0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kafayı yicem niye böyle oluyo bugün en az 70-80 defa dejavu oldum kafamı çeviriyorum her an her dk üst üste dejavu oluyorum artık mal gibi oldum ya niye böyle oluyo internetten baktım şizofreni yada alzaymır falan diyo. Kafayı mı yiyorum gerçekten? 

10 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Saçmalama kiz internette her şey abartiliyor bu ara cok stres yaptiysan ondandir
tarafından
Eşim şehir dışında ben uzun süredir annemlerdeyim yakında İstanbula taşınıyoruz onun stresi mi acaba
(7,098 puan) tarafından
Olabilir kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnrernete bakarsan senin yasamanda mucize doktora gorun gecmis olsun
tarafından
Teşekkürler devam ederse görüneyim diyorum bende bakalım
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Nete bakarsan bende kanserim canım herşeye inanma yorulmuşsundur ondandır 
tarafından
Stres ve yorgunluk var bu aralar biraz ama öyle aşırı aşırı da değil bakalım devam etmez inşallah
0 oy
tarafından
Birşeyleri fazla kafana takıyorsanda olur ama en güzeli bir psikolog yardımı almak bence ihmal etme
tarafından
Aslında çok iyi olurdu öyle saatlerce konuşup anlatayım ben ya :) deşarj oluyo insan
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Güçlü beyin 
tarafından
Hadi yaa öylemiymiş kız
(1,862 puan) tarafından
Korkulcak birşey yok aynen öyle
tarafından
Ama bi anda başlaması normal mi ki bugün artık aştım kendimi bayaa
(1,862 puan) tarafından
Bi yanda başlamamıştır yani bu yaşına kadar ilkkez olmamıştır
(1,862 puan) tarafından
Senin bir sorunun var onu çözememiş olabilirsin onun yerine beyninle oyun oynayıp başka yere çekiyorsun kendini
tarafından
Yok sene de bir iki defa olurdu bugün bi anda fırladı
tarafından
Ya şehir değişikliği yapcaz 1 ay içinde onu çok fazla kafaya takıyor olabilirim
(1,862 puan) tarafından
Neden değişiklik yapmak istemiyirsun:)
tarafından
İstanbul beni korkutuyor yaa :)) eşim uzun zamandır orda işleri yoluna sokmaya çalışıyor bi yandan yeniden ev diziyoruz hala eksikler var eşim hepsine yetişemeye çalışıyor bende annemlerdeyim bu bekleyiş beni yıprattı sanırım :)
(1,862 puan) tarafından
Korkma . Ve yapacaklarına odaklan kötü enerji kötülük getirir içini neden karartiyorsun hem istanbul çok güzel herşey güzel olucak de :)
tarafından
E hadi inşallah öyle olsun bakalım kendimi öyle teselli edeyim :))
0 oy
(3,099 puan) tarafından
internetteki ne kanarsan daha çok işin var afedersin internete kalsaydik Allah korusun 40 çeşit hastaligimiz vardı onun yerine işin uzmanı ile görüş canım
tarafından
Aynen canım böyle giderse uzman yolu görünüyor bana zaten
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Dejavunun sebebi beynindeki sag lobla sol lob birbirinden 1 sn gec calıssa o hissi yasıyormussun
tarafından
İşte bugün üst üste sürekli oldu artık kafamı çevirmek istemiyorum her çevirdiğim de oluyo. Normal senede birkaç defa olurdu bugün en az 80 defa oldu diyebilirim
(1,175 puan) tarafından
İsteraen bi doktor görün durumunu analt cnm ya beyn cerrahisi yada psikiyatriye göndeirr heralde
0 oy
(119,000 puan) tarafından
netteki herseye inanirdan cidden sizofren olursun
tarafından
Ya valla korktum erken yaşta alzaymır olmayayım yaaa
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Dejavu hayatinin dogru yerinde dogru noktada durdugunu gösteriyormus . Gecen bir video izlemistim. Artik neyi dejavu buluyorsan o dogru yol
tarafından
Hadi yaa bu da ilginç :) saçımı ilk defa bugün kuaförde boyattım paraya acımadım doğru yoldayım demek ki :))
(1,737 puan) tarafından
Cok iyiymis :)
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Annesin düzgün uyumuyorsun ondan olabilir mi mantıklı düşün benim de çok oluyor herşeyi unutuyorum dejavu oluyorum. Dejavu zaten beyin durması o anda. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 191 göst.
22 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu

377,285 soru

11,290,794 cevap

34,705 kullanıcı

...