0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (1,267 puan) tarafından
Normalde yeni doganlara melekler güldürür derler ama kızım 21 aylık boş biyere bakıp gülümsüyor kahkaha atıyor normalmi kızlar bu? Aynı durumu yasiyormusunuz?

7 Cevaplar

0 oy
(23,993 puan) tarafından
ne tatli oluyodur☺️ dedigin gibi cok kucukken odanin bi kosesine bakardi hep simdi uykusunda arada gülüyor
(1,267 puan) tarafından
Evet çok güzel aslinda sanki boyle hayal kurup gülümsüyor gibi oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,153 puan) tarafından

Bende 4 aylık bebek benmkide aynı canım bebişleri anlamak çok zorrr :)

(1,267 puan) tarafından
Benimki 2 yaşına gircek ama canım büyük degilmi bunun icin
(1,153 puan) tarafından
Yok kuzum normal her cocuk öyledir
(1,267 puan) tarafından
Çok sağol canım ya içim rahatladi valla
0 oy
(3,475 puan) tarafından
Melekler güldürür daha onu. Gene seninki iyi benimki bir sabah kalktı duvara dönüp el salladı bay bay dedi. Altıma ediyordum
(1,267 puan) tarafından
Ay kız tövbe ben çok korkarım öyle şeyden panigim zaten
0 oy
(3,652 puan) tarafından
Kız benim kızım o aylarda hep odanın kapısına bakıp gülüyordu anne bak dedeye diyordu bende korkudan napcağımı şaşırıyordum
(1,267 puan) tarafından
Neden öyle oluyor ki canım valla bir kere onların o gulumsemelerini bende yaşamak istiyorum ne görüyorlar acaba gerçekten goruyorlarmi meraktan catliyorum
(3,652 puan) tarafından
Yok bende çok araştırdım o aylarda çocukların hayal dünyası çoook geniş oluyormuş o yüzden kendi kendine oyun yaparlarmış. :) kızım şuan 3 yaşında hala hayali oyun arkadaşları var çokta güzel oynuyo valla :))
(1,267 puan) tarafından
Çocuk olmak vardı valla
0 oy
(148 puan) tarafından
Valla belki inanmazsınız ama öyle iki tane kanatlı bebeğin bașımda durduğu bir kare hatırlarım hâlâ. 2 yașında 99 depreminide hatırlarım çok net. Bu iki sahne hiç silinmedi hafızamdan.
(1,267 puan) tarafından
Allah'ım ın güzel bir lütfu işte korumuslar seni Rabbim nelere kadir
(148 puan) tarafından
Valla biryerde oturuyordum bebekken karșımda iki tane kanatlı bebek bana gülümsüyordu. Birde annanemin kız kardeși var benim çocukluğumda haliyle  o çok gençti ayna karșısında up uzun sarı saçlarını taradığını hatırlarım çok güzel kadındı.
(148 puan) tarafından
Yani kısaca bebekleriniz gülümsüyorsa RABBİM onlara güzel șeyler gösteriyor korkmayın. Zaten kötü șeyler görseler çığlığı basar ağlarlar emin olun.
0 oy
(722 puan) tarafından
Kızım 17 aylık çoğu zaman aynısıni yapıyor büyük ihtimalle hayal ediyor yani gün içinde neyi yasadiysa neye çok güldüyse o geliyordur aklına
(1,267 puan) tarafından
Hep gülsün de yeterki aglamasin
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Hafızası güçleniyor artk :) gün içinde yaşadığı komik bseyi hatirlayip.gulüyo olabilir.

Benim kızımda 25 aylik bahsettigin gbi kendi kendine gülüyor bazen
(1,267 puan) tarafından
Aynen canım aynı böyle hayal kurar gibi gülümsüyordu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 154 göst.
8 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
5 Ocak 2021 Aile kategorisinde Ggggg (66 puan) tarafından soruldu