0 oy
650 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kizlar benim eltim cok kotu kalpli.kaynanam da 2ci evlilik yaptigimiz icin beni sevmiyor.kocama beni bosamasi icin şart koydu.Hep buyu buluyorum ama bu defa kocam beni gozu gormez oldu.benimle dusman gibi.aci konusuyor.cocuk istemiyor.evle ilgilenmiyor.ne istesem aksini yapiyor.hep kucuk dusuruyor.biliyorum buldugum buyu ona etki ediyor.yumurta buyusu buldugumdan kocam boyle.bugun iş arkqdasim idrarla buyuyu bozz bilirsin soyledi.ben kac haftadi sirkeli ixlas nas felak okuyorum hic bir sey degismedi .o arkadas soyledi ki kara buyu yapilmis.idrarini dok o buyunu boz.boyle birsey varmi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canm ayni soruyu 2 kez paylasmissin

Bunu kapat uyari alirsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bulduğun büyüleri bir hocaya götürüp Daniş canım burda sanmıyorum kimse bilmez
0 oy
(932 puan) tarafından
Kiz yapma allah korusun carpilirsin iseme hic biseye buyuyu birak ben hocanin kapisindan gecemem cok korkarim oyle seyden ayy allah korusun. Dua oku bide zaten 40 gun surermis bi buyunun etkisi oyle derler dua et allaha sigin. Rabbim yuwaniza huzur saygi sewgi wersin
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Bi hoca bulup o buyuyu bozdur ve durumu kocanada anlat.Haberi olsun ki ona gore davransin
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çok günah  sakın idrar icirme 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
İdrar bende duydum ama nasl yapıldgını blmyrm canım bence Bi hocaya git canm
0 oy
tarafından
Bi hocaya götür 
0 oy
tarafından
Evde bakara ac dinle canım 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Bence hiç uğraşma  bunu bozsan bidaha yaparlar. Direk boşa gitsin o herifi ne uğraşıyorsun cocukta yokmuş madem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 182 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde Aytenlam (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 654 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,252 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 719 göst.