0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (534 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
28+3 haftalik gebeyim. Son bir iki haftadir. Bebegin ayaklari tam gogsumun altinda vurup duruyor. Ve kasiklarimda agri var. Cok sert ve basinc var orda sanki. Yani bebegim donmus mu acaba. Suan erken degilmi. Doguma kadar oyle mi kalicak. Oturunca bile zorlaniyorum. Bacaklqrimin arasinda asagda sanki. Bide tekmeleri hep mideme dogru vuruo.

4 Cevaplar

0 oy
(4,633 puan) tarafından
Canım o daha çok döner yerinde durmuyorlar ki büyüdüğü için artık yeri daralıyor 
-Reklam-
0 oy
(6,437 puan) tarafından
O döner tekrar geri kuzum dönmese bile sknti olmaz korkma bazilarinki erken dönüyor kontrolde doktoruna danış 
(534 puan) tarafından
Ay bilmiyorum. Ama kasiklarim tas gibi. Baski dan saat basi wc deyim.
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Çokkk döner o daha canım sıkıntı olmaz 
(534 puan) tarafından
Bende doner suan erkn dogum posizyonuna gecmis degil heralde suan diyorum.
(1,149 puan) tarafından
Yok değil cnm
0 oy
(1,599 puan) tarafından
Her tekme illa ayak değil canım kuzucuklar ellede kafayla da bize girişiyorlar benim bebeğim makat gelişli şuan ayaklar aşağıda yani ama midemi ve kaburgalarımı mahvediyor ve doğuma kadar çok pozisyon değiştiriyolar 
(534 puan) tarafından
Ama canim.kasigimda baski ve agri var. Surekki wc gidiorum. Kasiklarimdaki agridan egilemiyorum.oturamiyorum bile batiyor.
(1,599 puan) tarafından
Pazartesi günü doktora gittim aynı şikayetlerden benim ekstra olarak kasılmalarım ve sancılarım da vardı hatta post açmıştım bununla ilgili doktorum makat gelişli olduğunu ve herşeyin normal gittiğini söyledi suyu dışında yani baş gelişli flan diye içini karartma canım doğuma kadar çok döner geri düzelir herşeyi yapıyolar içerde onlar :D
(534 puan) tarafından
Insallah canim. 2. Gebeligim onda bu kadar asagda degildi kasiklarimda baski ve agri yoktu bunda hep kasiklarimda agri ve baski var.
(1,599 puan) tarafından
Aynen benimde öyle canım oğlumda çok rahat gebelik geçirdim ama kızım beni zorluyor baya her an tetikteyim doğacak gibi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 75 göst.
22 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 330 göst.
20 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
25 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,104 puan) tarafından soruldu

203,691 soru

5,343,730 cevap

16,134 kullanıcı

...