyorum:) bi yerden sonra yılıyor insan
(968 puan) tarafından
Valla oyle ya kalbinden opesim geliyor bazen cok merhametli cok temiz kalplidir ama bu kadari normal degil
0 oy
tarafından
Maalesef ki evet benim eşim öyle 1 haftadır basım donuyor eşime söylemeye cekiniyorum 
0 oy
tarafından
Aynı bizde de öyleydi şimdi çocuk doğdu çocukta tam gaz dewamke :D çocuk haftası ikerde gider bu niye böyle açıklama yaparım zaten kadın doğum hemşiresiyim ama benim anlatmamdan bile tatmin olmaz :D şimdi çocuk doğdu çocuğu sakat edecen napıyon niye ağladı niye kustu vs hahshshjs

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 66 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,087 göst.
13 Mart 2019 Diğer kategorisinde Cevriye16 (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.