0 oy
1,055 göst.
Diğer kategorisinde (4,102 puan) tarafından
Ya dort cocgum var hepsi kucuk ister istemz dagiliyor ev en buyugu daha 4 bucuk yasinda 3 bide 16 aylik yeni dogum yaptim bide 20 gunluk ev daginik olunca esim cok kiziyor  nie daginik die gecen oglum bi yandan aglyor bi yandan benek aglyor hangisine bakacagima sasrmsim beyefendi gels dior tezgahın üstü nie daginik? Sizinkilerde öylemi?

57 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Benim 4 çocuğum olsaydı bırak dırdır etmeyi daha  işten gelir bide evi toparlar siler süpürürdü. Benim daha birtane var oda 27 haftalık karnımda 21 haftalık yinede yardımcı olur şuan çalışmadığı için çocukla oynar bende yemeğimi yaparım 
(4,102 puan) tarafından
Allah razui olsun cnmm esnden
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O evde yaşayan tek ben değilim eşim ev niye dağınık demez yeri gelir evi temizlerkende yardım eder sofrayı kurup toplarkende çocuğada bakar olması gereken bu canım sen çocuklarını değil eşini eğitmelisin
(4,102 puan) tarafından
Malseff cnm kendi bide daginik
0 oy
(75 puan) tarafından
Kızma ama öyle anlayissin insana neden 4,çocuk ki benim kocamda çok anlayışlı sayılmaz 3.cuyu kesinlikle istemiyorum . Ve eşin çalışmiyormus çalışmayan adam sitrestli sıkıntılı olur Allah yardımcınız olsun
(4,102 puan) tarafından
Amin cnmm allah razi olsn
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sanane de cekil kenara bu evde ben hizmetçi değilim de vur ağzının ortasına kürekle..cok şükür benimki öyle değil cajim ben ona göre  daha cok daginigim yani dagittigim bi yeri bazen saatler sonra toplarım ama o hemen toplar yani hic lafını yapmaz niye dağınık diye çünkü bizde robot değiliz yani hele ki sende 4 cocuk varmış Allah yardımcın olsun..eminimki 4 çocuktan ziyade eşin daha cok yoruyodur seni 
(4,102 puan) tarafından
Ahhg son cumlende okadar haklisin kii
(9,626 puan) tarafından
Çünkü onlar çocuklardan daha cok çocuk
0 oy
(393 puan) tarafından
Sende calisiyorsun. Neden zengin değiliz diyorum birde bekarken odana girilmiyordu odanin camını haftasa bir aciyordun pardon g ö t ü nü toplamadim diyorum cekmem lafimi 
(4,102 puan) tarafından
Ayben oyleee
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bence eşin önce gitsin calissin sonra sana laf sölesin..hayattaki tek fonksiyonu cocuk yapmak sanrm..kusura bakma cnm da bole bi adamdan 4 çocuk hic de yapilmaz yani..
(4,102 puan) tarafından
Haklsin  cnmm
0 oy
tarafından
Bnmki tek çocukla yapamadığımı görünce alır eline kendi yapar temizliğe biraz düşkün ama bana kızmak yerine alır kendi yapar bazen oğlanı alır ben yaparım öyle yani.. Zaten o kadar çocuk olsa aşırı gergin ve sinirli olurdum bi taneye dayanamıyom bi de eşim yardım etmek yerine bide yok dağınıktı yok pisti diye bana kızarsa o adamı kapı önüne koyarım git temizini bul derim dayanamam ben.. Allah eşine merhamet sana da sabır versin..
(4,102 puan) tarafından
Aminnn sabirrr bana cok lazimm
0 oy
tarafından
Hayır kızmaz bazen yorgun olurum akşam sen uyu ben toplarım der. Toplamasa da hatta ev birbirine girmiş olsa da bir şey demez
(4,102 puan) tarafından
Masalah ne guzdl
0 oy
tarafından
Begenmiyorsan ya yap ya da çek git temizini bul gelme derim valla 1 çocuk ortalık darma dağınık hiç öyle bisey diyemez kör mü gece uykusuz gündüz is yemek çocuk bir arada yani sen o 4 çocuğunu karnini doyurup üzerini temiz tutabiliyorsan daha bir şey beklemesin
0 oy
tarafından
Evin dağınıklığını gectim cocuklarin çok küçükmüş kkmsenin bisey demeye hakki Yok
0 oy
(248 puan) tarafından
O zaman sen de ona de ki sadece bu evde ben yaşamıyorum bi zahmet kalk kendin topla
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Kizmaya ne hakki var kolaysa o cocuklarla her ise kosturmak kendileri pazar gunlerini ayirsinlar hem cocuklara hem ev isine hem yemege baksinlar , yaaa kolaydi tabi laf soylemek yardim edecegine isin ucundan tutacağına bide kiziyor mu , valla esim isten gelir bebeğim ona veririm yatirana kadar ilgilen derim o arada da isim varsa yaparim haftasonlari bebegin alti ve yemegi haricinde hic karismam kendi isimi yaparim , mejbur bi isin ucundan tutmaya ucak motoru mu takili bu annelerde
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Evim hiç daginik olmuyo şukur ama asla söylemez zaten
0 oy
(29 puan) tarafından
Herkeski öyle  ya boş  ver bizimki  ev topluda olsa evi *** götürüyor diyo  bende boş  ver bizide beraber götürür diyorum susuyor  ama evimiz temiz  boş  durmayalım  maksat
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Terliği firlatirim defol git topla derim 

Afedersin çocuğu yaparken güzeldi şimdi tek büyütmek adaletmi 

Söyle insanlara çocuk yapmayın bacım ya :(
0 oy
tarafından
Yok benimki cok temizlik yapıyorum diye kizar huzur ver insana yatıyorum surda der
0 oy
(12,775 puan) tarafından
Söyleyeceğine sen topla deseydin 4 cocugu yaparken dağınıklığı bakri mi acaba merhametsiz böyleleri 
0 oy
tarafından
Ooo bacım napmişsin sen sanada vücuduna da yazık günah ya ara verseydin keşke biraz, bırak ne derse desin kendisi yapsın dağınık görmek istemiyorsa ben 1 çocukla eve yetişemiyorum Allah sabır versin 4 çocukla gerçekten
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Daginik diye kizmaz ama askim sonra cok yoruluyorsun günü gününe işlerini halletsen yorulmazsin diyor ama snra ya şurayı yapacağım kapı sileceğim cam sileceğim deyincede kendini niye yoruyorsun dinlen gel biraz uyuyalım snra yaparsın diyor☺gece değil bu arada eşim 24 çalıştı için sabah gelince uyuyor 3 e kadar beni de yanından ayırmıyor bebek ağlamadığı sürece 
0 oy
(148 puan) tarafından
Bir kadın kendine ne kadar kötülük yaparsa sende öyle yapmışsın . Okadar çocuk arka arkaya kaldıki eşini de biliyordun huyunu suyunu adam sonradan olmadı böyle . Üzülme ama senin eşin seni yatakta eş sayıyor evde hizmetçi görüyor iki laf etsende kesin döver hep kendi haklıdır . Çünkü sen bir insanla evlenmemişsin 
(4,102 puan) tarafından
Ayy nekadar dogru konuşmşsunn

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 970 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 637 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
84 cevap 1,316 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,102 puan) tarafından soruldu