0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
kizlar lütfen linçlemeyin beni asla sezeryan karşıtı bir insan deilim sonuçta öylede anne.olursun normal doğumda yapsan anne olursun 2.hamileligim 30.haftada doktorum bebeğin basi yukardq dönmemiş dedi ilk kızımda normal doğum yaptim kizim 30.haftada dönmüştü 33 haftalik.oldum hala oğlumun başını yukarda hissediyorum kesinlikle dönmemiş haftaya cuma kontrolum var inşallah döner yine normal doğum yaparım sezeryandan cok korkuyorum nedeni yok aşırı derecede korkuyorum o.dikisler olsun sonrası fln baya zorlanan olmus diye korktum sanırım bugün annemede söyledim korkma kızım daha haftan erken döner dedi doktorumda doğuma kadar 100 defa daha döner dedi inşallah döner 

21 Cevaplar

+1 oy
(561 puan) tarafından
Ne alaka sezeryanla dogum yapanda anne normal yapanda anne ne demek demekkk çocuğun gelişi normal degil mecbur aliniyo kimse keyfi karnını yarmak istemez o soylemeni yanlis buldum ama ben sezeryan oldum oyle bir igne yapiyolarki zten ameliyatı hissetme şansın yokta sonrasında vallahi billahi agri cekmedim eve gelince 1 gun sdce minoset kullandim onun disindada gereksiz yere yani agri oldgundan degildi bana inan daha 4 aylik dogum yapmsim
-Reklam-
0 oy
(10,712 puan) tarafından
Döner bacım doner teyzem sezeryana alacaklarmış doguma sancıyla donmus bebek
(264 puan) tarafından
evet doktorum bi hastasinin daha öyle.oldugunu söyledi
(10,712 puan) tarafından
Korkma kuzum
0 oy
(48,367 puan) tarafından
daha erken bencede döner insallah sezeryanda öyle cok kotu degil merak etme
(264 puan) tarafından
ınsllah cnm ins döner asla kötü demiyorum kesinlikle sadece korkuyorm
(48,367 puan) tarafından
normal dogumda denendi sezeryan oldum keske direkt bekletmeden sezeryana alsalardi temiz is anlamiyosun bile ☺️
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bu kadar korkmana hiç gerek yok üçüncü sezeryana gircem 
(264 puan) tarafından
hakkında hayırlısı olsun sağlıkla al kucağına inşallah cnm
(1,862 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,518 puan) tarafından
İnsallah doner daha canim kendini korkutma son haftalarini stresle gecirme , sezeryandan da bu kadar korkma bak ben bi igneden oturup aglayan biriyim sezeryan oldum senle ayni korkularla , amma hic korktugum kadar abarti degilmis yurekten soyluyorum bunu sende kalben inan rahatla diye degil bak gercekden soyluyorum korkulan kadar olmuyor aslaa , Allahim hakkinda hayirlisi hangisiyse onu versin insallah saglicakla allah yavrunu kucagina 
(264 puan) tarafından
amin cnm inşallah
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Canim normalden korkanda çok var sezeryandanda. Ben normal çok istedim ama hastahanede karşı odada normal doğum yapan bayanın çığlıkları ve eşimin de baskısı ile sezeryan oldum. Açıkçası normal doğum sancısından çok daha kolaydı. Bu kişiden kişiye değişiyor ama korkmayın. Çünkü herşey olacağına varıyor 
0 oy
tarafından
Döner daha haftan var ama dönmezse bile sezeryandan bu kadar korkmaman lazım bence kişiden kişiye değişen durumlardır ağrı eşikleri, ben hiç hissetmedim bile doğumdan önce de sonrada, sezeryan oldum ben
0 oy
tarafından
Benim 37de döndü 41de doğum yaptım
0 oy
(466 puan) tarafından
benım kızım doguma gırıyordum donmemısdı kafası .) 39+2 dogun yaptim iyneler ilaclar verildi dondu kafasi) iyicolacak her sey insallah
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Döner de sezeryan olan biri olarak asıl aşağıki dikişlerden canı daha çok yanar insanın korkma dikiş acıtmıyor insanı 
0 oy
(27 puan) tarafından
Canim ben ilk doğumum ve sezaryrn oldum hic korkma hissetmiyorsun dogum anini :) 
0 oy
tarafından
ooo o bebek kac defa assagida inicek kac defa yukarıdada olucak yeri suan genis onemli olan 38 de ne oldugu suan yeri dar degil. kuzum niye stres yapiyosun doktorun demedimi doner telas yapma haftan daha var diye
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Neyden korkarsan o başına gelir Rabbim den hayirlisini iste bend sezaryen oldum canımda çok tatlıdır ama korktuğum gibi değildi 
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Nenimki döndüğü halde dogmadi sezeryan oldum :D 

Yalan yok zordu ama ameliyat esnasi falan kolay sonrasi biraz zor onu da her kadin cekiyor yani demirden korksal trene binmeyiz:D

0 oy
(34 puan) tarafından
Son haftasında bile dönen bebiş oluyormuş canım stres yapma
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ay döner inşallah aman sezeryan öcü olmazsın sakın tövbeeee
0 oy
tarafından
Ben sezeryan oldum 1 gün sonra eve geldiğimde kendi işimi kendim yaptım hiç yatmadım korkacak hiçbir şey yok :) 
0 oy
(966 puan) tarafından
Valla canım bnmki 40 haftalık doğum oldu son günlerinde döndü merak etme döner 
0 oy
tarafından
Daha erken döner merak etme canm
0 oy
(118,978 puan) tarafından
döner kiz belcikada sezeryam yasak benim baby boy dönmeseydi dr kendi dondurtcekti korkma erken daha
(264 puan) tarafından
ins cnmm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayanne (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 253 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busraqq (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 610 göst.
25 Haziran 2020 Aile kategorisinde starliçe (114 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...